Annelerin Güncesi

:KK23:
Cıks :halay:

Utanma kız ne utanıyon Rahat ol:KK8:

Bu kadar emin olma dirim :21:
yoksaaaa :rolleyes:

mantıklııııı

ben değilim canım

sen değilsin canım :)

valla buna ne yazcakmışım unuttum :)

bebeğiimm :KK76:

kesin sensin :KK53:
minik diyodun bana diyodun sanki:mad:

Veeeee

Benim minik tenceremde bir kızçe :)
Uzak yakın diyarlardan
Severek takip ediyoruz

Ay bişi daha yazcaktım unuttum hey kafama
benim işte tenceren :mad:

Kimle paylaştın o da bişi çaktırmıyo ay ölicim meraktan :KK47:
buradayım :KK25:

tek gecede süpersin o vakit :KK59:
DeliMavi DeliMavi diyorum %90. Kapağıma nerdeyse küfrettiğim, ilgisizlikle suçladığım Zaman pat diye muhabbete daldı, sürekli bana sardı , her söylediğime yorum yaptı ama diğerlerine o kadar laf eriştirmedi, oğlumun özelliklerinden bahsetti kızına benzetti vs vs. Valla watsappıma bile baktım acaba nehir yanlışlıkla bana msj atmış mı diye :KK70: hadi DeliMavi DeliMavi itiraf et bebeğim cezanda indirim yapıcam :p

Hadi ama hadiii biride benimki oğluş desin şurada kaç kişiyiz hiçbir ipucu alamamış yine de umutla bekleyen :dua:

DeliMavi DeliMavi diyorum %90. Kapağıma nerdeyse küfrettiğim, ilgisizlikle suçladığım Zaman pat diye muhabbete daldı, sürekli bana sardı , her söylediğime yorum yaptı ama diğerlerine o kadar laf eriştirmedi, oğlumun özelliklerinden bahsetti kızına benzetti vs vs. Valla watsappıma bile baktım acaba nehir yanlışlıkla bana msj atmış mı diye :KK70: hadi DeliMavi DeliMavi itiraf et bebeğim cezanda indirim yapıcam :p
DeliMavi DeliMavi kimse çıkıp gelecek şimdi ben öyle bişey yapmadım diye :KK70:

Olcek bisi yok beni nasil kekledigini paylaşmış arkadaşla o da demiş ki istediğin kadar uzerine oyna o seni hos görür :sopa:
Yok ya üzmeyelim onlarıda ortaya çıkar mı yanıltma miktarım ii mi değişmiştir diğer arkadaşta yok yahu illa onu çağrıştıracak bişi de demedin ki demiştir
Bence yine çok efsane anlattım :deli:

Olcek bisi yok beni nasil kekledigini paylaşmış arkadaşla o da demiş ki istediğin kadar uzerine oyna o seni hos görür :sopa:
askolsun yaa valla aklimin ucundan bile gecmedi.. ve soyledigim kisi de hic boyle soylemedi.. neyse hakkini helal et.. kotu niyetli olsam zaten bunu soylemezdim..

ee biz tenceren sandık onu değil mi yani

DeliMavi DeliMavi kimse çıkıp gelecek şimdi ben öyle bişey yapmadım diye :KK70:

Anaaaa başkasını mı etiketledim ben :))) özür dilerim DeliMavi DeliMavi arkadaş, ben başka delimaviye yazıyordum ki o kendini biliyo :p
ayy ölcem gülmekten

L Leydiminik anacım tek zayıf çıtı pıtı kızçe sende mi :)

Sen değilsin diyorum zorla sen oldurcan :) söz sanada hediye göndercem :halay:

X