Annelerin Güncesi

Kızlar hepinize çok teşekkür ediyorum. Evet savcılığa görüntüleri vermek istiyorum fakat karşı taraftan tehditler alıyorum. Ailem vazgeçmemi istiyor bırak allahından bulsunlar diyor. Bense sinirli üzgün bir haldeyim ilk defa böyle insanlarla karşılaşıyorum. Çaresizim abimler o kadışında alacağı ceza belli para cezası olur ama onların sana yapacaklarına dayanamazsın diyorlar
Ne diyeceğimi bilemedim ama sen sevginle sararsın kızının yaralarını o yaratık da allahin dan bulacaktır eminim

Ne yapabilirler ki canım. Bence bi avukata danışmalısın. Nasıl bir pisliklermiş. Kuru gürültü yapıyorlar. Sigorta olmadığı için dava açabilirler sadece evet ordan sende ceza yersin ama başka ne yapabilirler ?
Canım şimdi burdan yazamıyorum bunları kuru gürültü gibi değil sadece senin dediğin kısım olsa tamam.

Kızlar ece tuvalete nerdeyse alıştı dünden beri hep tuvalete yaptı ve bugün kakasını da tuvalete yaptı dün kipadan ona çiş yapan bebek aldım onunda lazımlığı var tuvalete götürüyoruz lazımlıkla birlikte bebeğede çiş yaptırıyor bu eceyi daha da motive etti alıştırmayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim

Kızlar hepinize çok teşekkür ediyorum. Evet savcılığa görüntüleri vermek istiyorum fakat karşı taraftan tehditler alıyorum. Ailem vazgeçmemi istiyor bırak allahından bulsunlar diyor. Bense sinirli üzgün bir haldeyim ilk defa böyle insanlarla karşılaşıyorum. Çaresizim abimler o kadışında alacağı ceza belli para cezası olur ama onların sana yapacaklarına dayanamazsın diyorlar
Canım benim çok üzüldüm tüylerim diken diken oldu sabah sabah. Me gibi tehditler bilmiyorum ama ben de benzer birşey yaşadığımda avukat olduğum halde savcılığa gidememiştim sırf şikayet evrakında adresim yazacak evimi bulup zarar verecekler diye korkmuştum. Maalesef mesleğim olmasına rağmen yapamamıştım ki etkili bir ceza sistemi de Yok lanet olsun ki :KK43: ama o yanına kar kalması da insanın içini acıtıyor. Offf çok kötü oldum. Kızını pedagoğa hastaneye galan götürsen, onlar senin şikayetin olmadan suç duyurusunda bulunabilir belki. Kamu davası olarak devam eder

Canım benim çok üzüldüm tüylerim diken diken oldu sabah sabah. Me gibi tehditler bilmiyorum ama ben de benzer birşey yaşadığımda avukat olduğum halde savcılığa gidememiştim sırf şikayet evrakında adresim yazacak evimi bulup zarar verecekler diye korkmuştum. Maalesef mesleğim olmasına rağmen yapamamıştım ki etkili bir ceza sistemi de Yok lanet olsun ki :KK43: ama o yanına kar kalması da insanın içini acıtıyor. Offf çok kötü oldum. Kızını pedagoğa hastaneye galan götürsen, onlar senin şikayetin olmadan suç duyurusunda bulunabilir belki. Kamu davası olarak devam eder
Canım sağol bende biliyorum ne yazıkki etkili bir ceza sistemi yok. Bu tür insanlar küçük bir para cezası ile kurtuluyor ve yollarına devam ediyorlar. Çocuğun yaşadıkları ailenin üzüntüsü düşünülmüyor. Ben karar verdim çok kısa sürede iş bakması gerekecek bunu biliyorum. Takip edip her yeni başladığı evin kapısını çalıp yaşadıklarımızı anlatıcam. Bu tür insanlara en büyük ceza paradan mahrum etmek olur çünkü tek değer verdikleri şey bu.

