Annelerin Güncesi

Bluetooth kulaklığı nasıl oluyor ki canım normal kulaklık degilmi
Bugünde gitcegi bir yer vardı dedim ya az önce aradı lapa lapa kar yağıyor geri döndüm gidemem yol çok tehlikeli dedi,fayda etti sanırım söylenmem:))
Babam telefonu radyoya yonlendirmis, arama gelince telefonu acip telefonu birakiyor. Arayinin sesi radyodan geliyor babam da normal konusuyor radyoya elinde telefon olmadan :KK70:

Kizlar belki birbirimize faydamiz olur diye yaziyorum.

Ben sut icemedigim icin Arda ya hamileyken de bu hamileligimde de sutun icine su nesquikin sute dokulen yuvarlak kare sekilli seyleri var ya onlardan katip sutu oyle almis oluyorum.

Arda da ben yerken yemek istedi onada yaptik normalde bu sekilde parcali seyleri hep agzindan cikartir. Mesela fasulye yemeginin suyuna ekmek banar fasulyesini asla yemez, pilavin icine fasulyeleri katsak fasulyeleri cikartir felan. Bu nesquiki yemege basladigindan beri gelisme goruyorum. Aksam pilavla tavugu hemde tavuk soganliydi hepsini ayni kasikta masallah diyim cikartmadan ayirmadan yedi. Sanki bu nesquik onu tanelere alistirdi.

Simdi yilbasina ozel bu nesguikin harflilerini de yapmislar biraz buyuk sekilleri ondan da aliyim diyorum. Sute katip yiye yiye alisacak sanki diger seyleri de taneli yemege.

Cezaevi katipliği ilanı verilmiş basvursam mi basvurmasam mi bilemedim,ben adliyeye başvuru yapacaktim,onun içinde ilan verilecek gerçi bunun içinde başvuru ocakta başlıyor

Yoğunluktan yorgunluktan fırsat bulup şu çekilişlere bakamadım hiç şimdi girdim E Esinn10 etiketlemiş bi çekilişe beni. Bende katıldım bakalım :) ben eksik kalmamalıydım.
Dünde uzun zamandır yapmadığım bişey yaptım. Yılbaşı bileti aldım ve hayal kura kura uyuyakalmışım :KK70:

Cezaevi katipliği ilanı verilmiş basvursam mi basvurmasam mi bilemedim,ben adliyeye başvuru yapacaktim,onun içinde ilan verilecek gerçi bunun içinde başvuru ocakta başlıyor
başvurunca diğerine başvurabiliyor musunuz şansını denesen iyi gibi sanki
Şampuanlar bizden birine çıkarsa cam sileriz artik bol bol :temizlik::KK70:
Sizin katıldıginiz cekilislere bende katildim iyi oldu benim etiketlenmem haberim oluyor yoksa hiç takıp edemiyorum:KK66:

:KK70::KK70: ya keşke etiketlerken yazsaydık bunu :KK70::KK70:

Yoğunluktan yorgunluktan fırsat bulup şu çekilişlere bakamadım hiç şimdi girdim E Esinn10 etiketlemiş bi çekilişe beni. Bende katıldım bakalım :) ben eksik kalmamalıydım.
Dünde uzun zamandır yapmadığım bişey yaptım. Yılbaşı bileti aldım ve hayal kura kura uyuyakalmışım :KK70:

bende seni görünce şaşaırdım genelde katılmıyosun diye de etiketlemiyodum
ve bende bilet aldım marketten başka türlü vakit bulamam bari bi hayallik biletim olsun dedim:KK48:

Bende bilet aldım esimde almış:))çıkmaz ama işte umut dünyası :KK70:
başvurunca diğerine başvurabiliyor musunuz şansını denesen iyi gibi sanki

:KK70::KK70: ya keşke etiketlerken yazsaydık bunu :KK70::KK70:

bende seni görünce şaşaırdım genelde katılmıyosun diye de etiketlemiyodum
ve bende bilet aldım marketten başka türlü vakit bulamam bari bi hayallik biletim olsun dedim:KK48:
kararsız kaldım canım vaktim var başvuru için daha biraz dusuncem

X