Annelerin Güncesi

hirada parmagini yanagina koyup himmmmm diye dusunuyo :))) buyuduler bee ayyy daha yeni dogmadimi bunlar :)

Dogum gunu kutlu olsun kizinin canm nixe seneleriniz olsun insallah hepberabrr
ohhh yarasin afiyet bal olsun :) bidee gecmic olsun

hirada parmagini yanagina koyup himmmmm diye dusunuyo :))) buyuduler bee ayyy daha yeni dogmadimi bunlar :)

Sagol canim :)

Ne zaman büyüdüler anlamadan büyüdüler :) sana çorba yapıyorum dedim az evel. Sen çorba iç ben patates yicem dedi dil pabuç gibi

Bugün yemeğe gittik mama sandalyesine oturttuk kıyameti kopardı o da bizim gibi oturacakmis bir de kendisi yapmak istiyor ya herşeyi yaparken de abla oldum ben diyor o kabullenmiş abla olmayı da ben kabullenemiyorum sanırım onun artik büyüdüğünü:))

Mutlu huzurlu sağlıklı yılları olsun prensesinin:)

Blackkcat kızın iyi ki doğmuş.. nice mutlu yaşları olsun..
stanki afiyet olsun.. ve çok geçmiş olsun.
çooookkkk teşekkür ederiz kızlar.

canım çok sağol abimin kemoterapi kürleri bitti şimdi etkisini bekliyoruz sonra çekim tekrarı ile kitlenin durumuna yayılım var mı yok mu ona bakılacak duruma göre ya yeni bir tedavi kürü ya ameliyat ya da umuyoruz ki hiçbirine gerek kalmayacak
yeni ayın başını umutla duayla heyecanla beklemedeyiz
pütürlü içinde kusmaları çok arttı o yüzden biraz ara verdim yeni gittiğimiz çocuk doktoru zaten çok zayıf bırakın pütürlü yesin diyo pedagoga gittik o da azar azar deneyin çok üstelemeyin zaten iştahsız iice soğumasın dedi
sizde bir gelişme var mı varsa nasıl yollar izledin

L Leydiminik ben tatilde ve sonrasinda 3 kilo aldim ama vitamin ictigm icin istahim cok acik. hatta 4 kilo diyebilirim. Cok cnm sklliyo bi duruma. Neguzel zayiflamistm.
bende aylarca çok fit gezdim ya hatta bir ara yiyip yiyip kilo almıyorum modundaydım ama emzirmeyi kestikten sonra bi haller oldu geçen haftadan beri biraz dikkat etmeye çalışıyorum bakalım

iyiki doğmuş fıstığın nice güzel yaşları olsun

hem afiyet bal şeker olsun hem de geçmiş olsun canım :)

Son düzenleme:
bizde ki durum ağlama krizlerinin şiddetine göre değişken çok ağlıyor ve ikna edemiyorsam istediğini yaparken buluyorum kendimi daha iknaya müsaitse o ağlarken gidip sevdiği bişiyle ilgileniyorum hemen yamacıma geliyor bana eşlik ediyor ne istediğini unutuyor :)
dün mesela oyuncakçıda hellokity krizlerine girdi bende inat ettim küçücük peluşa 30 lira vermem diye neyse sonra onu sürpriz yumurta o bu kandırayım derken ele avuca gelmeyen şeylere 50 lira verip çıktım oyuncakçıdan eşimde keşke çocuğun inadına yenilseymişsin daha az zarara girerdik dedi

L Leydiminik çok güzelmiş güle güle giysin fıstık bende dün ev ayakkabısı aldım kızıma soobe den yumusakti bayağı hoşuma gitti simdilik ayağından cikarmiyor giyer inşallah geçen sene hep çıkartıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…