Annelerin Güncesi

Canım ben ise gidince anneme de çok sknti yapıyor sebebini söylüyor zaten sen ise gidersen bende böyle yaparım diye geçen hafta sobanin arkasına girmeye çalışıyordu kendimi yakıcam falan diyince gitmeye karar verdik 2 yaş sendromunu çoktan geçti malesef:KK43:
Canim ya iyi yapmışınız pedagogdan randevu alarak. Yakmak falan nerden öğreniyor bunları.

Canim bazi cocuklar anneyr cok duskun benim kizimda ayni umit gibi eylulde isr basladigimda cok sikinti cikardi kresi istemedi bakiciya biraktik orayida istemedi ben gittikten sonra saatlerce aglayi balkon a cikip anne gel niye gelmiyorsun deyip agliyormus kiyamadim mecbur ucretsiz izin aldim tekrar.seni cok iyi anliyorumUOTE="Aysegul1706, post: 49271124, member: 513729"]İnşallah canım günlerdir uyumuyor yemiyor sürekli ağlıyor[/QUOTE]
Ca

Zor bir durum canım inşallah düzelir bazen insan çaresiz kalıyor benim kızım buraya tasindigimizda gece gündüz herşeye aglamisti bir hafta boyunca o kadar çaresiz kalmıştım ki gece 3.30 da internetten bir pedagog bulup mesaj atmistim:KK43:
Aynen çok zor yaa inan çok çaresiz hissediyorum kendimi

Kızım uyudu sürekli oksuruyor,ateş başlayacak gibi ölçtüm 36.1 düşünüyorum gece yanıma almak gerekirse ameliyatliyim kucagima alamam eşim beni kaldır dedi, yanıma yatirsam sıkışık oluyoruz yatakta karnima vurur diye korkuyorum zor bir durum büyük ihtimalle eşimi cagircam kucagima almam gerekirse

Canım ben ise gidince anneme de çok sknti yapıyor sebebini söylüyor zaten sen ise gidersen bende böyle yaparım diye geçen hafta sobanin arkasına girmeye çalışıyordu kendimi yakıcam falan diyince gitmeye karar verdik 2 yaş sendromunu çoktan geçti malesef:KK43:
ayy canım ya evet sizinki çok daha net inşallah pedagog çözüm olur inşallah bir an önce atlatır bu ruh halini

yaaa kaç kişisiniz? buradakilerin boyu kilosu çok iyi maşallah
buraya yazan hemen her kişi :)

Benim kızımın boyu kaç cm acaba ne zamandır ölçmedim kilosuna da bakmadim görenler kilo almış diyor ama bana ayniymis gibi geliyor

ben bayadır ölçmüyorum sinirlerim bozulmasın diye zaten giydiği kıyafetlerden bi değişiklik olmadığı belli oluyo >.<

Kızım uyudu sürekli oksuruyor,ateş başlayacak gibi ölçtüm 36.1 düşünüyorum gece yanıma almak gerekirse ameliyatliyim kucagima alamam eşim beni kaldır dedi, yanıma yatirsam sıkışık oluyoruz yatakta karnima vurur diye korkuyorum zor bir durum büyük ihtimalle eşimi cagircam kucagima almam gerekirse
geçmiş olsun canım inşallah gece bir sorun olmamıştır

Cnm benmde kizim bugun camin onunde sandalyeye oturdu anne ben ucmak istiyorum dedi. Sok oldum resmen. Senin oglunda yakcam kendimi deyince bende bnu paylasiyim dedim seninle.
bi ara pokemon falan meshurken ben ucabilirim diye balkondan atlayan bi cocuk vardi. O geldi aklima sen yazinca. En tehlikeli doneme giriyoruz heralde. Allah korusun hic bos birakmamamiz lazim

gecmis olsun canim. Cabuk atlatir insallah. Evde biri olunca geciyo ne yapsanda.

Dun hava iyiydi aslinda. Aksama dogru oyle bir firtina koptu ki. Hala kar yagiyo ruzgar felaket. Ev bi anda buz gibi oldu actim hemen vanalari.

