Annelerin Güncesi

canım iyi hissetmene bir parçada katkımız olduysa ne mutlu bize.. sende iyi ki varsın iyiki kesişti yollar..
inşallah hep birlikte bir sürü güzel an anı paylaşacağız uzun yıllar
Olmazmi canım hemde nasıl katkiniz oldu inşallah ameliyat olduktan sonra yanımda kardeşim kaldı sizden bahsettim sizin grup çok iyi çıktı bizim anneler grubunda tartışmalar çıkmıştı dağıldı herkes dedi maşallah bize

ay bu arada cimcimeye maşallah büyümüş yahu
oyle oldu canim cidden. 1 ay gitti 400 gr almis. Ogretmeninin dedigine gore tabagini hic bitirdigi olmamis ama yarisini yiyo genelde dedi.cok seciyomus tabi. Bu gun mesela ogle yemekleri 1 su bardagi ayran mercimek koftesi ve salataydi. 2 tane mercimek koftesi yemis ayrani bitirmis. Salatayi gorunce de suyundan istemis. Salata kasesinde biriken suyu bardaga doldurup vermisler onu icmis biraz.
Ki bu cocuk bezelye kuru fasulye falan verdigimde damagiyla ezip kabugunu disari atiyo. Mercimek koftesinde ki sogan marul hic rahatsiz etmemis.

Basta arkadaslarinin hevesine kendi bi iki lokma aliyomus. Sonrasini ben yediriyorum dedi. Kac aydir yerinde sayiyodu. Bi ayda 400 gram la hayretler icerisindeyim.
Uyku duzeni falan oturdu brlki onunda etkisi vardir ama simdik etkileri hep olumlu yonde. Insallah boyle devam eder

Az da olsa etkimiz olduysa ne mutlu canim bize

ay çok sevindim hep böyle devam etsin tekrar maşallah kuzuma inşallah seneye eylülde aynı etkileri bizde görürüz yaza da azıcık da olsa pütürlü yerse bişiler değişir diye umuyorum

Ayy damdan düşer gibi dalicam ama çook sknti dayız psikolojim alt üst oldu oglusum da hiç iyi değil malum hala kabullenemedi ise gitmedi her geçen günde kötüleşiyor yemiyor icmiyor uyumuyor sebepli sebepsiz ağlıyor nasıl hırçınlaşıti anlatamam pedagog dan randevu aldık cuma günü gidicez bakalım ne dicek nasıl bir yol izlememizı soylicek3 günde rapor aldim pazartesi ye kadar ev deyim bakalım ne degisecek

acaba 2 yaş sendromuyla karıştı mı süreç hepsi sadece iş sebebiyle mi bizimde alışamama var ama beni giderken görürse iş yerinden aradığımda sesimi duyarsa krizlere giriyo bunun dışında ananeye gün içinde sıkıntı yapmıyomuş anne işten gelecek fln ama haftasonu hep şey diyo anne sen işe gitme ya da oyuncaklarının annesi hep işe gitmiş oluyo sen üzülme anne sana oyuncak getircek seni çok seviyo fln diyo içim kıyılıyo biz deki etkiler daha duygusal daha naif yaptı sanki kızımı
ama pedagog ii gelecektir gitmek de ii yapıyorsunuz ben yemesi için götürmüştüm kızımda çok değişiklik olmadı ama bende acayip bi rahatlık oluştu ondan çok bana ii geldi galiba

Az da olsa etkimiz olduysa ne mutlu canim bize
Hem de çok oldu canım ayrıca cimcimeye de maşallah
zor bir durum canım inşallah pedagog desteğiyle bu sureci kolayca atlatirsiniz

Bugün kizimda ara ara öksürük başladı ve sesi kısık biraz annem hastaydı korumaya çalıştık ama ne kadar korusakta ayni evin içinde bulasiyor maalesef

Umut gerçekten alışamadı ise gitmene umarım pedagogla bi çözüme kavuşur sende çok yipraniyorsun..
Gökçe sadece pazartesi günü huysuz oluyor sonra düzeliyor.

Canım ben ise gidince anneme de çok sknti yapıyor sebebini söylüyor zaten sen ise gidersen bende böyle yaparım diye geçen hafta sobanin arkasına girmeye çalışıyordu kendimi yakıcam falan diyince gitmeye karar verdik 2 yaş sendromunu çoktan geçti malesef

ay çok sevindim hep böyle devam etsin tekrar maşallah kuzuma inşallah seneye eylülde aynı etkileri bizde görürüz yaza da azıcık da olsa pütürlü yerse bişiler değişir diye umuyorum
sagol canim. Masallah cidden. Insallah boyle devam eder. Senin fistiga da iyi gelir insallah hep dua ediyorum

kuzum ya sobaya falan gitmesi cok kotu allah korusun iyi ki bisey olmamis. Insallah pedagogla carcabuk halledersiniz

sagol canim. Masallah cidden. Insallah boyle devam eder. Senin fistiga da iyi gelir insallah hep dua ediyorum

kuzum ya sobaya falan gitmesi cok kotu allah korusun iyi ki bisey olmamis. Insallah pedagogla carcabuk halledersiniz
İnşallah canım günlerdir uyumuyor yemiyor sürekli ağlıyor

Benim kızımın boyu kaç cm acaba ne zamandır ölçmedim kilosuna da bakmadim görenler kilo almış diyor ama bana ayniymis gibi geliyor

İnşallah canım günlerdir uyumuyor yemiyor sürekli ağlıyor
Zor bir durum canım inşallah düzelir bazen insan çaresiz kalıyor benim kızım buraya tasindigimizda gece gündüz herşeye aglamisti bir hafta boyunca o kadar çaresiz kalmıştım ki gece 3.30 da internetten bir pedagog bulup mesaj atmistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…