Annelerin Güncesi

Canim sikkin, dun detayli ultrasona gittik bebegin safra kesesini goremediler haftaya tekrar cagirdilar. Analik zor arkadas gece 4 de kalktim uyuyamadim basim catliyor. Allahim buyuk elden duadan baska birsey gelmiyor.

Canim sikkin, dun detayli ultrasona gittik bebegin safra kesesini goremediler haftaya tekrar cagirdilar. Analik zor arkadas gece 4 de kalktim uyuyamadim basim catliyor. Allahim buyuk elden duadan baska birsey gelmiyor.
canım inşallah pozisyonuyla veya cihazla ilgili bir durumdur bir sıkıntı çıkmaz bende dua edicem sağlıkla gelsin miniş

bu arada ben bu kontrollerde çok çektim çok uykusuz kaldım ikili test sonrası sorun çıktı dörtlü test yaptırdım çıkana kadar öldüm öldüm dirildim tam rahat nefes alayım dedim detaylı ultrasonda bir bacak kemiği diğerinden kısa çıktı sonra tekrar çekim yapıldı pozisyonla ilgili dendi doğum haftasına yakın önce suyun azalmış hazırlan gel doğumu başlatalım dedi doktor ertesi güne uyumadan gittim yok yok suyun normal bebek küçük bir iki daha hafta kalsın 3 kiloyu tamamlasın dedi doktor tamam dedim neyse son olarak gittim plasenta yaşlanmış bebek beslenemez de diyince eeee artık beni doğurt yahu dedim öyle sancı su nişan bişi beklicek psikolojim kalmamıştı

Belki pozisyonu ile ilgili durumdur L Leydiminik dediği gibi, güzel haberlerini bekliyoruz, seni telaşlandırdıkları ile kalırlar inşallah, dualarımız sizinle canım

Bakmayayım bakmayayım diyorum, olmuyor. Sanki bakınca oluyor mu öyle de olmuyor. Bir çocuğu bırak yaralanmış olarak görmeyi, ağladığını görmeye bile gücüm de tahammülüm de yok. Buna rağmen hala yaşayabiliyorum. Hala nasıl yaşayabiliyorum...Başka kelimem yok, cümlem yok. Suskunum. Delireceğim gerçekten bu gidişle. Bir gün delireceğim.

Belki pozisyonu ile ilgili durumdur L Leydiminik dediği gibi, güzel haberlerini bekliyoruz, seni telaşlandırdıkları ile kalırlar inşallah, dualarımız sizinle canım

insallah kizlar, sali gunu iyi haberlerle gelirim. Doktorlar cok soguk kanli o kadar rahat soyluyorlarki. Hic psikolojik durum dusunulmuyor.

o görüntülerden sonra aynı hızla psikolojimi onarmaya çalışıyorum ne kdr onarabilirsem çünkü azıcık da olsa sağlam kalmalı bi yanım ki o son enerjimlede düzgün bir çocuk yetiştirebileyim
umudumuzu kaybetmememiz lazım yoksa gerçekten nefes alamıycaz

sagolun kızlar gece aramıza almak zorunda kaldık karnima vurur falan diye arkami dönüp yattım kizima ateş olmadı çok şükür ama çok oksurdu sabaha kadar simdi öksürük yok fena değil inşallah ilerlemeden atlatiriz

ayy inş. inanın benim kızımda çok zayıf. daha yeni yeni 12 yi görüyoruz biz de tartıda.
muayene sonrası niye zayıflıyor anlayamadım. benmkıde hastaneden ödü kopuyor hasta olmasın diye dua ediyorum yani o derece

Tuvalet eğitiminden vazgeçmedim hala devam ama sizin 4,5 ayda çokmuş ya inşallah o kadar sürmez
Benim kızımda ev baskülünde 12,5 - 13 arası çıkıyo boyunu bende bilmiyorum :)
2 ayda hem çiş hem kakayı öğrendi. arada kaçırmalar oluoyr toplamda 4.5 ay oldu:)