Suriyeliler cocuklar falan doluydu hep sokaklar insallah disarda kalan olmamistir. Kediler kopekler kuslar nasil dayaniyolar acaba icime dert oluyo.

benim kızım 12 kilo 88 cm boyu. (ayakkabısız) sizinkiler ayakkabıyla mı ölçülüyor?

sizinkiler bayağı konuşuyorlar galiba benim kızımda cümle kurma yok 100 den fazla kelimesi var. dört gözle konşmasını bekliyoruz

Dun hava iyiydi aslinda. Aksama dogru oyle bir firtina koptu ki. Hala kar yagiyo ruzgar felaket. Ev bi anda buz gibi oldu actim hemen vanalari.

Suriyeliler cocuklar falan doluydu hep sokaklar insallah disarda kalan olmamistir. Kediler kopekler kuslar nasil dayaniyolar acaba icime dert oluyo.
burası da soğuk ama kar yağmıyo. rabbim dışarda kalanların yardımcısı olsun. halimize ne kadar şükretsek az

benim kızım 12 kilo 88 cm boyu. (ayakkabısız) sizinkiler ayakkabıyla mı ölçülüyor?

sizinkiler bayağı konuşuyorlar galiba benim kızımda cümle kurma yok 100 den fazla kelimesi var. dört gözle konşmasını bekliyoruz
Ben evde kendim insaat metresiyle olctum. Cm lerde oynama olabilir sanirim. Kilosuda ayni sekilde. Epeydir yerinde sayiyodu. Boyu bi anda atti bi iki ay icinde katlayarak giydirdigim pantolonlar kisa gelmeye basladi. Bende hayret ettim hatta.

Ben evde kendim insaat metresiyle olctum. Cm lerde oynama olabilir sanirim. Kilosuda ayni sekilde. Epeydir yerinde sayiyodu. Boyu bi anda atti bi iki ay icinde katlayarak giydirdigim pantolonlar kisa gelmeye basladi. Bende hayret ettim hatta.
maşallah benim kızım 10.5 kiloydu şu 1 ay içinde 1.5 kilo aldı çok sevindim. yoksa doktora götürcektim

rabbim yardımcıları olsun kimse aç açıkta kalmasın inşallah :dua:

ben belki bu ay sonu kontrole götürcem belki diyorum çünkü genelde dr muayene sonrası zayıflığından ötürü bunalıma giriyorum :işsiz: ama önceki kontrollerde yatarak ayakkabısız ölçmüşlerdi hep
ev tartısında henüz 11 i görmedik :olamaz: boyu da sanırım 90 fln gerçi benim kızıma daha hamileyken doktorum ufacık tefecik minyon bişi olacak demişti ortalama benim gibi bişi olur sanırım

konuşmada kelimeler önemli sonra birden cümlelere dönüyo maşallah kelime haznesi iimiş yakındır sökülür annesi :)

Tuvalet eğitiminden vazgeçmedim hala devam ama sizin 4,5 ayda çokmuş ya inşallah o kadar sürmez
Benim kızımda ev baskülünde 12,5 - 13 arası çıkıyo boyunu bende bilmiyorum :)

bi ara pokemon falan meshurken ben ucabilirim diye balkondan atlayan bi cocuk vardi. O geldi aklima sen yazinca. En tehlikeli doneme giriyoruz heralde. Allah korusun hic bos birakmamamiz lazim

gecmis olsun canim. Cabuk atlatir insallah. Evde biri olunca geciyo ne yapsanda.
Ay A Akaibu cum ben de aynısını düşündüm hayal güçleri çok gelişti hayali oyunlar oynuyo oğlum ambulans çağırıyo geldi falan diyo ambulanstan yardım istiyo sana çay getirdim kaave getiydim anne diyo dediğin gibi soyut düşünmeleri tehlike de yaratabilir dikkat etmek lazım
Bi de şey diyo baba anneme kızma onu güzel sev:KK70:sırtım yere gelmez artık:rapci::cool:

X