Annelerin Güncesi

MIhtar kuyumcuda mi deldirdin bizim burada sadece bir kuyumcu deliyormus o da feto dan dolayı hapise girdi başka yok diye duydum
ben kendi kuyumcuma sordum o delmiyomus arkadas burda deldirdi ona sordum atasay var ona deldirmis bizde oraya deldirdik guzel kupeler var degisik bunlar altin degilmis ama o eskilerden daha kaliteli. Bizim sectigimiz 120 tl mis arkadas 150 verdik demisti karsiyaka da da varmis eski makinelerden degik tak diye ses cikmiyo bi de iste normalde iki kulagi bir delip aciyi en aza indiriyolarmis
Tutarak deldirebilirsin sende birazagliyolargeciyo ilgisini dagittinmi hele 2 dk dasustu simdi baak yapiyo gecti acitabi :)

Karşıyaka da sorarım o zaman canım ben yazin çok niyetliydim deldirmeye internette araştırdım enfeksiyona açık oluyormuş denize gidiyoruz enfeksiyon falan kapar diye Vazgeçtim annemde yazın deldirilmez geç iyileşir eskiden öyle söylerlerdi dedi sanırım yine enfeksiyon nedeniyle eskiler öyle söylüyormuş bende deldirmedim
Bana fetö demeyin psikolojimi bozdular
canım ya çoğu insan öyle oldu

M mutube nerelerdesin canım çoktandır yazmiyorsun iyimisin

Belki bir suprizle gelir

Demi belki bir bebis haberi daha alırız:) M mutube dan
birisi deldirmis o söylemişti eczanelere sormus ama biz delmiyoruz demisler hep bir tek o kuyumcu deliyormus o arkadaş da kuyumcuya deldirmis
Canim benim ne tatlisiniz bebek fikri suan bana okadar uzakki yogun bir donem geciriyorum sadece okuyup cikabiliyorum ama hep aklimdasiniz

Kızlar oğlum NASA nin mesajını okumuş bu gece ışınlar çok fazlaymis ve çok tehlikeliymis gece yatarken odanızda telefon,tablet bulundurmayin yazıyormuş haberiniz olsun

Kızlar oğlum NASA nin mesajını okumuş bu gece ışınlar çok fazlaymis ve çok tehlikeliymis gece yatarken odanızda telefon,tablet bulundurmayin yazıyormuş haberiniz olsun

ben uzun zamandır katı kıvamda veriyorum yanına yoğurtla falan. Bide belki veriyorsundur ama çubuk kraker ver sık sık aren her ısırmada kusardı şimdi çok şükür çok rahat yiyor. Darısı yemeklerinin başına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…