Canım sağol bende biliyorum ne yazıkki etkili bir ceza sistemi yok. Bu tür insanlar küçük bir para cezası ile kurtuluyor ve yollarına devam ediyorlar. Çocuğun yaşadıkları ailenin üzüntüsü düşünülmüyor. Ben karar verdim çok kısa sürede iş bakması gerekecek bunu biliyorum. Takip edip her yeni başladığı evin kapısını çalıp yaşadıklarımızı anlatıcam. Bu tür insanlara en büyük ceza paradan mahrum etmek olur çünkü tek değer verdikleri şey bu.
Canım en iyisini sen bilirsin tabiki Allahından bulsun ve inşallah bir daha fırsat vermesin Allah ona
Iyi ki fark etmişsin ve bir an önce bu olanları unutursunuz inşallah çok mutlu olursunuz şimdi ne yapmayı düşünüyorsun kreşe mi vereceksin eğer tekrar bakıcı bakacaksa yine kamerayla takipte ol canım Allah vicdan sahibi iyi insanlarla karşılaştırsın

Keşke gerçekten Adalet olsa ne kadar vahim bir durumdayiz benim kuzenim de avukat bir davası yüzünden defalarca tehdit almıştı :KK43:

Canım en iyisini sen bilirsin tabiki Allahından bulsun ve inşallah bir daha fırsat vermesin Allah ona
Iyi ki fark etmişsin ve bir an önce bu olanları unutursunuz inşallah çok mutlu olursunuz şimdi ne yapmayı düşünüyorsun kreşe mi vereceksin eğer tekrar bakıcı bakacaksa yine kamerayla takipte ol canım Allah vicdan sahibi iyi insanlarla karşılaştırsın
Bir yandan bakıcı bir yandan kreş bakıyorum. Elif ada nın alerjik astımı olduğu için doktorumuz 6 yaşına kadar evde bakılmasını tavsiye ediyor ama uygun bir bakıcı bulamazsam mecbur kreşe vericem. Şuan bir kaç kişiyle görüştüm ve kamera olduğunu söyledim kabul ettiler ve bu yaşananlardan sonra beni haklı buldular. Hayırlısı bakalım allah kızımı iyilerle karşılaştırsın duam bu.

Bir yandan bakıcı bir yandan kreş bakıyorum. Elif ada nın alerjik astımı olduğu için doktorumuz 6 yaşına kadar evde bakılmasını tavsiye ediyor ama uygun bir bakıcı bulamazsam mecbur kreşe vericem. Şuan bir kaç kişiyle görüştüm ve kamera olduğunu söyledim kabul ettiler ve bu yaşananlardan sonra beni haklı buldular. Hayırlısı bakalım allah kızımı iyilerle karşılaştırsın duam bu.
Amin canim.

Amin canım benim insallah, iyi yapmissin soylemekle

D deterjan
Canım benim yazdıklarını okuyunca çok çok üzüldüm. Allahım sana da meleğine de iyilik versin inşallah. Birlikte sevgiyle sararsiniz birbirinizi. Benim oğluma da bakıcı bakıyor böyle bir durumda ne yaparım inan bilemiyorum. Allah Kahretsin bin beterini yasatsin ona da. Sen gönlünü ferah tut mazlumun ahı kat kat çıkıyor. Gördüğün bildiğin herkese anlat ismini adını bütün bilgilerini başka yavrulara da sebep olmasın pislik. Karşına vicdan sahibi insanlar çıkarsın Rabbim, çalışan anneler olarak en çok ihtiyacimiz olan bu. Allaha emanetiz

D deterjan annelerde kırık kalpleri yapıştıran sihirli bir tutkal vardır inanıyorum sevginle sarıp sarmalacaksin kızını, Allah vicdanlı insanlar çıkarsın karşınıza bundan sonra. Dualarimdasiniz
Canım hepinize teşekkür ediyorum işe başlayalı 6 ay oldu çok yoğun çalışıyorum aranızda olamıyorum takipteyim. Yaşadıklarımı nasıl bir ruh hali içinde olduğumu bilensin. Allah hepinizden razı olsun acımı paylaştınız. Elif ada hiç iyi durumda değil bugün şu saate kadar uyumadı her 10 dak.da bir çığlıklarla uyanıyor sakinleştirmesi güç derin yaralar almış belli etmemiş bize tehdit edilmiş ve şimdi o insan müsveddesi evde yok ve yaşadıklarını anlatıyor içim acıyor. Dün akşam bir bakıcı adayının evine gittik herşeyi anladı eve geldiğimizde sinir krizi geçirdi resmen. Bakıcı istemiyor evde kreşe de veremiyorum. Perşembe akşamı pedagoğa randevu aldık elif adayı takip etsin bize yol göstersin diye. Eğer bir rapor tutabilirse sadece anne refakatiyle bakılabilir şeklinde o zaman 3 ay ücretsiz izin alıp sonrasında kreşe vermeyi düşünüyorum.