Ayy bugün 1.5 saatliğine de olsa iki çocuk zorluğu yaşadım daha hazır değilmişim

Görümce çocuğu bırakıp bankaya gitti 4 aylık ağlıyo gazı var bu ara uykusu da geldi aldım kucağıma uyutayım bu sefer benimki ağlamaya başlıyo onu alcakmışım kucağıma :) onu yatırıyorum basıyo yaygarayı zorla uyuttum bebeği sonra benimki çıktı kucağıma oturdu pışpışlayarak istedi hanım onu uyuttum bi 45 dk sonra ikisi de uyandı
Allah sabır versin yeni annişlere :)

aynen bizimkinde de benzer seyler var. Tehlikeli bisey olmadi henuz ama olabilir heran baksana neler dusunuyolar.
Ayy yerim ben onu korusun annesini aferin pasaya

tip teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin yanilma payi cok oluyo malesef. Cihazlarin hata paylari cok. Sivi icerisindeler bebis sabit durmuyo. Insallah bu da yanilgilardan biridir
Benim gorumceme de kalbinde parlaklik var demisler bir de bisey daha hatirlayamadim. Down sendromi riskini arttiriyomus bunlar. Amniyosentezi istemedi riskli diye. Oyle olsada dogurcam diyodu zaten. Bi kac ayri hastanede daha girdiler ayrintiliya hic biri goremedi parlaklik. Yanlislik olmus yani. Sukur saglikli dunyaya geldi.

soylenecek ne var ki. Bi videoya denk geldim actim. Cocuk agliyo her tarafi toz yardim et allahim diye ailesini kaybetmis. Kapattim hemen dayanamadim. Gokce tutturdu ac anne diye. Defalarca tekrar tekrar acti coktum resmen. Niye agliyo arkadas diye sorunca ne diyecegimi bilemedim. Simdi kucuk tamam ama ileride sorarsa ne cevap verebilirim ki buna.
Sabah krese giderken atkisi eldiveni sapkasi aman soguk almasin usumesin diye dusunurken birilerinin cocuklari icin olmesin diye dua ediyo oldugunu bilmek cok zoruma gidiyo..
Allahim yardim etsin tum masumlara..

Dun gokceyi almaya gittim. Ogretmeni boyun kismini acip burasi biraz kizarmis ne oldugunu biliyo musunuz diye sordu. Minicik bisey kazaktan falan tahris olmus gibi. Ne oldu ki diye sordum. Sabah ben biraktigimda aglayan cocuklardan etkilenmesin diye konusa konusa cikariyomus montunu. Boynunu kasimis gokce o sirada. Ne var diye bakmis. Kizarmis buran falan demis. Gokce ne dese begenirsiniz annem yapti annem vurdu demis.
Bende dondum annecim ben vurdum mu sana niyeoyle dedin dedim. Annecim bana bi daha vurma tamam mi ? Dedi sok oldum. Ben sana vurmam ki annem diyorum. Bana bagirma anne bi daha tamam mi diyo.
Ne diyecegimi sasirdim ogretmeniyle mudur de bana bakiyo. Dedim sesimi yukselttigim bile sayilidir onda da pisman olup ozur dileyip dururum
Tahmin ettik zaten oyle korkar cekinir gibi bi hali yok naz yapargibi soyluyo dediler. Benim vurmakla tehtit ettigimi dusunmusler. Dedim asla.
Evde balonlarla birbirimize vurup. vurdum sana falan diyorum ondan mi sey yapiyo napiyo bilemedim. En ufak bisey de anne bana oyle bagirma tamam mi diyip duruyo. Istemedigi biseyi yapar misin diyorum. Niye abuk subuk konusuyosun diyo
Uykun geldi mi diye soruyoruz. Oyle seyler konusma diyo. Cok bilmis bisry oldu sipa

Çocuklar çok değişik ne zaman ne diyecekleri belli olmuyo
Bizde geçen kitp okuyoduk baykuş vardı uçuyo filan diye konuşurken sen de uçtun mu dedim uçağı kastederek ben uçamam bak kanadım yok dedi betül

ay o an seni düşünemiyorum ya
bizimki kendini yere atıp sağa sola dönüp vurma annecim vurma fln dedi bi kez kalbim sıkıştı yüreğime iniyodu vurmayı bırak dediğin gibi ses yüksekliği sayılıdır bi de istemediği bişi söyleyince (hadi yemek yiyelim, uyuyalım fln gibi) ne biçim şeyler söylüyosun sen diyo :))
hepsi benzer triplerde demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…