annem babamı aldatıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bunu yapabilirim aslında yaparsam annemle yüz göz olurum ama. Ya babam bilip de ses etmiyorsa diye düşünüyorum.

Sizin yapacağınız tek şey annenizi uyarmak babanızın bu şekilde kullanılmasına göz yummamalısınız. Annenize diyeceğiniz şu anne eğer telefonda görüştüğün saatlerce konuştuğun kişilerle olan irtibatını kesmez isen annem demem ele güne karşı seni rezil ederim demek. Bu nasıl bir rezilliktir 60 yaşına gelmiş sadakat namına bişey yok. Onu da geçtim saygı yok. Benim başıma böyle birşey gelse kardeşlerimle birlik olur annemi uyarırım devam ederse babamı alır annemi bundan sonraki hayatında yalnız bırakırım sevmiyorsa ayrılır nikah altında bu rezillik nedir yahu kusura bakmayın anneniz ama babanız adına üzüldüm açıkçası onca sene çalış didin emekli ol yapılan muameleye bak evlatlar olarak babanıza sahip çıkmalısınız ne demek malları üstüne geçirir falan filan siz ne güne duruyorsunuz bostan korkuluğu mu

Anneniz ve babanız anladığım kadarıyla beraber yaşıyorlar sizse tatilde gidiyorsunuz yanlarına. Bu Burcu diye kaydettiği erkek vatandaş ile ne konuştu ne duydunuz size ne anlattı oralarını bilmiyorum tabi yorum yaparken ama elbette bu konuşmalar babanızın yanında da oluyordur. Bu kişinin kim olduğu ve annenizin o kişi ile nasıl bir ilişkisi olduğunu bilmiyoruz. Belki de bir arkadaşıdır ve sadece dertleşiyordur. Siz bence anneniz ile yüzyüze mutlaka konuşun. Babanıza bir şey söylemeyin. Olayı anlamaya çalışın. Alın annenizi karşınıza ve açık açık sorun. Herşeyi anlatmasını isteyin. Aldatma varsa da yoksa da bu konuşmadan sonra sizin de aklınızda olay biraz daha netleşir şüphe olmaktan çıkar.

60 yasinda bir kadının bunu yapmasi aklim gercekten almiyor cocuklarinin yuzune nasil bakabiliyor babaniza cok üzüldüm babaniz bir cok seyi kabullenmis adam sesiz kalıyorsa kesin bazi seylerin farkindadir Allah yardimciniz olsun 40 indan sonrasını duydynda 60mistan sonrasini ilk defa duydum

Bunu yapabilirim aslında yaparsam annemle yüz göz olurum ama. Ya babam bilip de ses etmiyorsa diye düşünüyorum.
Babanız bilip ses etmiyor olabilir yapmanız gereken tek şey annenizi hizaya sokmak bu saatten sonra kapınıza konuştukları adamlar gelirse neler olur hiç düşündünüz mü

Ben aldatildigim icin bosandim. Babani anlayabiliyorum. Bosanma cesareti gosterebilmek, o karari verebilmek cok zor. Ben 41 yasindaydim. 60 yasinda yasini basini almis hele de bir erkek icin cok zor ki ben tek cocukla cok zorlandim ilk basta. Yaralarimi sarmak uzun surdu. Erkek bir de kimsenin yanina da sigmaz. Bu yastan sonra neden bosandigini millete anlatmak da zor. Bence biliyor. Sizin 2 gunde anladiginizi o mu anlamayacak. Bosanmayi o da eminim dusunmustur. Olcup tartmistir. Kendince hesaplari vardir belki de.
Annenize gelince aldatanin ne kadar arsiz oldugunu bildigim icin onu su yasadigi pembe bulutlardan onu hicbirsey indiremez. Bildiginizi soyleseniz de o kisiden vazgecmez ta ki o kisi bunu birakana kadar devam eder. Kendince belki de bunu aldatma olarak gormuyordur. Cinsellik yok sadece telefonla gorusup desarj oluyorum diye bile dusunuyor olabilir. Benim de ilgiye ihtiyacim var, kadin oldugumu hissediyorum gibi zirvaliklarla kendini kandiriyordur. Aldatanin hic yuzunun kizardigini gormedim ben. Hatta bir de yaptiginin sucunu hep karsi tarafa atar. Yani babanin pasifligine, masaya yumrugunu vurabilen bir erkek olmadigina, cinselliklerinin bittigine, ilgisizligine... herseye baglayabilir... aldatan icin suc hep karsi taraftadir. Onlarin hep bir bahanesi vardir.

