Annelerin Güncesi

İhtiyarladık biz anacım bizden geçtiiii :kahve:iki çocuk dile kolay:KK51:hele E Esin10 3 çocuk :hamarat::KK69::temizlik:
:KK70::KK70::KK70:
Aynen canım 3 ünün de ayrı ayrı sorunları oluyor boş durmak dinlenmek yok bazen gerçekten yoruluyorum şarteller atıyor bende oğluma bazen sessiz olun diyorum yaşlısın yaşlısın işte diyor bana bende yaşlıyım evet ona göre davranın bana diyorum :deli:

Aynen canım 3 ünün de ayrı ayrı sorunları oluyor boş durmak dinlenmek yok bazen gerçekten yoruluyorum şarteller atıyor bende oğluma bazen sessiz olun diyorum yaşlısın yaşlısın işte diyor bana bende yaşlıyım evet ona göre davranın bana diyorum :deli:
Sen tanıdığım en çıtır 3 çocuk annesisin takılıyorum özgüvenini bildiğim için :KK66:

Sen tanıdığım en çıtır 3 çocuk annesisin takılıyorum özgüvenini bildiğim için :KK66:
Teşekkür ederim canım benim sen de öylesin kızınla fotonuzu görünce çok beğenmiştim :KK200:
Ama gerçekten yoruyor insanı çocuklar eskisi gibi değilim unutkanlıklarım,dalgınlıklarım oluyor akşam eşimden para istedim kızıma şurup almak için sabah telefonda para bıraktım diyor ben neden para istemiştim senden diye soruyorum :kızgın:

İyi geceler :)

Sabah doktora gittim kanim 9 a dusmus, serum taktilar. Sistit olmusum, idrarda da kan gorduler antibiyotige baslatti doktor. Allah beterinden korusun. Bizden havadisler boyle.

Gecmisi okuyamadim, umarim herkes iyidir.

Sabah doktora gittim kanim 9 a dusmus, serum taktilar. Sistit olmusum, idrarda da kan gorduler antibiyotige baslatti doktor. Allah beterinden korusun. Bizden havadisler boyle.

Amin canım çok geçmiş olsun

Bugun annemler bizdeydi, aksam evlerine gidecekken arda beni de goturun diye agladi, onuda goturduler. Once yarin sabah icin disarida bas basa kahvalti yapalim dedik, sonra arda olmadan tadi olmaz deyip vazgectik. Kucukken basbasa biryere gidince seviniyorduk, simdilerde hic tad vermiyor. Gitsek bile surekli kendimizi ondan bahsederken buluyoruz. Allahim hepsine saglikli uzun omurler versin.

Çok geçmiş olsun.

İş buldum gibi sanki. Çok istediğim bişeydi ama birden yarın gel konuşalın diyince içime resmen öküz oturdu. Eğer bi aksilik çıkmazda başlarsam. Gökçeyi başka bi kreşe yazdırmam gerekecek. Çünkü buranın saatleri 9-5 arası. Ben çalışırsam 8:30-5 . Çocuk için hiç iyi bişey olmayacak sanki bu değişim. Arkadaşlarını öğretmenini çok seviyodu. Bunu diyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama keşke kv biraz yakında olsaydı sabah ona bırakırdım akşam oraya geçerdi ordan alırdım:kızgın:

Kızlar kızıma bu sabah şurup verdim kahvaltıdan itibaren kakam var dedi götürdüm yapmadı yine defalarca aynı şey oldu bez bagladım ona da yapmadı saat 3 e kadar böyle devam etti ben bıraktım eşim başladı hadi kızım diye ve yaptı kakasını kabız şeklindeydi ama çok yapmış
en sonunda o da bizde rahatladık çünkü yapmadığı için karnım ağrıyor diyor sürekli sızı içinde götürüyoruz yapmıyor altına yapmasına bile razı oldum yeter ki yapsın diye çok şükür ki yaptı inşallah korkusu kalmamıştır

İş buldum gibi sanki. Çok istediğim bişeydi ama birden yarın gel konuşalın diyince içime resmen öküz oturdu. Eğer bi aksilik çıkmazda başlarsam. Gökçeyi başka bi kreşe yazdırmam gerekecek. Çünkü buranın saatleri 9-5 arası. Ben çalışırsam 8:30-5 . Çocuk için hiç iyi bişey olmayacak sanki bu değişim. Arkadaşlarını öğretmenini çok seviyodu. Bunu diyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama keşke kv biraz yakında olsaydı sabah ona bırakırdım akşam oraya geçerdi ordan alırdım:kızgın:
Ne güzel canım Hayırlısı olsun inşallah uygun bir kreş bulursun ve kolayca uyum sağlar Gökçe

Çok geçmiş olsun canım

Hayırlısı olsun canım. Kreş neden 9 5 onu anlayamadım ama genelde çalışan anneler kreşe gönderir ve mesai 8 de yada 8 buçukta başlar. Garip geldi.
Buarada öğretmenlik mi :)

Hayırlısı olsun canım. Kreş neden 9 5 onu anlayamadım ama genelde çalışan anneler kreşe gönderir ve mesai 8 de yada 8 buçukta başlar. Garip geldi.
Buarada öğretmenlik mi :)
Bilmiyorum ki canım. Avm de bi kreşle görüşmüştüm onlarda aynı saatleri söylemişlerdi. Meb e bağlı olanlar mı böyle bilemiyorum araştırcam artık.
Öğretmenlik değil malesef onu çok istiyorum ama önümüzde ki seneden önce olmaz o.
Resmen karnım ağrıyo ya. Başlarsam altından kalkamazsam diye korkuyorum

Ço kmu uzak kv servis falan yokmu veya saatlerde oynama şansın yokmu
Çok iyiydi kreşi şimdi yeni bulcağın yerde böyle olurmu hanımkızımız alışırmı

Bilmiyorum ki canım. Avm de bi kreşle görüşmüştüm onlarda aynı saatleri söylemişlerdi. Meb e bağlı olanlar mı böyle bilemiyorum araştırcam artık.
Öğretmenlik değil malesef onu çok istiyorum ama önümüzde ki seneden önce olmaz o.
Resmen karnım ağrıyo ya. Başlarsam altından kalkamazsam diye korkuyorum
Aman kalkamazsan ertelersin biraz daha yapcak bişey yok 3 senedir oturdun evde biraz daha katlancan artık napalım biz çocuklara ayak uyduruyoruz mecbur

Aman kalkamazsan ertelersin biraz daha yapcak bişey yok 3 senedir oturdun evde biraz daha katlancan artık napalım biz çocuklara ayak uyduruyoruz mecbur
Benim niyetim aslında 3 yaşını doldursundu zaten. Ama bu iş çok iyi. Tabi olursa. Belediyeye biri alınacakmış. O birimde çalışan bi arkadaşım var. Hemen aradı. Duyulursa kesin torpili bulan girer buraya. Konu yayılmadan birini bul girmeye çalış dedi. Kp de birini bulmuş yarın konuşmaya gitcem.
Kreş 2 sokak arkası. Bizim siteden servisle giden çocuk var. En son onu alıyolar haliyle. Serviste bişey değiştirmiyo yani. Evden memnun değiliz zaten olmadı taşınırız servislr gider gelir falan. Ayy kafamda bin tane plan kurdum resmen.
Çok iyi bi fırsat. Amann çocuk ortada çok bocalayacaksa olmasın inşallah.:işsiz:

hayırlısı olsun canım benim :dua:

X