Annem aneroksiya oldu, yediklerini sürekli kusuyor, sizce annem mi haklı, babam mı

Yav tabi ki kardeşi için öyle diyecek :))

165 boy. Allah korusun, evet zaten böbreklerinde protein kaçağı var. Off, öyle mi? Gerçekten çok sinirliyim baba tarafıma.... annem hep çok susmuş, ondan dolayı midesine vurdu dediğiniz gibi demek ki. Teşekkür ederim

Evett, öyle yaptık, bir daha götüreceğim, teşekkür ederim

Peki sizce annem haklı mı bu yazdıklarımda? Yoksa baba tarafı mı haklı? Olması gereken nasıl olmalıydı
Ay burada haklı haksız mı soruyorsunuz? Anneniz ne yapmış da haksız olacak. Evine çocuğuna sahip çıkmasına bile izin vermemişler kadının. Kabul ederse annenizi bir psikoloğa götürmelisiniz. Uzman desteğine çok ihtiyacı var

Haklısınız valla, ben zaten annemin haklı olduğunu biliyorum. Aynen öyle. Annem psikologa gitmek istemiyor, sanırım yaşadıklarıyla yüzleşmek istemiyor, zor çünkü tekrardan aynı şeyleri anlatıp aynı girdabın içine girmek çok zor... İyileşmeye çalışmak, başkalarının yarattığı yaraları onarmak çok zor...

Kendine yardım etmek istemeyene hiç kimse yardım edemez. Anneniz baştan beri pasif bir kişilikmiş. Ruhu böyle. Benim çocuğuma benim evime hiç kimse böyle müdahale edemez, kocamı da ezerim yanındakileri de. Sizin yapabileceğiniz bir şey yok, kendinize odaklanın

Evett, malesef. Yok, annemi ele alacağım ama öncelikle Ankara'da kalarak. Çünkü Ankara'da babaannemlerden uzak duruyor, o yüzden daha rahat.

Annenizin böbreklerinde protein kaçağı varmış bu da mide bulantısı yapabilir aynı sorun bende de vardı nedeni araştırıldı mı buna göre ilaç veriliyor eğer tedavi edilmezse yetmezliğe kadar ilerliyor. Bu konuyla ilgili de bir üzerine düşün bence

Evett, ilaç kullanıyor. Mide bulantısının nedeni mi araştırıldı mı diye sordunuz? Onun için ülser dendi ama ülser insanı bu kadar kusturmaz diye düşünüyorum ben. Teşekkür ederim çok

Evett, ilaç kullanıyor. Mide bulantısının nedeni mi araştırıldı mı diye sordunuz? Onun için ülser dendi ama ülser insanı bu kadar kusturmaz diye düşünüyorum ben. Teşekkür ederim çok

Yok hayır protein kaçağının sebebi araştırıldı mı benden biyopsi almışlardı da ülser mide bulantısı yapar ama protein kaçağı da mide bulantısı yapar bana doktorum öyle söylemişti belki kusma ikisini birleşimi de olabilir siz gene detaylı tetkik yaptırın rica ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…