Annelerin Güncesi

Yoksa sen mi benim tenceremsin :KK53:

Arada bi etkileşim var orası kesin :KK15:

Yok artık fayika adını da söyleyim ister misin :KK12:

Nayııırrr nolamaaazzzz :mad:
Beni bırakıp gidemezsinn nalan

Toparladım ve kapağını buldum :KK8:

Gel artık ağaç oldum :işsiz:
Bilirsin azizin biz kadınlar severiz bekletmeyi :KK70:

Yalnız benim içimdeki his de kapağımın sen olduğunu söylüyor ama 1 1h1r nin hislerinin kuvvetliliği yoğunlaşmamı engelliyor o_O

Gel yahu özleştik zaten :KK19:
Hep buralardayım ben

Kac gundur bakamdim bi gireyim dedim neler olmus ip uclari tencerelerini kapaklarini dogru bilenler hala yanlista israr edenler. Ay hepiniz cok tatlisinizki :KK200:
Benim tahminim nasıl sence :KK70:

Valla bir sürü alıntı yaptım ama cevap yazmayı beceremedim. 17 haziranda gidiyoruz 1 eylülde tekrar başlarmısın abla dedim. Evet dedi, para konusunu açmaya utandım. Normalde yaz tatilinde başka bir çocuğa bakıyormuş 3 ay için ama bu sene anneannesi bakacakmış dedi. Okuldaki arkadaşlar biz vermiyoruz yaz tatilinde dediler. Ben de yazın hepsini değilde 400 500 kadar vereyim diye düşündüm. Olmadı açık açık sorayım.

Valla bir sürü alıntı yaptım ama cevap yazmayı beceremedim. 17 haziranda gidiyoruz 1 eylülde tekrar başlarmısın abla dedim. Evet dedi, para konusunu açmaya utandım. Normalde yaz tatilinde başka bir çocuğa bakıyormuş 3 ay için ama bu sene anneannesi bakacakmış dedi. Okuldaki arkadaşlar biz vermiyoruz yaz tatilinde dediler. Ben de yazın hepsini değilde 400 500 kadar vereyim diye düşündüm. Olmadı açık açık sorayım.
ben olsam bende verirdim sanırım hiç vermeden içime sinmezdi o_O

X