Annelerin Güncesi

Sen neden merak etmiyorsun :rolleyes:
erkek annesi dedin :KK37: senin ve E Esinn10 un merak etmiyorum malum o da babasına benziyor dedi :KK16: onun dışında MIhtar MIhtar ve S Sunset5 ilgi alanımın dışı sadece arkidişlerim için ipucu isterim :KK52:

Kızlar herkese merhaba o kadar yoğunum ki uyumaya zor vakit buluyorum. İş, ev, yatılı misafir, haftasonu veli pikniği, önümüzdeki ay şırnaka gidicez yaz boyu kalmaya onun hazırlıkları , bir de aof sardım başıma. Daha bir çöp almadım. Aklımda birkaç şey var toplu almayı düşünüyorum çıkabilirsem alışverişe. Haftasony bir yatılı misafirim daha geliyor gerçi. Misafir misafir üstüne. İp uçlarımı toplu veriyorum ben tencerem şimdi ankarada değil.en fazla 4 kişilik bir aile ve annesinin ya da kendi adının içinde e harfi var demiştim. Yeni ip ucum bir kızçe benim minik tencerem. Hepinizi öptüm
aklında birşeyler olması da güzel ben fenalardayım ne alacağım bilemiyorum :skandal: ipuçlarına göre senin tenceren A Akaibu :KK69:

Bu arada size başka birşey daha sormak istiyorum. Yaz tatilinde bakıcıya para vermeli miyim? 3 ay bakmayacak. Yarım gün için 1150 veriyorum. Ben bir kısmını verelim diyorum eşim hiç verme diyor. Fikir cerirseniz sevinirim
yaz sonrası devam edecekse ve ve eğer bu süreçde ödememen ona sorun yatacaksa konuşarak en azından bir kısmını teklif edebilirsin

Bu arada size başka birşey daha sormak istiyorum. Yaz tatilinde bakıcıya para vermeli miyim? 3 ay bakmayacak. Yarım gün için 1150 veriyorum. Ben bir kısmını verelim diyorum eşim hiç verme diyor. Fikir cerirseniz sevinirim
Wuu yarım gün için ücret baya dolgunmuş. Yaz için hiç para vermesen başka iş arayabilir. Bakıcından memnunsan kendisine sor derim. Belki üç ay için toplu 1500 lira verebilirsin.

Kızlar herkese merhaba o kadar yoğunum ki uyumaya zor vakit buluyorum. İş, ev, yatılı misafir, haftasonu veli pikniği, önümüzdeki ay şırnaka gidicez yaz boyu kalmaya onun hazırlıkları , bir de aof sardım başıma. Daha bir çöp almadım. Aklımda birkaç şey var toplu almayı düşünüyorum çıkabilirsem alışverişe. Haftasony bir yatılı misafirim daha geliyor gerçi. Misafir misafir üstüne. İp uçlarımı toplu veriyorum ben tencerem şimdi ankarada değil.en fazla 4 kişilik bir aile ve annesinin ya da kendi adının içinde e harfi var demiştim. Yeni ip ucum bir kızçe benim minik tencerem. Hepinizi öptüm
@Esinn10 :halay:

bende herkeşler azıcık toparlansın buralara ipucumu bırakacağım :spor:

Herkesler bir ipucu veriyomus kostm geldim :rolleyes:

Hoşgeldin canım :KK8:
Hep buralarda ol :KK74:

Hep fake atıyorlar hani nerde ipuçları :bicak:

Benim tenceremin ig de pek fotosu yok

Gitti birkaç kişi daha :işsiz:
Çok net bı ipucu değil yani benim kuzunun da pek fotosu yok igde ot böcek daha çok var neye göre göreceli bı ipucu olmuş
Kesin az olanlar var mesala
S Sunset5
D deterjan
S sailormoon123
@aysenazim
E ekskkalmym
İlk göze çarpanlar:rolleyes:

Şarkı söyledim :KK66:
Son ip ucu veriyorum çünkü çok kişi eleyecek beni özellikle kız anneleri :KK66:
aaaa kesin biziz:KK76:
Hep fake atıyorlar hani nerde ipuçları :bicak:

Çok net bı ipucu değil yani benim kuzunun da pek fotosu yok igde ot böcek daha çok var neye göre göreceli bı ipucu olmuş
Kesin az olanlar var mesala
S Sunset5
D deterjan
S sailormoon123
@aysenazim
E ekskkalmym
İlk göze çarpanlar:rolleyes:
Benim oğlumun mu az resmi var ?

X