Annelerin Güncesi

Sonunda betülde hasta oldu 5 gibi baktım ateşi var pedifen verdim 11 gibi yine portakal suyuna karıştırıp vereyim dedim hepsini içmedi biraz içti bıraktı bi süre sonra da kustu yavrum ilk defa böyle bişey oldu uyuyo şimdi ama inliyo gibi napacağımı şaşırdım inşallah sabaha kadar iyi olur yarın ilk iş doktora gitmek

Kiyamam ya çok geçmiş olsun canım inşallah çabuk atlatır

Gunaydin.

Gecmis olsun canim, ates beter mesele doktora goturmeye calis canim, belki rahatsizligina gore ilerlemeden antibiyotik verir.

Tansiyonun düşmesi ağrıdan canim benim de öyle oluyor bizi haberdar et insallah daha iyisindir lutita
sagol canm aksam agrim kesilince yattim hemen suan iyiyim insallah bitmistir bu bas donmeleri falan mide bulantisi gercekten cok kotu. Hamileyken yasamadim bukdar. Doktor cevap yazmis atak olabilir diye canm hepten skildi. Esimle annemde usuttun diyolar kotu dusunmiyim diye biliyorum. Evden cikip hastaneye gitmemiz imkansiz yol kapali araba hc gecmiyo bugun gidip mr cekilmem gerekiyo aslinda.. Yediklerime ictiklerime dikkat edicem dinlenicem bakalim umarim gecer

cok gecmis olsunn cnm

Sag karin bolgesi agrinca apandstten bile suphelendim. Nasil oluyo o onuda bilmiyorum. Benmki ara ara bisey batmasi gbiydi aksam. Suan agri yok. E Esinn10

Para yüzündense o hep başınıza kakılır. Siz o parayı kardeşlere ödeyin çenelerini kapatın.

Sag karin bolgesi agrinca apandstten bile suphelendim. Nasil oluyo o onuda bilmiyorum. Benmki ara ara bisey batmasi gbiydi aksam. Suan agri yok. E Esinn10
inşallah atak değildir canım dinlen,üşütme kendini
Apandisit ağrısı batma gibi değil canım şiddetli ağrı Dr eliyle sağ kasigimi bastirdiginda çok aci hissetmistim

Geçmiş olsun canım

Amannn kafa şişiriyor ya. Kapattıdığımda dursa iyi ama yok illa sonuna kadar ötecek bazen durup dururken ötmeye başlıyor bizim kide korkuyorum lazımlıktan
Korkuyorum deyince aklıma bir anim geldi
Teyzem benim oğlana küçükken fb li bir bebek almıştı,oğlum onu bir sene boyunca oynadı neyse anasinifina gidiyor sabah erkenden kalktik,hava karanlık daha oğlumu kostur kostur hazırlıyorum derken bir şeye bastım, oleyyy oleyy oleyy diye bir müzik sesi ama sesli bayağı oglumda bende korktuk meğer o bebeğe basmisim karnına basınca şarki söylüyormuş ama sert basmak gerekiyormus bizde bir sene sonra sabahın korunde öğrendik günlerce gulmustuk buna

Bende aynı şeyi masal okuyam kuzuya basarak yapıyorum. Her seferinde korkuyorum

Benimde üniversiteyken bi ayım vardı abime şakalaşırken duvara attım ötmeye başladı. Senelerdir benim olan şeyin ilk ve son ötüşüydü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…