30 yaşındayım bu kadar enerjiye sahip değilim. Şaştım kaldım . Babanıza üzüldüm . Kaçsın kendini kurtarsın .
Nereye kaçacak bu yaştan sonra
Kurulu bir düzeni bir ailesi var
Genç yaşlarda insanlar yeni bir hayat için uğraşır ama yaşlandıktan sonra bu risk demek
Bu yaştan sonra azami ancak teneşir paklar

Ya yukarda bir yerde yazdım. bir tanıdık eşini aldatmış ve boşanmışlar. Kınıyordu 2 çocuklu kadın gül gibi eşini aldatmış diyordu Sinirden gülüyorum kusura bakmayın muhtemelen tam olarak dediğiniz gibidir. Yani babama kıymet vermiyor saygı duymuyor anladık da benim yanımda da bari yapma değil mi? Hep babamın pasifliğinden şikayet eder. Babamın babası da babamı hep baskı ve dayakla büyütmüş babam zaten özgüvensiz büyümüş. Annem babamı böyle tanıdı ve iyice bastırdı. Ben anneme utanmıyor musun desem hiç utanacağını sanmıyorum. Zaten utanacak olsa 3 yıl önce kardeşim şüphelendiğinde utanır bu işi bırakırdı.

Teşekkür ederim yorumunuz için. İnsanlara güvenimi zaten kaybettim. Annem bunu yapıyorsa erkek arkadaşım kim bilir neler yapar diyorum. Beynimi yiyip duruyorum.

Ya diyorum ya aldatan arsiz oluyor diye.. Aslinda baban ozguvenli olsa idi bunu yapamazdi. O cesareti kendinde bulamazdi. Annen cok rahat cunku babanda zerre bosanmak icin cesaret olmadigini o da biliyor. Baska bir adam olsa surum surum surundururdu.

Hayır olmazsınız ama oluyosanızda olun babanız için değer.ayrıca birilerinin ses çıkardığını görsün anlasın başına buyruk olamayacağını evlatlarının ağırlığını bi hissetsin.sizin yokluğunuzdanda faydalanmış.babanızın yanlız olmadığını ona hissettirin.belkide babanız sizide kaybedebileceğini düşünüp sessiz kalıyor iftira gibi anneniz lanse edip sizi kışkırtmasındanda korkmuş olabilir zamanında bilipte susmasının sebebi.yani sizin görmenizi istemiş olabilir.lütfen bu duruma el atın.herkesin bir gururu var babanız gelmiş 60 yaşına adam ağır belliki ele aleme rezillikten korkuyo eşinden dolayı.siz korkutun en güzel çözüm.yumuşak olmayın gayet sert olun.kararlı olduğunuzu anlasın.senide o adamıda şikayet ederim buldururum kapısını bastırırım bende bilgileri var, bu yaştan sonra ayıp değilmi,krndi üstğme hat alıcam bunu kullanıcaksın de operatörüde 7-24 takip et arama kayıtlarını.o adamıda messenger yada başka bir iletişim ğzerinden birine tehtit ettir seni rezil edicem eğer hattını değişmezsen bu kadını birdaha rahatsız edersen o zaman beni karşında bulucaksın diye.mahallene gelicem adresin elimde diye.belki oda evlidir korkar.anneni ciddi uyar kısıtlamalar getir.annene de eğer bir yanlışını görürsem kardeşimde bende babamızı alırız öyle bir başına kalırsın de.yüzüne bakmayız de.biraz korkut

Ya diyorum ya aldatan arsiz oluyor diye.. Aslinda baban ozguvenli olsa idi bunu yapamazdi. O cesareti kendinde bulamazdi. Annen cok rahat cunku babanda zerre bosanmak icin cesaret olmadigini o da biliyor. Baska bir adam olsa surum surum surundururdu.

