Annelerin Güncesi

Kızlar bu akşam pedagog randevumuz vardı. Doktor atarax şurup verin 2-3 hafta gece terörü yaşamasın bir süre dedi. Elif ada için kreşin çok uygun olduğunu yanında çocuğu olan bir bakıcıyı yada tek başına bir bakıcıyla evde kalmasını önermiyor. Kreşlerle görüşüp alerjik durumlarını anlatın dedi. 3 yaş sonrası bilinçaltı oluştuğu için kreşe giderse çok kısa sürede yaşadıklarını unutur ve hatırlamaz dedi. Bakalım hayırlısı olsun inşallah uygun bir yer bulabiliriz.
inşallah iyi bir kreş bulabilirsiniz canım ve fıstık çabucak unutur herşeyi :dua:

Bu kırgın çiçekler dizisine sinir oluyorum. Zaten yasak rvde izlemem ama reklamlarla izlemiş kadar oluyorum. Sabah sabah çovukların izlediği vakitlerde öyle reklam mı koyulur ya. Sinirlerim alt üst oluyo her gördüğümde

Bu kırgın çiçekler dizisine sinir oluyorum. Zaten yasak rvde izlemem ama reklamlarla izlemiş kadar oluyorum. Sabah sabah çovukların izlediği vakitlerde öyle reklam mı koyulur ya. Sinirlerim alt üst oluyo her gördüğümde
biz sadece tv8 izliyoruz gibi bişey haftanın 98769854768975698356983 günü survivor var zaten panaroma ekstra o bu cabası hayatımızda başka kanal yok gibi :KK48: annemde gündüz nurellasını gelinlerini falan izliyor :olamaz: hafta da iki akşam sadece star açıyoruz (kara sevda ve cesur ve güzel) bi de sabah saatleri trt çocuk kare niloya canım kardeşim ege ile gaga :KK53:
he bide beşiktaş maçlarımız var :KK73::KK73:

biz sadece tv8 izliyoruz gibi bişey haftanın 98769854768975698356983 günü survivor var zaten panaroma ekstra o bu cabası hayatımızda başka kanal yok gibi :KK48: annemde gündüz nurellasını gelinlerini falan izliyor :olamaz: hafta da iki akşam sadece star açıyoruz (kara sevda ve cesur ve güzel) bi de sabah saatleri trt çocuk kare niloya canım kardeşim ege ile gaga :KK53:
he bide beşiktaş maçlarımız var :KK73::KK73:
En iyisi en azından insanın psikolojisi bozulmaz. Gökçe kreşteyken iş yaptığım sırada müge nlıyı açıyorum insan tek başına olunca rvde bi ses arıyo.
Ama reklamları bi görseniz. Kadın gaz açıp intihar etmeye çalışıyo. Üvey baba kızı bi yere kapatıyo taciz ediyo. Birini çukura atıp üzerne beton döküyo. Biri birini bıçallıyo. Öbürü soğuktan donuyo. Rüyalarıma giriyo artık ya.

Survivor olmasa napcaktık bilmem gerçekten. İlhan mansızcı mısınız :KK53:

En iyisi en azından insanın psikolojisi bozulmaz. Gökçe kreşteyken iş yaptığım sırada müge nlıyı açıyorum insan tek başına olunca rvde bi ses arıyo.
Ama reklamları bi görseniz. Kadın gaz açıp intihar etmeye çalışıyo. Üvey baba kızı bi yere kapatıyo taciz ediyo. Birini çukura atıp üzerne beton döküyo. Biri birini bıçallıyo. Öbürü soğuktan donuyo. Rüyalarıma giriyo artık ya.

ay ben o diziye bir bölüm bakmıştım fecahat neyseki kanal olarak hiç açmadığımız için denk de gelmiyorum
sence :rolleyes::sampiyon:
ama ben ademi de tutuyorum accik :KK47:

Ayy aynen tv 8 e mesaj atacam çarşamba perşembe de survivor olsun diye

ay ben o diziye bir bölüm bakmıştım fecahat neyseki kanal olarak hiç açmadığımız için denk de gelmiyorum
sence :rolleyes::sampiyon:
ama ben ademi de tutuyorum accik :KK47:
Aynen ya eşim yasakladı onu izlememi :KK70: meraktan bakıyodum arada. Ama yok izlemicem psikolojim bozuluyo.
Müge anlı yüzünden görüyorum reklamıda.

Bi beşiktaşlı olarak ilhan ilhan dedim ama adam gözümden çok düştü :63:

Ayy aynen tv 8 e mesaj atacam çarşamba perşembe de survivor olsun diye
dün aynı şeyi dedim eşime. Akşam izleyecek hiç bişey bulamadım resmen

Bende sadece sabah biraz Müge anlıya bakıyorum ve haftada bir gün bir dizim var ona bakıyorum bizimkiler survivor izliyor ben ya klavye çalışıyorum ya da işlerimi yapıyorum o sırada tv izlemiyorum pek hele duygusal dizileri hiç kaldıramıyorum

Bir de önceden çok güzel diziler vardı artık yok yani ikinci bahar,hatırla sevgili,yahşi cazibe vs çok severek izlerdim ama artık böyle diziler yok
Bende izleyecek dizi bulamıyorum resmen. Bi de çok uzunlar. Yarım yamalak izleniyoiş güç çovuk derken insanda öyle izleyince bi tat alamıyo.
Yabancı diziizliyodum şimdi örgüye sarınca altyazı takip edemediğimden onuda bıraktım.
Sorvivor iyigidio örgüyle :KK69:

Bende izleyecek dizi bulamıyorum resmen. Bi de çok uzunlar. Yarım yamalak izleniyoiş güç çovuk derken insanda öyle izleyince bi tat alamıyo.
Yabancı diziizliyodum şimdi örgüye sarınca altyazı takip edemediğimden onuda bıraktım.
Sorvivor iyigidio örgüyle :KK69:
Yaaa bende istiyorum örgü örmek malum umut akşamları gidiyor yalnız kalıyorum senin ördüklerini gördükçe çok heveslendim yaaa

Yaaa bende istiyorum örgü örmek malum umut akşamları gidiyor yalnız kalıyorum senin ördüklerini gördükçe çok heveslendim yaaa
ör canım bencede tavsiye ederim insanı rahatlatıyo. Abuk subuk şeyler düşünmüyorum :))

Buralardayim canim, biraz stresliyim. Yarim saat sonra sirketin durumu ilgili toplanti yapilacak. Benim icin hayirlisini diler misiniz?
inşallah hayırlısı olsun

Sirketi bir firmaya devir etmisler bizimde ne olacagimiz temmuzda belli olacak. Hersey cok belirsiz. Hakkimizda hayirlisi olsun.

Kırgın çiçeklerin reklamı bi sahnesi falan 5 dk denk gelsin fatih diyo ki:
Anne bu ablalay ağyıyo baska bişey açay mısın

X