Annelerin Güncesi

Ya neden sadece kızçelere çıkanlar söylüyo biride çıkıp bana oğlan bebiş çıktı demedi :63:
Nüfus az anacım kaç erkek var şı topikte :KK66:

:confused::confused:
Canım :hamarat:bu ne demek ??
Seni en başta elemiştim zatende kafam karıştı:confused:
Kapağıma yaptığım sitemkar çağrılardan sonra piyasaya çıktın ve sürekli benden alıntı yapıyorsun, gözüm üzerinde bebeğim, baş şüpheli olarak listede yerini aldın

kesi

n sensin bence cok hamaratsin sekerim..
ay sağol Canım benim :KK19:

bende seni eledim :63:

Şuan akifi ayağıma aldım sallarken bi bakayım dedim.evim uçuyo boya işleri falan.oda oda yapayım dedim ama heryeri karıştırdım:KK53:hiç böyle planlamamıştım temizliği:deli:
kolay gelsin Can'ım

sen L Leydiminik insin sekerim cok buyuk ipucu verdi kivirdi ama bence sensin..
çok pis yanıltırım ya da iyi kıvırırım:KK49:

Daha ne veriyim oldu olacak bi etiketlemesigim kaldi

Sicak valla cok sicak cocuklugumda oynadigim oyun geldi aklima:dondurma:biseyi yakinlasinca sicak uzaklasinca soguk derdik ona dondu valla:duduk:

Reika ya dedigim senin icinde gecerli napim yahu kurbimi mi etiketleyim:halay:
Etiketlesene etiketlensene tencereni etiketlesene :halay:
Valla en guzeli daha da heyecanli olur:KK50:
Ben kandırıkçılık yaparım :işsiz:
Siz niye L Leydiminik in tahinli kurabiyesini unutuyosunuz:KK49:
ay onunla hamarat mertebesine girmem ayıp olur yahu o_O

Ben daha önce de belirttim tenceremin ve/veya minik cezvesinin isminde E harfi var.
O kadar oğlan aşortmanından sonra çok cici kız kıyafetleri aldım
son bir ipucu tencerenin bulunduğu ile daha önce gittim ( mesleğim gereği Karadeniz Akdeniz gdoğu içanadolu Ege Marmara dopuanadolu tüm bölgelere gitmişmişim var :p )

Hediyelerimden birini de söyleyeyim huni :KK70: çünkü tencerenin çok ihtiyacı olduğunu düşünüyorum

Bunca ipucundan sonra tencereme ve tüm sevip de kavuşamayanlara gelsin bu istek parça, Seda sayandan o kendini biliyor :KK50:
çok net bi şekilde sen değilsin dedin bana :rapci:

Hele ig de ki sofralarini :KK54:
:rolleyes:
Herkes benimki gibi madde madde yazdın bakalım ipuçlarını da azcık beyin fırtınası yapalım tabi kaldıysa :KK70:
bende kalmadı :KK34:

Huniyi niye anlamadın, senin bebe çok sakin sanırım hala akıl ve ruh sağlığının yerinde olduğunu sanıyorsun ki bu sanrılar bişe tehlike işareti :KK70: fayika fayika
ölicim gülmekten :KK70:

tamam bende ipin ucunu veriyorum.benim tenceremin minik kizi var..

fayika fayika beni ele canim..
minik demeyin Yaaaa üzerime alıyorum:KK8:

Portföyü genişletelim çünkü Niğde'ye de gittim, Mardin'e de , Sakarya'ya da :p kız evliya Çelebi'nin 1983 modeliyim ben :p
Hmm K Keskek var betul de e var asortmandan sonra kiz kiyafetleri aldim dedigine gore mardin e gitsen kmltm var inun oglu var onu da ele o zaman isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim var gokce yok ya dusunuyom dusunuyom ben cunki nehir azadin erkek versiyonuydu o huni bana gelecek:halay:

ay sağol Canım benim :KK19:

bende seni eledim :63:

kolay gelsin Can'ım

çok pis yanıltırım ya da iyi kıvırırım:KK49:

Etiketlesene etiketlensene tencereni etiketlesene :halay:

Ben kandırıkçılık yaparım :işsiz:
ay onunla hamarat mertebesine girmem ayıp olur yahu o_O

çok net bi şekilde sen değilsin dedin bana :rapci:

:rolleyes:
bende kalmadı :KK34:

ölicim gülmekten :KK70:

minik demeyin Yaaaa üzerime alıyorum:KK8:
Sen niye beni eliyosun ki anlamadım :deli:

Nüfus az anacım kaç erkek var şı topikte :KK66:

Kapağıma yaptığım sitemkar çağrılardan sonra piyasaya çıktın ve sürekli benden alıntı yapıyorsun, gözüm üzerinde bebeğim, baş şüpheli olarak listede yerini aldın
Sitem ettiğin kişiler arasında bende mi vardım?? Hiç alınmamıştım oysa ki:KK45:

@Esinn10 benim oğlana mı baktınız soyle hadi :KK70: malum sende de iki oglan var deneyimlisin diye seni taktı de mi pesine MIhtar MIhtar :KK70:
mantıklııııı

Ben 5e kadar düşürdüm kapağımı
D Delimavi 35N @deterjan MIhtar MIhtar L Leydiminik ve B buselser
Hanginiz hadi itiraf edin
ben değilim canım

Bahsi geçen minik biziz diy mi biziz biziz :KK49:
sen değilsin canım :)

sen L Leydiminik insin sekerim cok buyuk ipucu verdi kivirdi ama bence sensin..
valla buna ne yazcakmışım unuttum :)

cikolata diyerek suphelerimi arttirdi MIhtar MIhtar :KK70:
bebeğiimm :KK76:

Hmm K Keskek var betul de e var asortmandan sonra kiz kiyafetleri aldim dedigine gore mardin e gitsen kmltm var inun oglu var onu da ele o zaman isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim var gokce yok ya dusunuyom dusunuyom ben cunki nehir azadin erkek versiyonuydu o huni bana gelecek:halay:
kesin sensin :KK53:

X