Annelerin Güncesi

Ayy okurken bi kotu oldum gecmis olsn canm oyuncaklarda tehlikeli olabiliyo bazen

allah korusun canim malesefki bazilari gercekten cok dikkatsiz oluyolar

Eki Görüntüle 1935959 kızlar bime güzel şeyler geliyor çocuklar için @isimdeyimgucumdeyim niloyali puzzle sizinkinden mi
bizde var canm cok guzel parcalari kocaman ben 20 tlye almistm iyiymis bu

geçmiş olsun canm

gecmis olsun canim guzel cikar insallah sonuclar.

off vok kotu olmus. Kuzum korkmustur o da. Hic boyle tehlikeli olabilecegini dusunmemistim

Ayy okurken bi kotu oldum gecmis olsn canm oyuncaklarda tehlikeli olabiliyo bazen

Sağolun kızlar, oyuncak deyip geçmemek gerektiğini kötü bir örnekle anlamış olduk. Allah beterinden korusun.

cuam günü oğlum hastaydı erken çıktım ishal ve kusma ile birlikte hastaneye gittik serum takıldı serum bitene kadar yollar kapanmıştı 7 den 23:30 a kadar yolda mahsur kaldık şuan iyi anneme getirdim evden çıkmasın diye nasıl olucak bilmiyorum hafta ortası bikaç gün eve gidicem çamaşır vs için yapabilicekmiyiz görücez

allah korusun canim malesefki bazilari gercekten cok dikkatsiz oluyolar

bizde var canm cok guzel parcalari kocaman ben 20 tlye almistm iyiymis bu
Bende kaçırmak istemiyorum eşime sabahtan al diycem sonra bitiyor, burada BİM olmaması kötü oldu en sonunda bime yakin bir eve tasincam

Kızlar eşimin çalıştığı fabrikada 35 yasında bir genç grip oluyor antibiyotik içiyor ve gece kalp krizi geçirip vefat ediyor, eşim gripken antibiyotik icilmezmis falan dedi, ben gribe antibiyotiğin faydası olmadığını biliyordum ama boyle öldürebileceğini bilmiyordum neden buymus

Sabah acile gittim, serum taktılar. 2 gün rapor verdi. Nefes alamıyorum çok kötüyüm. Burun tıkanıklığına bir çözümü olan var mı? Lütfen olsun

Annem bizde, kv kp geçmiş olsuna gelip gittiler. Cuma günü olan olayı anlatıyor kv, kp ile Arda oyun oynuyormuş. Kv de uzanmış bir anda içi geçmiş. Kp in Arda Arda diye bağırmasına uyanmış. Arda yok demiş kp, kv de bir anda camdan düştü sanmış dudağı uçuklamış o an. Bütün evi aramışlar 5 dk yok. En sonunda masasınım altından Ardanın gülme sesi gelmiş. Kv kp etkisinden hala kurtulamamışlar. Bu çocuk son zamanlarda çok değişti.

Sabah acile gittim, serum taktılar. 2 gün rapor verdi. Nefes alamıyorum çok kötüyüm. Burun tıkanıklığına bir çözümü olan var mı? Lütfen olsun
cocuklara yaptigimiz gibi serum fizyolojikle yumusatip akmasini mi saglasan ki. Yoksa tuzlu suyla.
Gokcenin burnuna gunde 6 kez serum fizyolojik damlatiyorum gece daha rahat uyuyo

Cok gecmis olsun dikkat et kendine

cocuklara yaptigimiz gibi serum fizyolojikle yumusatip akmasini mi saglasan ki. Yoksa tuzlu suyla.
Gokcenin burnuna gunde 6 kez serum fizyolojik damlatiyorum gece daha rahat uyuyo

Cok gecmis olsun dikkat et kendine
Şu okyonus suyu varya mavi sprey sürekli ondan sıkıyorum. Açmadı.

Betül aynısını kendisine yaptı uçak vardı dedesi almıştı ben mutfaktaydım betülün ağlama sesine koştum allahtan deriye kadar kapmadan yetiştim uçağı durdurdum hemen saçını kestim çıkardım uçağıda direk çöpe attım çok korkmuştuk ikimizde
Çok geçmiş olsun

Allah şifa versin kızlar benim de bugün az az bi öksürük var turp oyup içinr bal koydum ama onu da tadı bi tuhaf oldu yemeye çalışıyorum arada bi

Şu okyonus suyu varya mavi sprey sürekli ondan sıkıyorum. Açmadı.
Hastanede bilmiyorum denk geldin mi öykü tıkandığında gitmiştik o zamn yaptılar bu serumlar varya izotonik onu şırıngaya çekip kafanı geri atıyosun sıkıyosun sonra öne eğip akıtıyosun olmadı hınkırırsın bide o açabilir 4-5 lira bişey aldır istersen eczaneden dene sprey açmadıysa

Mecburen antibiyotiğe başladım, çok hızlı ilerledi. Eşimi göndereyim nöbetçi eczaneye birde ona baksın. Sağol canım.

bende bugun grip oldum burnum tikanikti sabah birtane cay bardagina icme suyu koyup azcik tuz koydum siringayla cektim. Daha snra burnunun bir deliginden sktinca digernden akiyo aciliyo boyle. Bence dene

bende bugun grip oldum burnum tikanikti sabah birtane cay bardagina icme suyu koyup azcik tuz koydum siringayla cektim. Daha snra burnunun bir deliginden sktinca digernden akiyo aciliyo boyle. Bence dene
Cok hizli skma ama yavas yavas

Gece acile gittik yine, soğuk hava verdiler. Orda bir kadın vardı, sizin dediğinizi söyledi serumdan çekiyorsun sıkıyorsun dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…