Annelerin Güncesi

Bazen oluyor böyle yorgunluktan. Buhar makinesi kullanıyor musun canım. Gökçe çok öksürdügünde faydasını görüyoruz biz.

Sizede Çok geçmiş olsun canım. Nasıl balgam mış bu bi türlü geçmiyor. Leydiminiğe de dedim. Sana da diyim. Buhar makinesi gökçe de işe yarıyor. Gece çalıştırıyorum öksürüğü baya azalıyor.

Kızlar dolven vermiş doktor alerji yaptı yüzünde kabarcıklar çıktı. 39.6 ateş gördük. Fitil yaptık düşmedi. Eşim nöbetçi eczaneye gidiyor. Yüksek ateş de ne kullanıyorsunuz?
15 dk boyunca ılık duşa solabilirsiniz. Gökçe ye hastanede öyle yapmışlardı. Özelikle kol altlarına su tutmamı istemişti doktor. 40 dan 38.5 kadar düşmüştü

Sagol canim. Bende anlamadim. Bu gun kreste de kusmus balgam yuzunden. Evde aciyoruz buhar makinasini ama pek faydasini goremedim. Birde mesela gece yatarken yatak odasinin kapisini kapatip aciyorum makinayi. Oda iyi oluyo. Ama gunduz oturma odasinin nemi %10 gosteriyodu mesela. Yerden isitmali evlerde kuruluk cok oluyomus. Gunduz iyi sabah kupkuru. Daha mi kotu olur bilemiyorum.

Fox da no:309 dizisini izliyorum kadın hamile kocasıyla kahvaltı yapıyorlar,kocası bugün ne yapcaz diye soruyor kadın da birlikte hastaneye oradan da doğum kursuna gitcez diyor,zengin olmak boyle birşey olsa gerek
Adamın işi gücü yok kurslar,hastaneler

Azmine hayranim. Ben yillardir bir yuksek lisansa niyetlenemedim. Sen memur da olursun ben inaniyorum :)
bende de bi niyet hep vardı ama adım yoktu en son onun gazı bunun gazı işte ikinci dönem sınavlarım geldi bile haftasonu olacak bakalım
Başlayınca bi şekilde gerisi geliyo senin belki Doğum fln biraz zor olur su süreçte ama azıcık da bi niyetin varsa çok erteleme ben keşke bir yıl önce yapsaymışım diyorum

Bazen oluyor böyle yorgunluktan. Buhar makinesi kullanıyor musun canım. Gökçe çok öksürdügünde faydasını görüyoruz biz.
ya bizim evde tuhaf bi nem sorunu var herkes buhar yapar biz buhar toplayıcı aldık gibi :|
Ama şimdi şey yapıcam Çin yağınınducak suya damlatıp uyurken yanına koyucam yumuşar belki biraz

Evlendikten sonraki 4 sene çoluk çocuk yoktu bir karar verip başlamış olsaydım şimdiye çoktan bitmiş olurdu. Sen en iyisini yaptın.

Ben esimi yuruyuse zor cikartiyodum

Kizlar bisey sorcam. Calisan annelere bu sorum. Aksam haberlerde izledim ama anlamadim. Calisan annelerin cocuklarina ananesi babanesi bile baksa maas odencekmis bakan kisiye. Bu memurlar icin gecerli degilmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…