Annelerin Güncesi

Ben daha önce de belirttim tenceremin ve/veya minik cezvesinin isminde E harfi var.
O kadar oğlan aşortmanından sonra çok cici kız kıyafetleri aldım
son bir ipucu tencerenin bulunduğu ile daha önce gittim ( mesleğim gereği Karadeniz Akdeniz gdoğu içanadolu Ege Marmara dopuanadolu tüm bölgelere gitmişmişim var :p )

Hediyelerimden birini de söyleyeyim huni :KK70: çünkü tencerenin çok ihtiyacı olduğunu düşünüyorum

Bunca ipucundan sonra tencereme ve tüm sevip de kavuşamayanlara gelsin bu istek parça, Seda sayandan o kendini biliyor :KK50:
Iste ben:KK50:

cikolata diyerek suphelerimi arttirdi @ozser35 :KK70:
Masallah guzin abla gibisin:nazar:
Ne yaptın bi yerde açıkladın da ben mi kaçırdım
Kacmaya kacti hadi yakala ama cidden kacti:bicak:
Yok o olamaz nigde ye gitmedi sanirsam E eatmeat ya A Akaibu uada ben ikimiz de e harfi var izmir e geldigini sık soyler isi oldukca ama isi olmadikca yilda bikez konya ya gider es nedeniyle :halay:

Siz niye L Leydiminik in tahinli kurabiyesini unutuyosunuz:KK49:
Unuturmuyuz hic:halay:
Ben daha önce de belirttim tenceremin ve/veya minik cezvesinin isminde E harfi var.
O kadar oğlan aşortmanından sonra çok cici kız kıyafetleri aldım
son bir ipucu tencerenin bulunduğu ile daha önce gittim ( mesleğim gereği Karadeniz Akdeniz gdoğu içanadolu Ege Marmara dopuanadolu tüm bölgelere gitmişmişim var :p )

Hediyelerimden birini de söyleyeyim huni :KK70: çünkü tencerenin çok ihtiyacı olduğunu düşünüyorum

Bunca ipucundan sonra tencereme ve tüm sevip de kavuşamayanlara gelsin bu istek parça, Seda sayandan o kendini biliyor :KK50:
ip uclarin cok büyükmüş gerçekten :KK70:
Bi tek oğlan analarıyla minnak eleniyo :KK70:

Masallah guzin abla gibisin:nazar:

Kacmaya kacti hadi yakala ama cidden kacti:bicak:

Yok o olamaz nigde ye gitmedi sanirsam E eatmeat ya A Akaibu uada ben ikimiz de e harfi var izmir e geldigini sık soyler isi oldukca ama isi olmadikca yilda bikez konya ya gider es nedeniyle :halay:

Portföyü genişletelim çünkü Niğde'ye de gittim, Mardin'e de , Sakarya'ya da :p kız evliya Çelebi'nin 1983 modeliyim ben :p

Ya neden sadece kızçelere çıkanlar söylüyo biride çıkıp bana oğlan bebiş çıktı demedi :63:

X