Haklısınız. Babam kendi ailesinden de hayır görmemiş biri. Dedem babaannem vefat eder etmez gitti babamla aynı yaşta kadınla evlendi. Buradaki üyeler destek ol babana boşansın diyor ama 60 yaşında adam şu olayı kaldırabilir mi? strese girer ömrü kısalır diye korkuyorum. Çünkü emekli olduğundan beri annemin laflarını umursamadan geziyor hobileri ile ilgileniyor. Belki de biliyor ama cesaret edemediği için kendini bu işlere verip sosyalleşti. Ben rezillik çıkarsam anneme hiçbir şey olmaz babama olur olan.

Aynı şeyi çocukken yaşadım. O yüzden seni çok iyi anlıyorum. Anneni yakalamak ayrı bir travma. 25 yaşımdayım hala annemle mesafem vardır. Ben o zamanlar küçüktüm, teyzemle konuştum,oturduk konuştul hep beraber. Bir daha da öyle birşeyle karşılaşmadım. Anne olduğu için yakıştıramıyoruz, hoş zaten hoş bi durum değil ama bunu yapan kişi anne olunca hiç yakıştıramıyoruz, tarifsiz bi duygu gerçekten. Yaşları olmuş 60. Bu saatten sonra ne baban tek başına kendi çaresine bakabilir, ne annen elaleme laf anlatabilir. Bence sen direkt annenle konuş, kardeşinle de paylaşma. Belki biraz daha devam eder ama imkanın varsa sık sık ziyaret edersin, gözüm üstünde diye gözdağı vermek amacıyla. Zincire bağlayacak haliniz yok ya, olan olmuş artık, çok üzücü bir durum, hatta babanızı tabiri caizse enayi yerine koymak da dokunuyo ama emin olun söylerseniz çok daha kötü şeyler yaşanır. Annenizle aranızda çözün bu durumu sakinleştikten sonra. Gerekirse sosyal medya hesaplarını da kapatın, numarasını da değiştirin.

Zaten er ya da geç bu şekilde bir olay çıkacak. Şu an şehir dışındayım döndüğümde böyle bi duruma şahit olursam çok kaldıramam gibi geliyor. Bunu fark eder etmez İstanbula döndüm dayanamayıp çünkü. Babama yansıtmam ama böyle bir şey olacak gibi. Veya fake hesap alıp annemi tehdit edicem aklıma başka bir şey gelmiyor. Adam evli değil mi bilmiyorum ama saçını başını yolasım geliyo. adamın bir gözü toprakta olması gerekiyor ama şeyinin derdine düşmüş. tövbe tövbe.

Ben de size tam o konudan bahsedecektim ki okumuşunuz zaten. Babalara alıştık ama annelerde.... ne bileyim cidden dünyanın çivisi çıktı galiba

Keşke anneannem yaşasaydı ondan belki biraz çekinirdi. Etrafta çekineceği korkacağı kimsemiz yok. İş başa düştü o yüzden.

Diyelim ki bosandilar. Baban kendi basina ev tutup kalabilir mi yoksa senin yaninda kalabilir mi?
Bilmiyorum ya cok zor bir durum. Allah yardimciniz olsun. Sabirlar dilerim.

Çok zor bir imtihan. Allah yardım etsin. Senin gibi harika bir evladı olan kişi nasil yakıştırır kendine anlayamadım. Babanın pasifliği de sinir bir durum. Anneyle konuşurdum ben olsam. Ben herşeyin farkındayım yaptığın çok yanlış falan diye. Başım yere eğildi falan vazgececeği tarzda. Yok ilerde sen evlenceksin ele karışacaksın. Saçmsapan mevzular. Çokkk üzüldüm.

bendemistim benim de aramda bahsettiğin mesafe oldu. Babam yapsa bu kadar üzülmezdim. Mesela düşünüyorum erkek arkadaşımla nasıl tanıştırcam diye. Kimseye de söyleyemiyorum.

Şu yazınız çok isabet yazmadan geçemedim,bildiğinizide deseniz o kişiden vazgeçmez taki o kişi bırakana kadar,prmbe bulutların üstünde gözü birşey görmez.tıpkı eski eş kişisini anlatmışsınız.bende aldatılmış bir kadınım.sanki bir ilaç gibi vazgeçmiyorlar kanlarına işliyor demediğim kalmadı artık başedemedim ben pes ettim 2 çocukla.laftan anlamıyorlar malesef.umarım konu sahibi bir evlat olarak sizi dinler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…