Annelerin Güncesi

sabahtan beri üç kişi bugün saçlarımın ne kadar güzel olduğunu söyledi oysaki geç kaldığım için yataktan fırladığım gibi geldim özendiğimde kimse bişi demiyo bu ne şimdi sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim :işsiz:

Çocuklar çok değişik ne zaman ne diyecekleri belli olmuyo
Bizde geçen kitp okuyoduk baykuş vardı uçuyo filan diye konuşurken sen de uçtun mu dedim uçağı kastederek ben uçamam bak kanadım yok dedi betül
yorumunu okuyunca sabah sordum kuslar ucuyolar sen ucabilir misin diye. Ucabilirim bak ucuyorum diye kollarini acip gezindi evde. Insallah pencere balkondan suzulmek gibi bi dusuncesi yokturo_O

sabahtan beri üç kişi bugün saçlarımın ne kadar güzel olduğunu söyledi oysaki geç kaldığım için yataktan fırladığım gibi geldim özendiğimde kimse bişi demiyo bu ne şimdi sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim :işsiz:
ama saclarin gercekten cok guzel:KK36::nazar:

Dun gokceyi almaya gittim. Ogretmeni boyun kismini acip burasi biraz kizarmis ne oldugunu biliyo musunuz diye sordu. Minicik bisey kazaktan falan tahris olmus gibi. Ne oldu ki diye sordum. Sabah ben biraktigimda aglayan cocuklardan etkilenmesin diye konusa konusa cikariyomus montunu. Boynunu kasimis gokce o sirada. Ne var diye bakmis. Kizarmis buran falan demis. Gokce ne dese begenirsiniz annem yapti annem vurdu demis.
Bende dondum annecim ben vurdum mu sana niyeoyle dedin dedim. Annecim bana bi daha vurma tamam mi ? Dedi :bicak: sok oldum. Ben sana vurmam ki annem diyorum. Bana bagirma anne bi daha tamam mi diyo.
Ne diyecegimi sasirdim ogretmeniyle mudur de bana bakiyo. Dedim sesimi yukselttigim bile sayilidir onda da pisman olup ozur dileyip dururum:deli:
Tahmin ettik zaten oyle korkar cekinir gibi bi hali yok naz yapargibi soyluyo dediler. Benim vurmakla tehtit ettigimi dusunmusler. Dedim asla.
Evde balonlarla birbirimize vurup. vurdum sana falan diyorum ondan mi sey yapiyo napiyo bilemedim. En ufak bisey de anne bana oyle bagirma tamam mi diyip duruyo. Istemedigi biseyi yapar misin diyorum. Niye abuk subuk konusuyosun diyo:deli:
Uykun geldi mi diye soruyoruz. Oyle seyler konusma diyo. Cok bilmis bisry oldu sipa
Çok güldüm ya :KK70:

Ayy kızlar çok dertliyim çok umut aşırı tepkili sinirli ne diyeceğimi nasıl davranacağımı bilemiyorum yarın bi olsa doktora gitsek de nasıl davranacağımı söylese

Hava çok soğuk petekler yandığı halde ben usuyorum kanım 12 çıkmıştı ameliyat öncesi ameliyatti regliydi kanım düştü sanırım klimayi da aciyorum ev fırın gibi oluyor sürekli gelen oluyor herkes baygınlık geçiriyor sıcaktan ben daha ceketle geziyorum evde:))

Soruyla resmen akim yaptik :)
Arada boyle seyler sorsak keske komik seyler cikiyo
Ben tekrar sordum oğlum sen uçabilir misin dedim kuşları falan karıştırmadan daha yalın sorayım dedim
Rica ediyomuş gibi algıladı
Tamam anne dedi
Kollarını falan salladı iki atladı zıpladı:KK6:
Olmuyo anne yaa dedi:KK70:

X