Annem aneroksiya oldu, yediklerini sürekli kusuyor, sizce annem mi haklı, babam mı

Niye? İkinizin de ciddi sorunları var, tedavi görmelisiniz. Kırılacak ne var bunda. Hatta annenin sorunları sana yansımış muhtemelen.
Evet, ikimizin de sorunları var ve tedavi görmemiz gerekiyor ama "değişik" tabiri çok kırıcı bence. Yani biri sizin annenize ve size aynısını deseydi hoşunuza gider miydi

Evet, ikimizin de sorunları var ve tedavi görmemiz gerekiyor ama "değişik" tabiri çok kırıcı bence. Yani biri sizin annenize ve size aynısını deseydi hoşunuza gider miydi
Değişiksiniz çünkü. Kendi hayatınızla ilgili herhangi bir çabanız yok ikinizin de. Normal değil bu.
Malesef işte problem bu zaten annemin mesleği yok, annesi-babası da ölmek üzere. Emekliliği de 2 sene sonra olacak inşallah
Üniversite mezunu değil miydi anneniz? Öyle demiştiniz diğer konuda. Annesi babası ölmek üzere ne demek?

Aynen öyle. Annemi işe sokmayı düşünüyorum fakat babam çalışmasına da karşı çıkıyor

Değişiksiniz çünkü. Kendi hayatınızla ilgili herhangi bir çabanız yok ikinizin de. Normal değil bu.

Üniversite mezunu değil miydi anneniz? Öyle demiştiniz diğer konuda.
Evett, üniversite mezunu ama 2 yıllık. Babam taa o zamanlardan çalışmasına izin vermemiş ve o yüzden bir iş deneyimi de yok aslında benim çabam var, elimden geleni yapıyorum. Lütfen, rica ederim, bu kelime çok kalbimi kırıyor

İyi de bulimniya ( sizin değiminizle anoreksiya) zayıflamak için bilinçli kusulan bir hastalıktır. Anneniz blinçli kusmuyor anladığım kadarıyla. Anksiyete veya depresyon nedeniyle olabilir bu durum
Evett ama nasıl yazacağımı bilemediğim için "anoreksiya" kelimesini kullandım, anneminki istemsizce evet, malesef

Annem babam üniversite mezunu dediğinizde eğitimli insanların böyle çocukları olmaz demiştim, yanılmamışım.

Anneniz kendiyle birlikte sizin de hayatınızı mahvetmiş. Kendinizi kurtarın bu girdaptan sonra annenizle ilgilenirsiniz.

Ayy gerçekten mi çok geçmiş olsun, gerçekten çok üzücü Allah korusun ya, ben de bi annemi doktora götüreyim o zaman bu hususta, teşekkür ederim yorumunuz için

Ayy gerçekten mi çok geçmiş olsun, gerçekten çok üzücü Allah korusun ya, ben de bi annemi doktora götüreyim o zaman bu hususta, teşekkür ederim yorumunuz için
Anoreksiya genelde dış görüşüne takıntılı olan kişilerde olur diye biliyorum ben de bana pek öyle gibi gelmedi bu durum açıkçası

Her üniversite mezunu eğitimli olmuyor demek istiyorsunuz sanırım aslında eğitimliler, annem de babam da kendilerini yetiştirmiş insanlar ama birbirlerine iyi gelmediler, yoksa ikisini de ayrı düşünecek olursak ikisi de Türkiye'nin durumuna göre eğitimliler diyebiliriz ama yan yana gelince değil malesef... Son yazdığınızda haklısınız.

Hayır anneniz kendini geliştirmiş değil, babanız hiç değil. Kendini geliştirmiş kadın kendine ve çocuğuna bu muamelelerin yapıldığı yerde durmazdı. Kendini geliştirmiş adam karısına ve çocuğuna böyle davranmaz, kimseye de izin vermezdi. Baba problem ama anne de kendini ve çocuğunu korumaktan aciz olduğu için problem. Bunları göremiyor olman da ayrı enteresan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…