Annelerin Güncesi

5 gun sonra verdim cunku beni delirtti heryerimi isirdi gece iki lere uclere kdar uyumadi ilk gunler iyiydi son gunlerde cocuk degisti resmen gece emzigi verdigim gbi sakinlesip uyudu. Uyurken aldim agzindan. Butun gun bidaha istemedi uyku sersemi anlamadi galiba.

Aynen hep dedeler neneler simaritiyo zaten bizdede oyle. Cocuk beni sevmicek valla bi ben hayir olmaz diyorum

Gökçede geçen gün kapıyı kendi açmak istedi anahtarla. Verdim anahtarı hadi aç o zaman dedim. Baya uğraştı olmadı anahtarı bırakıp posta kutusunun küçük anahtarını aldı. O olmaz ama dedim. Tamam dedi gene doğru anahtarla denedi. Oturdum merdivene bekledim. Bi kaç kez ben açayım die teklifte bulundum sıkıldım çünkü olmaz anne ben açıcam dedi. Uğraştı uğraştı açamadı. Gökce bide ben deneyebilir miyim dedim oluy anne dedi verdi anahtarı. Anahtarı soktum açıyorum. Evet anne böyle böyle böyle die bi bağırıyor :) ağlamadan açtık girdik içeri

L Leydiminik ben tatilde ve sonrasinda 3 kilo aldim ama vitamin ictigm icin istahim cok acik. hatta 4 kilo diyebilirim. Cok cnm sklliyo bi duruma. Neguzel zayiflamistm.

Cok bilmis:) herseyi onlar biliyo zaten. Bn bisey yapinca bana aferin diyo bide

Cekiliste son durum nedir yapcazmi napcaz. Cok geride kalmisim butun sayfalari okuyamadm kusuruma bakmayn misafirlerm var. Merak ediyorm

Hayırlı sabahlar kızlar...
Ayşenazımın dün doğumgünü vardı epeyce kalabalıktı annemin evinde yaptım.benim evim çok küçük mecburen neyse kızçem 10 yaşını doldurdu.yıllar çok çabuk geçiyor hala bebek gibi geliyo bana oysa ki büyüdü yavrum.5.sınıfa ek olarak dershaneye yazdırdık onu.şuan kursta inş çabuk bıkmaz pek gidesi yok ne yapsam bilemedim.
Yorgunluğumu atamadım daha evde de çok işim var.
Eski sayfaları accık okuyorum ve işlerime dönüyorum kızlar grşrz

İyiki doģdun aysenaz :))

Kac yasinda

Mutlu pazarlariniz olsun...

Gecen hafta evden bulasan gribi kendi cabalarimla 4 gunde atlatmistim. Annem cok hastaydi dun aradı sana lahana sarmasıyla borek yaptım size gelicez dedi biz konusurken arkadan babam seslendi tekrar hastalık gecerse senden dedi annemde bana sordu bulaşır mı ne yapalım dedi bende esimle arda için onlar ilaç aldı onlarda tekrarlamaz ama ben ilaçsız atlattım bende tekrarlar belki dedim. Telefonu kapattık öyle :) Sonra içime dert oldu tekrar aradım anne olacak oldumu olur Allaha emanet hadi gelin dedim :) Güzel güzel yedim dolmaları börekleri ve sabah uyandığımda boğaz ağrısı burun akıntısı hapşurukla güne başladım umarımm cokkkkkk cabuk biter.

Tutamadigin bogazini iki borek uc sarma icin hasta olcan kiz 100 kilo gitcen sen doguma bu gidisle :)

:) afiyet olsun ayrıca geçmiş olsun.

Nice mutlu yılları olsun Aysenazin benim oglumda besinci sınıfa başladı okulda kurs başlamış hafta içi ders bittikten sonra sadece cuma günü yok ayni öğretmenleri giriyormuş çok memnun ama sabah 8.30 da ders başlıyor 4.30 da kurs bitiyor eve saat 5 te geliyor yoruluyor maalesef ama anne çok iyi anlıyorum kursta, faydası oluyor diyor, Allah zihin açıklığı versin hepsine
geçmiş olsun ve afiyet olsun canım

Mesajini gormemisim canim. Dogum gunu kutlu olsun kizcenin :) Allah hep guzel gunlerini gostersin.

Mesajini gormemisim canim. Dogum gunu kutlu olsun kizcenin :) Allah hep guzel gunlerini gostersin.
çok teşekkürler kızlar...hepimiz evlatlarımızla güzel ve hayırlı yıllar görelim inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…