Annelerin Güncesi

fayika fayika uyumadan once affeder misin onceki cekiliste birine yogunlasmistin o cikmayinca bile bu kadar tepki vermedin bu gece uyuyamazsam sebebi sensin bil istedim...

Hadi bakıyım saat 12 olmuş herkes yatağa çabuk uykum geldi benim çok konuşmayın sonra takip edemiyom :KK59:

ee biz tenceren sandık onu değil mi yani

ayy ölcem gülmekten
Olabilir de sen hiç üstüne alınmıyorsun maşallah :p

bir de tencere tava kapak küfür :KK70: dışarı dan biri gelip 100 kez okusa yine anlamaz o mesajı :KK70:
Ayyy sorma tam kazenle arayı düzelttik ban yemezsem iyidir :KK70:

Ben en çok D Delimavi 35N Şüpheleniyorum E eatmeat ile ortadan paylasalim deliyi ben aliyim mavisi ona kalsin
Sen niye alıyorsun ki, bak benim oğlumu da beni de takip etmiş, sizi etmemiş. Ben bağrınıp çağrınınca ortaya çıktı, ben olayı çözünce ortadan kayboldu, o %90 oldu %99 kalan 1 İ de paylaşın valla :p

Igde leydinin sofraları var :KK70:

mantıklııııı

ben değilim canım

sen değilsin canım :)

valla buna ne yazcakmışım unuttum :)

bebeğiimm :KK76:

kesin sensin :KK53:
Sag gosterip soldan vurmayin yahu uzak yakin diyarlar benim hem aynu memleketteyiz hem uzagiz:KK70:

@DeliMavi diyorum %90. Kapağıma nerdeyse küfrettiğim, ilgisizlikle suçladığım Zaman pat diye muhabbete daldı, sürekli bana sardı , her söylediğime yorum yaptı ama diğerlerine o kadar laf eriştirmedi, oğlumun özelliklerinden bahsetti kızına benzetti vs vs. Valla watsappıma bile baktım acaba nehir yanlışlıkla bana msj atmış mı diye :KK70: hadi @DeliMavi itiraf et bebeğim cezanda indirim yapıcam :p
aa zanlin desgilmiydim bebem:KK20:
ee biz tenceren sandık onu değil mi yani

ayy ölcem gülmekten
Valla bende o sandim zanlim benimle oynamis resmen:mad:

Sag gosterip soldan vurmayin yahu uzak yakin diyarlar benim hem aynu memleketteyiz hem uzagiz:KK70:

aa zanlin desgilmiydim bebem:KK20:

Valla bende o sandim zanlim benimle oynamis resmen:mad:
Zanlı yok artık bebeem yeni literatür kapak tencere :))) tencerem olabilirsin hala ipuçlarındaki kriterleri taşıdığın sürece ama bu kesin kes kapağım olduğun gerçeğini değiştirmez :KK66: ne aldın kız oğluma artık gizlimiz saklımız kalmadığına göre hediyelerin bi fotosunu isterim :KK66:

Olabilir de sen hiç üstüne alınmıyorsun maşallah :p

Ayyy sorma tam kazenle arayı düzelttik ban yemezsem iyidir :KK70:

Sen niye alıyorsun ki, bak benim oğlumu da beni de takip etmiş, sizi etmemiş. Ben bağrınıp çağrınınca ortaya çıktı, ben olayı çözünce ortadan kayboldu, o %90 oldu %99 kalan 1 İ de paylaşın valla :p
Ayyy bende mi hunilik oldum ayy ben daha o kadar değilimdir diyodum

Ayy senden geçenki soru çıkmaz sen öyle sormazsın

Bahsi geçen minik biziz diy mi biziz biziz :KK49:
Sizmisiniz bilmem MIhtar MIhtar L Leydiminik olabilirmi:))
@DeliMavi diyorum %90. Kapağıma nerdeyse küfrettiğim, ilgisizlikle suçladığım Zaman pat diye muhabbete daldı, sürekli bana sardı , her söylediğime yorum yaptı ama diğerlerine o kadar laf eriştirmedi, oğlumun özelliklerinden bahsetti kızına benzetti vs vs. Valla watsappıma bile baktım acaba nehir yanlışlıkla bana msj atmış mı diye :KK70: hadi @DeliMavi itiraf et bebeğim cezanda indirim yapıcam :p
ayy ne güldüm ya bu mesaji bizden başkası çözemez adı geçen üye bakcak bakcak birşey anlamayacak :KK70:

Zanlı yok artık bebeem yeni literatür kapak tencere :))) tencerem olabilirsin hala ipuçlarındaki kriterleri taşıdığın sürece ama bu kesin kes kapağım olduğun gerçeğini değiştirmez :KK66: ne aldın kız oğluma artık gizlimiz saklımız kalmadığına göre hediyelerin bi fotosunu isterim :KK66:
Yok yok benim ki kiz:KK50: istr bu yuzden kararsizlardayim oglana al bi alt ust mavi lacivert takim gitsen kiz olunca a o mu bumu karar veremiyim gun de geldi catti:işsiz:

X