Annelerin Güncesi

Esim dun hiraya defactodan bunlari almis indirim vardi oda bunlari alabilmis sizde bakin isterseniz etek 5 tl kazaklar 5 tl yagmurluk biraz buyuk ama oda 15 tl hepsini 30 tlye almis sasirdm valla
mesajini okuyunca gidip baktim tek bisey bile bulamadim :) kazaklar iyiymis denk gelseydi keske. Kreste acaip batiriyo uzerini yemek yerken.

Çocukların odasında nevresimlerini değiştirip çıktım onları soktum süpürüp siliyorlar düzenleme yapıyorlar :KK70:
oh en iyisini yapiyosun. Ileride gelinlerin duaci olurlar :KK53:

Bi kere haberlerde gormustum. Yanilmiyosam japonya baska ulke de olabilir.
Adamlar karin cok yagdigi bolgelere borularla denizden hat cekmisler. Kar yagmaya basladigi an. Hani su cimleri donerek sulayan fiskiye gibi seylee var ya. Onlar acilip deniz suyuyla yolu suluyolar devamli. Tuzlu su olunca da kar tutmuyo haliyle. Ama suyun degmedigi kenar kisimlarda metrelerce kar var.
Bizim her tarafimiz deniz yinede yapamiyoruz sunu

Bizim uzerimizde sanki bi musibet vargibi. 2 gundur o kadar cok kaza atlattik ki. Avuk subuk seylerle. Bu gun bi tirin altinda kalacaktik nerdeyse. En kotusude oydu. Hava buz yerler islak yer yer donmus hatta. Tirin soforu cussesine bakmadan deli gibi suruyo. Gerizekali adam. Esime arayip sikayet edelim birinin canini alacak bu gidisle allah korusun ama. Bi pazarimiz var ama yarin arabaya adimimi atmica

Bizim uzerimizde sanki bi musibet vargibi. 2 gundur o kadar cok kaza atlattik ki. Avuk subuk seylerle. Bu gun bi tirin altinda kalacaktik nerdeyse. En kotusude oydu. Hava buz yerler islak yer yer donmus hatta. Tirin soforu cussesine bakmadan deli gibi suruyo. Gerizekali adam. Esime arayip sikayet edelim birinin canini alacak bu gidisle allah korusun ama. Bi pazarimiz var ama yarin arabaya adimimi atmica
Canım ya Allah korusun geçmiş olsun çok, bende tirlardan,kamyonlardan çok korkuyorum hemen şikayet etmek lazim biz de birkaç defa boyle olay yaşadık hemen polisi arayıp plakayı verdik

mesajini okuyunca gidip baktim tek bisey bile bulamadim :) kazaklar iyiymis denk gelseydi keske. Kreste acaip batiriyo uzerini yemek yerken.

oh en iyisini yapiyosun. Ileride gelinlerin duaci olurlar :KK53:
Bencede aslında biraz sorumluluk alsınlar,düzenli olsunlar küçük bu konuda iyi ama büyük pasaklinin önde gideni :olamaz:haliyle ona hadi hadi kalk demekten yoruluyorum

Kiyamam ya çok geçmiş olsun canım inşallah çabuk atlatır

Gunaydin.

Gecmis olsun canim, ates beter mesele doktora goturmeye calis canim, belki rahatsizligina gore ilerlemeden antibiyotik verir.

sagol canm aksam agrim kesilince yattim hemen suan iyiyim insallah bitmistir bu bas donmeleri falan mide bulantisi gercekten cok kotu. Hamileyken yasamadim bukdar. Doktor cevap yazmis atak olabilir diye canm hepten skildi. Esimle annemde usuttun diyolar kotu dusunmiyim diye biliyorum. Evden cikip hastaneye gitmemiz imkansiz yol kapali araba hc gecmiyo bugun gidip mr cekilmem gerekiyo aslinda.. Yediklerime ictiklerime dikkat edicem dinlenicem bakalim umarim gecer

cok gecmis olsunn cnm

Geçmiş olsun canım

Teşekkür ederiz teyzeler çok şükür bugün iyiydi dr gitmedik akşamüzeri bi kere pedifen verdim kusma filan olmadı sadece iştahı pek yok ama keyfi yerinde çok şükür

FB_IMG_1483829178154.jpg kızlar bime güzel şeyler geliyor çocuklar için isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim niloyali puzzle sizinkinden mi

Başım çok ağrıyor yaaa 10 gündür kesintisiz ağrıyor ilaç falan da kesmedi cuma doktora gittim mr cektirdim çarşamba günü çıkacak sonucu bakalım ne diyecek

Kimseler yok herkes kara gitti galibabi benim kar fotom yokyaa
Benimde ilk defa kar fotom oldu:))
Eglenceydi kar ama tam 4 defa düştüm :olamaz:cocuklara tembihlerken benim Ayağım kaydı cizmelerim topukluydu ama birisinde çok sert düştüm merdivenden Ayağım kaydı buz olduğu için neyseki ayağımı kırmadan eve gelebildim:))
Başım çok ağrıyor yaaa 10 gündür kesintisiz ağrıyor ilaç falan da kesmedi cuma doktora gittim mr cektirdim çarşamba günü çıkacak sonucu bakalım ne diyecek
geçmiş olsun canım inşallah birşey çıkmaz

Kızlar bugün İzmir de bomba patlayan yerden geçtik, eşim durdu bak burada arabayı patlatmislar buradan kaçmış terörist,polis şurada vurulmuş dedi o kadar kötü oldum ki günlerdir üzülüyorum zaten polis kulübesinde bayrak,çiçekler ve taziye yazısı vardi

Akşam akşam görünür görünmez bir kaza yaşadık. Geçen hafta Ardaya hızlı tren almıştık, biraz önce treni yaydan çıkartıp çalışır şekilde kız kardeşimin kafasına attı tren saçını ve kafa derisini içine aldı, bağıra bağıra treni kafasından çıkarttım. Ön tarafı kel kaldı çok canı yandı bağıra bağıra ağladı. Arda da üzüldü ağladı. Allahım korusun.

Akşam akşam görünür görünmez bir kaza yaşadık. Geçen hafta Ardaya hızlı tren almıştık, biraz önce treni yaydan çıkartıp çalışır şekilde kız kardeşimin kafasına attı tren saçını ve kafa derisini içine aldı, bağıra bağıra treni kafasından çıkarttım. Ön tarafı kel kaldı çok canı yandı bağıra bağıra ağladı. Arda da üzüldü ağladı. Allahım korusun.
Hay Allah kötü olmuş canim çok geçmiş olsun kardeşine,tam olarak bilinçli değiller hâlâ benim kizimda yigenimin kafasına cep telefonu atmıştı birkaç ay önce biz balkondaydik kardesimle telefonda video bakiyorlarmis ikisi de, bizimki birden telefonu atmış,çocuğun kafasına bir ses ikiside çığlık çığlığa ağlıyor,abileri yanlarindaydi onlar anlattı ne olduğunu ve bizimki de çok üzülmüştü dakikalarca ağladı ikisi de

geçmiş olsun canm

gecmis olsun canim guzel cikar insallah sonuclar.

off vok kotu olmus. Kuzum korkmustur o da. Hic boyle tehlikeli olabilecegini dusunmemistim

X