Annelerin Güncesi

sağol canım

teşekkürler canım minnoş da güle güle giysin bende bi bakayım bu yıl hevesli bizimkide belki giyer
Sağol canım inşallah giyerler biraz daha büyüdüler artik belki çıkarmazlar ben en çok ayaklarimdan usurum o giymeyince rahatsız oluyorum hep üşüyor gibi geliyor

sağol canım

teşekkürler canım minnoş da güle güle giysin bende bi bakayım bu yıl hevesli bizimkide belki giyer
Sağol canım inşallah giyerler biraz daha büyüdüler artik belki çıkarmazlar ben en çok ayaklarimdan usurum o giymeyince rahatsız oluyorum hep üşüyor gibi geliyor

İnş. abin için hiçbişeye gerek kalmazda bi an önce iyileşir.
Bizde öyle pek gelişme yok cnm sadece çubuk krakeri artık kusmadan arka arkaya çiğneyerek yiyebiliyor. Çikolatayı bisküviyi de öyle. Yani nerde zararlı şeyler var onları çiğniyor. Yemekleri falan hala blendır ama arada pütürlü gelince eskisi gibi kusmuyor onu çiğnemeye çalışıyor. Ama tabiki çok küçük bişeyse. Yayla çorbasındaki princi de kusmadan yiyor daha doğrusu yutuyor sanırım. Ben hiç zorlamıyorum ekmek istermisin diyorum istemiyor ya karşına geçip kendim yiyorum 2 dk sonra istiyor veriyorum ağzına götürüyor ama nokta kadar koparıyor. Geçen elma istedi 3 kere falan ısırdı minik minik yedi dördüncüsün de hepsini kustu mesela. Geçen arabada giderken açma istedi verdim yine kustu. Ama ben pes etmeden eline hep veriyorum. Seneye umutluyum kesin çiğneyecek :)

inşallah canım sağol
zaten doktor da pedagogda 3-4 yaş arası tam olarak öğrenebilir dedi
bizim kızda pepe çiğneyerek yiyomuş niloya hiç kusmamış fln hikayeler anlatıyo bizim tepkilerimizi ölçüyo artık aşırı zorlamıyorum yemesi içinde sadece karşısına geçip ağız hareketleri yapıyorum anne ben çiğniyorum diyo halbuki yuttuğunu görüyorum ama aferin alkış kıyamet bende biraz daha katılaştırmaya çalışıyorum yediklerini bizimki hala çorba formatıydı çünkü şimdilik bunları gelişme olarak görüyorum ne yapayım

Bizde kulagimizi deldirdik bugun delcek adami sevmedi iki kisi vardi birinden hoslandi oburunu sevmedi sabit durmak istemedi en son ben ellerini bi adam kafasini tuttuk oyle deldirdik agladi etti ama istiyoda hosuna gitti sonradan
haydi hayırlı olsun o vakit küçük kokoş hanımcık olacak yani

Bizde kulagimizi deldirdik bugun delcek adami sevmedi iki kisi vardi birinden hoslandi oburunu sevmedi sabit durmak istemedi en son ben ellerini bi adam kafasini tuttuk oyle deldirdik agladi etti ama istiyoda hosuna gitti sonradan
Hadi bakalım geçmiş olsun ben de deldirmedim daha deldirsem mi diyorum ama bilmiyorum bakalım geçen eve Digiturk ten geldiler kızımı sevdiler falan erkek demi dedi ben de hayır kız dedim:))tam kizbmi diyecektim kulağına baktım küpe olmayınca erkek sandım dedi:)))

Valla istiyosa deldir ben dedim kupe takcanmi falan evet dedi istiyom falan dedim biraz acicak ama tamam dedi gittik kendi istedi falan oyle
Yuzuk bakti hanim 380 tl oldu canim dedim :) bi de istiyoomm diyo

Valla istiyosa deldir ben dedim kupe takcanmi falan evet dedi istiyom falan dedim biraz acicak ama tamam dedi gittik kendi istedi falan oyle
Yuzuk bakti hanim 380 tl oldu canim dedim :) bi de istiyoomm diyo
Aslında benim kupemi elliyor arada sana da takalim mi diyorum takalim diyor ama güvenemiyorum ağlar durmaz diye
Bir de yüzük beğendi ha kokos Öykü:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…