Annelerin Güncesi

Bu arada pütürlü yememe ile ilgili konuşmuşlar eğer bir yaşına kadr çiğnemediyse dört yaşına kadar bu işi öğretemezsiniz demiş
anlamiyorum bu doktorlari ya gercekten. Aksine daha kolay olmaz mi konusmaya basladiktan sonra. Sikilacaklar ayni seyleri yemekten falan. Insallah ogrencek annesi sikma sen canini. Olmuyosa da vardin 4 yasinda ogrensin. Zor ama cok dukur dunyanin sonu degil.
Kuzunda hastaymis cok gecmis olsun

boy birazda gwnwtik bisey aslinda canim asiri kisalik yok.
Ozellikle yemek istedigi seyleri eve almasan olmaz mi? Benim ki de biraksan kefir ve muzla yasiyo ama birer taneden fazla gostermiyorum. Basta agliyodu fazlaca gidip alalim diye ama anladi artik istemiyo.

Maşallah canım :)
Bende ilk başta gece kalkıp çiş yaptırdım 1 1.5 ay böyle gitti. Sonra gece kaldırmayı kestim oda altına yapmayı kesti.
Ben kaldırmasam kaçırıyor daha, arada uyanamadığım zamanlarda kaçırmış oluyor. Havalarda serinledi hasta olmasın diye eşimi sıkı sıkı tembihliyorum sende alarm kur uyanamazsam uyandır beni diye :)) Ama ablamız bayağı yol katetti. Geceleri kaldırmasamda binde bir kaçırıyor :)

Kozlar cok fena oksuruyo. Su tereyagli seyi yazmistiniz. Onu verdim bu gun. Arada versem mi ki yine

Dun gece saate en son baktigimda 11 bucuktu. Biz hala oturuyoduk. Heralde 12 ye dogru uyudu.
Abla yatagi falan hic umrunda olmadi. Pes ettim artik kacta uyursa uyusun.
Yarin sabah namaziyla kaldiricam ama. Bakalim kacta uyuyacak

Gece 2 saatte bir uyandi burun akintisi rahatsiz ettigi icin. Uyandigindan beri agliyor. Cocuklar hasta olmasin

Kozlar cok fena oksuruyo. Su tereyagli seyi yazmistiniz. Onu verdim bu gun. Arada versem mi ki yine

Gece 2 saatte bir uyandi burun akintisi rahatsiz ettigi icin. Uyandigindan beri agliyor. Cocuklar hasta olmasin
kızlar çok geçmiş olsun ya çok zor gerçekten çocuklar hasta olmasın.akaibucum günde 3 sefer yap.ballı limon çok accık zencefil tozuda yap bence oda iyi geliyo.öksürük zamanla geçiyo malesef ...inş çabuk geçsin

Sagol canim. Zencefili de Deniyim bakalim icer insallah. Pek umudum yok ama

İkisiNe de maşallah o zaman.
Bende alarm kuruyordum. 1 1.5 ay sonra baktım uyukaldığimda yapmıyor altına bende kalkmamaya başladım

Binanin icinde kapilarimizn yaninda cop kovalari var. Bi kac saat once posetle cop atmistim.bisey icin kapiyi actim poset yirtilmis icindekiler yere dokulmus

Hasta olan bıdıklara çok geçmiş olsun ben de hastayım keremalp e geçmez inşallah. Etrafımızdaki insanlar hep hasta kış tam gelmeden hastalıklar tavan yaptı. Çabucak iyileselim hepimiz inşallah.

Binanin icinde kapilarimizn yaninda cop kovalari var. Bi kac saat once posetle cop atmistim.bisey icin kapiyi actim poset yirtilmis icindekiler yere dokulmus
Kedi gelmiş olabilirmi canim
Hasta olan bıdıklara çok geçmiş olsun ben de hastayım keremalp e geçmez inşallah. Etrafımızdaki insanlar hep hasta kış tam gelmeden hastalıklar tavan yaptı. Çabucak iyileselim hepimiz inşallah.
geçmiş olsun canım oğluna geçmeden atlatirsin inşallah

Kızlar çok Yoruldum misafir çok geliyor bugünlerde hafta sonu gelsin kuaföre gideyim diyorum gelen gidenden cikamiyorum kaşlarim aldı başını gitti saclarim pırasa gibi oldu uçları kırık dolu birazdan ev çok kalabalık olacak yine gündüz de doluydum pert olcam yarin telefonumu kapatcam eşime de kapattircam dinlencem inşallah

Kedi gelmiş olabilirmi canim
geçmiş olsun canım oğluna geçmeden atlatirsin inşallah

Geçmiş olsun canım. İnşallah geçmez keremalpe
A Akaibu gökçeye de çok geçmiş olsun.
Çok sağolun kızlar bugün daha da ağırlaştım ve keremalp sürekli burnumun dibine girip anne nasılsın, nasılsın anne modunda. Bulaşmazsa mucize olacak. Oglum hastayım uzak dur dedikçe sevesi geliyor sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…