Canım hepinize teşekkür ediyorum işe başlayalı 6 ay oldu çok yoğun çalışıyorum aranızda olamıyorum takipteyim. Yaşadıklarımı nasıl bir ruh hali içinde olduğumu bilensin. Allah hepinizden razı olsun acımı paylaştınız. Elif ada hiç iyi durumda değil bugün şu saate kadar uyumadı her 10 dak.da bir çığlıklarla uyanıyor sakinleştirmesi güç derin yaralar almış belli etmemiş bize tehdit edilmiş ve şimdi o insan müsveddesi evde yok ve yaşadıklarını anlatıyor içim acıyor. Dün akşam bir bakıcı adayının evine gittik herşeyi anladı eve geldiğimizde sinir krizi geçirdi resmen. Bakıcı istemiyor evde kreşe de veremiyorum. Perşembe akşamı pedagoğa randevu aldık elif adayı takip etsin bize yol göstersin diye. Eğer bir rapor tutabilirse sadece anne refakatiyle bakılabilir şeklinde o zaman 3 ay ücretsiz izin alıp sonrasında kreşe vermeyi düşünüyorum.
Akraba anneanne babaanne vs yok mu yakınlarınızda canım. Zamanla herşey yoluna girecektir ama izin alabilirsen çok iyi olur elif ada için, umarım pedagog yardımcı olur. İnşallah bundan sonra iyi insanlarla karşılaştırır Rabbim, duacınızız.

İyi insanlar cikarsin Allah karisiniza canim. İnsanin bikere cani yandimi bidha guvenmesi guc olur. İnsallah izin alabilirsin suan kim bakiyo canim nasil yapiyosun

Benim evimde bir melek.Çığlıklarını duymayan bir anne. Yavrum korkmuş hemde çok. Duvar diplerine sığınmış,kapı arkalarına saklanmış. Ben kime emanet etmişim. Hani meleğin olduğu yerde şeytan olmazdı. Dün bir film seyrettim uzun metrajlı 9 saat süren. Kızımı izledim evimde o ağladı ben ağladım. O küçücük bedeniyle yaşadıkları. Bir anne olarak yaralandım yaşlandım. Ya onun acısı tahmin bile edemiyorum. Nasıl sararım sarmalarım kuzumu. Unutturabilirmiyim yaşadıklarını. Şeytanı evden kovduk. Şimdi huzurla uyusun evimizde yavrum.

D deterjan canım ya çok geçmiş olsun öncelikle.iyiki farkettin o şeytanı.Rabbim evlatlarımızı korusun iyi insanlar çıkarsın karşılarına.pedogog iyi gelecektir inşallah.zor bi durum evladına nasıl yaklaşacağını bilemez insan.Ama sen başarıcaksın eminim sıcacık anne bakışlarınla onun minicik yüreğini ısıtacaksın.

Ayşenaz 3.5 -4 yaşındayken ramazan bayramı ilk günü annemlerle bayramlaştım sonra onlar çıktı evden bende Ayşeyi çarşıya götürdüm kızkardeşim ve kuzenim de var ama onlarda küçük.neyse yorulunca annemi aradım ben direk size gidiyorum dedim.annem de sen git ben gelirim azsonra dedim.neyse evin kapısını açtığımız gibi 3 tane maskeli hırsız bizim yanımızdan ittirip bizi kaçmaya çalıştılar.tabi en büyük benim hepsi beni çağırıyo kızım kuzen ve kardeşim.çığlık çığlığaydık.kızımı teyzesinin kucağına verdim dışarı çıktım.arka bahçeden 2 kişi daha çıktı küfür ettiler sonra koştular biraz arkalarından koştum bi araba aldı onları uzaklaştılar.sonra ya evde bi hırsız kaldıysa dedim geri eve gittim.suratları bembeyazde Ayşe naz gözlerini sıkıca kapatmış ve açmıyodu.aylarca gözünü kapattı agresif tavırlarda bulundu.hala karanlıktan korkar daha yeni ayrı yatmaya başladı.keşke pedogoğa götürseymişim.düzelir diye bekledim hep D deterjan bu olayı hatırladım canım kızımın üzerinden etkisi gitmemişti hemen.siz iyiki pedogğa götürüyosunuz canım çabuk atlatır eminim hem daha küçük unutur inşallah.

X