Annelerin Güncesi

sabahtan beri üç kişi bugün saçlarımın ne kadar güzel olduğunu söyledi oysaki geç kaldığım için yataktan fırladığım gibi geldim özendiğimde kimse bişi demiyo bu ne şimdi sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim

Çocuklar çok değişik ne zaman ne diyecekleri belli olmuyo
Bizde geçen kitp okuyoduk baykuş vardı uçuyo filan diye konuşurken sen de uçtun mu dedim uçağı kastederek ben uçamam bak kanadım yok dedi betül
yorumunu okuyunca sabah sordum kuslar ucuyolar sen ucabilir misin diye. Ucabilirim bak ucuyorum diye kollarini acip gezindi evde. Insallah pencere balkondan suzulmek gibi bi dusuncesi yoktur

ama saclarin gercekten cok guzel

Çok güldüm ya

Ayy kızlar çok dertliyim çok umut aşırı tepkili sinirli ne diyeceğimi nasıl davranacağımı bilemiyorum yarın bi olsa doktora gitsek de nasıl davranacağımı söylese

Hava çok soğuk petekler yandığı halde ben usuyorum kanım 12 çıkmıştı ameliyat öncesi ameliyatti regliydi kanım düştü sanırım klimayi da aciyorum ev fırın gibi oluyor sürekli gelen oluyor herkes baygınlık geçiriyor sıcaktan ben daha ceketle geziyorum evde:))

Soruyla resmen akim yaptik :)
Arada boyle seyler sorsak keske komik seyler cikiyo
Ben tekrar sordum oğlum sen uçabilir misin dedim kuşları falan karıştırmadan daha yalın sorayım dedim
Rica ediyomuş gibi algıladı
Tamam anne dedi
Kollarını falan salladı iki atladı zıpladı
Olmuyo anne yaa dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…