Annelerin Güncesi

Borusumu donmus cnm. Gecen sene bizmde oyle olmustu sicak su dokmustuk :)
Bilemiyorum ki canim heralde balkon duvarjndan gecen boru varmis o donmustur dedi kapici. Dun cok soguktu burasi.
Sicak su yok evde elimi yuzumu zor yikadim :) gokceyi islak mendille sildim. Nasil actiniz canim peki. Ne etcez biz simdi :)

uff sıfır uykuyla işe geldim karın ağrısı mahvetti bizi gece
Gecmis olsun.
Benim ki de bu gun habire uyanip abuk subuk seyler icin agladi. Yok kelebeklere bakcakmis. O da tutmak istiyomus (neyi tutmak istiyosa artik) o sarkiyi soylemicekmisim. Ne uyudugumu anlamadim

Bilemiyorum ki canim heralde balkon duvarjndan gecen boru varmis o donmustur dedi kapici. Dun cok soguktu burasi.
Sicak su yok evde elimi yuzumu zor yikadim :) gokceyi islak mendille sildim. Nasil actiniz canim peki. Ne etcez biz simdi :)
kettle ile su isitip disarda kalan kisma dokmustu esim. Buz tutmustu balkon duvarinin disinda kalan kisim

Kizlar bisey sorcam. Calisan annelere bu sorum. Aksam haberlerde izledim ama anlamadim. Calisan annelerin cocuklarina ananesi babanesi bile baksa maas odencekmis bakan kisiye. Bu memurlar icin gecerli degilmi?
canım çalışmanın detayları daha belirlenmemiş ancak memurlar için değil özellikle çalışan anneler diye belirtilmiş zaten sadece memurlara olması ayrımcılık yaratır diye düşünüyorum

uff sıfır uykuyla işe geldim karın ağrısı mahvetti bizi gece
geçmiş olsun biz de düzgün nefes alamama durumundan uyuyamadık

Kizlar bisey sorcam. Calisan annelere bu sorum. Aksam haberlerde izledim ama anlamadim. Calisan annelerin cocuklarina ananesi babanesi bile baksa maas odencekmis bakan kisiye. Bu memurlar icin gecerli degilmi?
Birde pilot bölge belirlemişler içinde, istanbul yok. Ve tüm anneleri kapsıyor. Bence çocuğa yaş sınırıda koyarlar.

Lazimlik onerisi olan varmi. Sabah cisim geldi dedi gittik tuvalete klozet aparatini istemedi camasir makinesi calisiyo diye urktu sanirm. Snra dandik bi lazimlik var ona oturdu bu cok acitiyo deyip kalkti baktm gercekten kipkirmizi olmustu poposunun kenarlari. Nasil alicagmi bilmiyorm smdi

Bu kız yine diş çıkarıyor sanırım alt azılar çıktı üst azilar geliyor
Nohut yedirdim akşam yanağını gösterip acıyor dedi gecen günde pilav yerken aynısını söyledi

Sabah ben banyodayken, banyonun onundeki haliya boylu boyunca yatmis Arda. Ne yapiyorsun oglum dedim, gunesleniyorum dedi himmm dedim
Aynısını fatih de yapıyo sorunca da gökyüzünü yıldızları seyrediyorum diyor Arda sosyetik Fatih romantik ahahaaha

Bizim baby jem müzikli biraz kafa ütülüyo ama olsun artık biz klozeti kullanıyoruz bu ikili kapaklardan aldık taktık lazımlığıda tuvalet doluysa veya kendi yapmak isterse kullanıyo
Geçen gün diyo ben çiş yapcam sen gelme :) almış lazımlığı indirdi pijamayı oturdu bi de toplamayı becerse iyi olcak :) peçete veer silcem diyo bi de:)

Masallah canm hirada bi hevesleniyo cikar bezi diyo cikartiyorm lazimligi begenmiyo zilli oturuyo kalkiyo kafasina gore takiliyo snrada bezimi tak diyo hala alistiramadim biktim aaaa hala bezmi takiyosunuz aaa hala emzikmi kullaniyosunuz diyenlerdennn

Bizimki de tuvalete yapcam artık büyüdüm ben diyor ama dün tuvalete yapmiycam, bezime yapcam dedi

Valla bizde iki tane var ikisi de kızartıyor öyle ama acıtsa oturmaz dakikalarca bence daha yeni başaldığı için de acıyor demiş olabilir. Bence lazımlığa çok para vermemek lazım. Ben birini 25 e aldım birini 10 liraya. 25 e aldığım araba şeklinde ve müzikli (çok şğkür müzik bozuldu ) diğeri sandalye gibi.

Gökçe daha indiremiyo pijama :) maşallah öyküye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…