Annelerin Güncesi

@ekskkalmym bizi bilgilendirmeyi sakın unutma :)
L Leydiminik cnm ya tekrar çok sağol doğumgünü adresi için :) aldım biçok şeyi.
rica ederim Can'ım sevindim istediğin şeylerden bulabilmene

Benim çocuklar yine hasta
Bende öksürüyordum ne zamandır önemsemiyordum meğer bronşit olmuşum. Birde yorgunum ki sormayın
geçmiş olsun Can'ım

Kızlar ya bebişlere hediye alırken kaç beden aldınız?
valla ben çok kararsızım yarın alıcam büyük ihtimal ama 3-4 de alabilirim küçük olursa sıkıntı büyük olursa bi şekilde Bahar'da fln giyer diyorum benim kızda bi ölçüt değil maalesef

Ayh bizim babamız da az önce ben yiycem diye çocuğun elinden torku banada kavanozunu aldı haykırarak ağlattı çocuğu neymiş efenim şaka yapmışmış

Kızlar ya bebişlere hediye alırken kaç beden aldınız?
ben buyuk aldim. Nolur nolmaz seneye giyer buyuk olursa diye. Degistirme fisinide koydum degistirmek isterbelki diye benden cikti artik :)
aksamlari yatmadan yarim saat once yogurtlu acibiber yemek gobekteki yaglari eritiyormus sporla beraber bunu da yaparsan belki hizlandirir. bunu yedikten sonra sadece 1 bardak su iceceksin bisi yemek yok canim..
Yogurt hic sevmem ama deniycem mutlaka. Ustume gore bisey bulamiyorum gobek yuzunden tesekkur ederim
Benim eşimde pepesini elinden alıp. Pepe benim diyor vermiyor. Eeeee tabi gökçe de bas bas bağırıyor.
benim esimde bunu cok yapiyo. Ve herseyde yapiyo. Cocuk resmen babasindan paylasmamayi ogrendi. Deli ediyo beni

fatih son günlerde şehir isimlerine taktı kafayı istanbul izmir ısparta deyip duruyo izmire gittik geçen hafta söylemiştim izmire gidiyoruz falan diye tv de ne zaman şehir ismi duysa tekrarlıyor antalya falan diyor çok tuhafıma gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…