Annelerin Güncesi

bizde emzik kullanıyoz hala hiç uğraşamam onu bıraktırmakla biraz daha gitsin laf söyleyene sanane de :)

Gökçe daha indiremiyo pijama :) maşallah öyküye
sıyırıvriyo soyunmada ilerledi de giyinmede iş yok bi çorabı beceriyo arada

Bencede çok para vermemek lazım 10 liraya aldım bende birkaç kez ancak kullandık oturmak istemedi benimki.

ahaha sanirim bizde ki lazimlikta aynisi. Neyse ki bizimkininde muzigi bozuldu

Muzikli istiyomusun dedim istiyorum yapcam orda cisimi dedi. Fisherprise baktim 120 tl nedirya yuhh yani. Araba seklinde olanlar var birde kraft klozet seklinde 60 tl var. Araba seklinde olanlar mantkli geldi alti ustu tuvalet ya :))

Muzikli istiyomusun dedim istiyorum yapcam orda cisimi dedi. Fisherprise baktim 120 tl nedirya yuhh yani. Araba seklinde olanlar var birde kraft klozet seklinde 60 tl var. Araba seklinde olanlar mantkli geldi alti ustu tuvalet ya :))
Aslında oturağa alışmasın en iyisi bizde oturakta varda aparatta arada bi oturağa yapacam diye tutturuyo ben komple oturağı kaldırmayı düşünüyorum çünkü bi de onu temizlemesi var diğer türlü çek sifonu gitsin

Esim isten gelirken almis fisher in konusan tuvaletini hira yarim saattr oturuyo kalksana diyorm cisin yoksa. Hayir kalkmam diyo :)) buarada oturma yeri kesmyo iz yapmiyo guzelmis.

orasi oyle:) ama oturmuyo iste

İki gundur mide bulantisi bas donmesi bas agrisi yasiyorum. Smdide sag karin bolgemde ara ara bi agri olmaya basladi. Tansiyonumda suan 9-5 .

Neden olurki canim?
Hicblmiyorum buaksam ustu agrida olunca acile gidelim dedik araba cikmadi otoparktan kar birden heryeri kapatti taksi cagirdik gelmedi. Calisamiyomus arabalar hic. Beklerken agrim gecti. İnsallah atak gecirmiyorumdur. Doktoruma mail aticam smdi gel dicek nasil gidicem onuda bilmiyorum annem usutmussun diyo herannenin dedigi gibi :)

İhmal etmemek lazim canim. Karda birden nasil bastirmis haberlerde gosteriyordu.

Bence doktoruna yinede sor canim, belki sikayetlerini dinleyip gidip gitmemen konusunda yorum yapar.

Nasıl oldun canım?

canim nasil oldun ? Insallah atak degildir.
Bu havada disari cikmakda tehlikeli allah korusun.

İki gundur mide bulantisi bas donmesi bas agrisi yasiyorum. Smdide sag karin bolgemde ara ara bi agri olmaya basladi. Tansiyonumda suan 9-5 .
Canım nasıl oldun sağ kasığa yakinmi benim gobegimin üstünde hafif ağrı başlamıştı, sonra karnimin her yerinde ağrı vardı,hastanede sağ kasığa vurdu,kan tahlilinde değerlerim yüksek çıktı ve tomografi de apandisit çıktı, mide bulantısı vardı yemek yiyememistim buna benzer birseyse ihmal etme inşallah basit bir usutmedir ve ağrı kesici içme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…