Annelerin Güncesi

Su ipuçlarını. Bi toparlayabilseydik keşkem :KK66:
Benim tencerem kendini bulamadimi ki acaba
Söyle bisey daha soliyim esmer benim minik
Herkesin çok iyi bildiği ama görmediğim biri demişsin, esmer demişsin sanirim benim diye düşünürken annesi de esmer yazmissin ben değilim o zaman senin tenceren canım :duduk:

Sen önce vadettigin ipucunu ver:KK67:
Veremem :cry:

Senin tenceren annesine mi benziyor babasina mi yoksa abisine mi :rolleyes:
Adını da yazayım istersen :KK37:

Bir atarda ben yapayım bir sonraki çekilişe leydi gibi ben de katilamayabilirim. :skandal:
Kambersiz düğün olmaz :halay:

Sen ver ipucunu 3 kişi de az değil yine heyecan yaşatır
Yok yahu hiç veremeyenler geçsin halayın başına azıcık :KK76:

İpucu verseneee kapagim :deli: hala tahminim yokkk
:63:

Ay nasıl yok sana leydi alacak :KK53:
Ve eros okunu atıyordu :dondurma:

Ay ben sanki kapağımı tahmin ettim gibi S sailormoon123 gibi geliyo bana
Sanki bana da öyle geliyor :dondurma:

Ben hiç tahmin edemiyorum kapagim azıcık ip ucu verir misin 5 kişilik bir aile diyebilirsin kıvırcık bir tencere diyebilirsin çalışmayan bir anne diyebilirsin haydi söyle birşeyler :KK14:
Daha önce demiştim sanırum istersen bi de adını yazayım :KK37:

Bu arada size başka birşey daha sormak istiyorum. Yaz tatilinde bakıcıya para vermeli miyim? 3 ay bakmayacak. Yarım gün için 1150 veriyorum. Ben bir kısmını verelim diyorum eşim hiç verme diyor. Fikir cerirseniz sevinirim
bence yarımm ücret verebilirsin.
Ne biliyim sende çalışmıyorsun yazın ama maaş ödüyor devlet. 3 ay uzun bir süre ve verdiğin para bizim gibi 600 de değil. Yarım maaş uygun olur diye düşündüm :)

Bu arada size başka birşey daha sormak istiyorum. Yaz tatilinde bakıcıya para vermeli miyim? 3 ay bakmayacak. Yarım gün için 1150 veriyorum. Ben bir kısmını verelim diyorum eşim hiç verme diyor. Fikir cerirseniz sevinirim

Canim ben de 850 tl veriyorum yarim gun icin.1 temmuza kadar calisacak ayin 15 inde maasini veriyorum.15 gunluk ucretini vercm sadece temmuz ve agustos maasini vermycem.Bu sekilde anlasmadik biz ama daha once calstgi yerde de ayni seklde oldugu icin kendisi soyledi bunu.Guvendigin biriyse ve ucret konusunu problem edecekse teklif edebilirsin malum bakici kolay bulunmuyor:işsiz:

Benim tenceremin ig de pek fotosu yok

Gitti birkaç kişi daha :işsiz:

Benm o zaman:KK59:

Su ipuçlarını. Bi toparlayabilseydik keşkem :KK66:
Benim tencerem kendini bulamadimi ki acaba
Söyle bisey daha soliyim esmer benim minik

Herkesin çok iyi bildiği ama görmediğim biri demişsin, esmer demişsin sanirim benim diye düşünürken annesi de esmer yazmissin ben değilim o zaman senin tenceren canım :duduk:

Tamam iste benim kesin:cool:

Canim ben de 850 tl veriyorum yarim gun icin.1 temmuza kadar calisacak ayin 15 inde maasini veriyorum.15 gunluk ucretini vercm sadece temmuz ve agustos maasini vermycem.Bu sekilde anlasmadik biz ama daha once calstgi yerde de ayni seklde oldugu icin kendisi soyledi bunu.Guvendigin biriyse ve ucret konusunu problem edecekse teklif edebilirsin malum bakici kolay bulunmuyor:işsiz:

Benm o zaman:KK59:

Tamam iste benim kesin:cool:
:KK36:

X