Annelerin Güncesi

Gecmis olsun canim ya. Eve grip girince herkese bulasmadan cikmiyor. Esim grip oldu Ardaya bulasti bugunde bana bulasti. Simdi sirasiyla babannesine gittigi icin ordaki herkese de bulasir.

Hasta olan bıdıklara çok geçmiş olsun ben de hastayım keremalp e geçmez inşallah. Etrafımızdaki insanlar hep hasta kış tam gelmeden hastalıklar tavan yaptı. Çabucak iyileselim hepimiz inşallah.
sizede çok geçmiş olsun.evet hastalık mevsimi bizde yakalandık geçen haftalarda inş bida gelmez bize.huysuz çok Akif ama nedeni hastalık olmasa

iyi yaparsınız.umarım dinleniyosundur şuan canım.zaten

Gecmis olsun canim ya. Eve grip girince herkese bulasmadan cikmiyor. Esim grip oldu Ardaya bulasti bugunde bana bulasti. Simdi sirasiyla babannesine gittigi icin ordaki herkese de bulasir.
Çok sağol canım. Size de çok geçmiş olsun. İnşallah daha fazla kimseye bulasmadan durur da sizinle ilgilenecek sağlam birileri kalır. İnsanda güç kuvvet bırakmıyor bu grip

sizede çok geçmiş olsun.evet hastalık mevsimi bizde yakalandık geçen haftalarda inş bida gelmez bize.huysuz çok Akif ama nedeni hastalık olmasa

iyi yaparsınız.umarım dinleniyosundur şuan canım.zaten
Çok sağol canım. Gelmesin inşallah size bir daha. Çocuklarımızın zaten mız mız dönemleri bir de hastalık eklenince daha da zorlaşıyor durum ama Allahım dermansız dert vermesin diyorum.

Gecmis olsun canim sana.
Gokceden de nezle bana gecti sanirim. Cok fenayim. Burnum cesme gibi. Sipa basimda hadi anne hadi anne diyip duruyo. Esim yine ise gitti kvlere de gidemem bebek var hasta olur falan. 2 hasta kizimla basbasa kaldik

Uyku sevmeyen bebek ya da çocuk doğurmuşum
Gündüz zorla uyuttum 15 dk sonra uyandışuanda da hiç uykuu yokbütün oyuncakları getirdi kendine oyun kurdu bide çekiştiriyo beni bende oynayacakmışım
E izin verme diyosanız anlarsınız ki ağlama krizleri çok mız mız
Bugün sirke götürdüm onları 5 dk duramadık ben mecbur çıktım Ayşemi arkadaşımla bıraktım.canım kızım nasılda hevesliydi beraber izlicez diye.

Ay bende geçen bi hevesle kardeşimin okuluna gittim. Gezip görmek istiyordum. Allahııımmm bir saniye durmaz mı insan peşinde sersem oldum, annemler toplantıdaydı çıksalarda gitsek artık diye dualar ettim Görebildiğim tek yer oyun parkı ve sinema salonları oldu
Ne hayellerle gitmiştim oysa

Çok zor! Kızımdan biliyorum uyumayan 1 yemeyen 2..
Yinede şükür ki sağlıklılar.

Kozlar cok fena oksuruyo. Su tereyagli seyi yazmistiniz. Onu verdim bu gun. Arada versem mi ki yine

Gece 2 saatte bir uyandi burun akintisi rahatsiz ettigi icin. Uyandigindan beri agliyor. Cocuklar hasta olmasin

iki kuzucuğada geçmiş olsun. biz de tam iyileşmedik hala

Hasta olan bıdıklara çok geçmiş olsun ben de hastayım keremalp e geçmez inşallah. Etrafımızdaki insanlar hep hasta kış tam gelmeden hastalıklar tavan yaptı. Çabucak iyileselim hepimiz inşallah.

sanada çok geçmiş olsun canım benim

Ardaya hamileyken sabah namazina kalkardim Arda da hep uyanik olurdu, Arda dogduktan sonrada kurulu saat gibi hep sabah ezaninda uyanik olurdu. Bu bebede bu gidisle her gece 03:30 Da uyanik olacak. Her gece bu saatte ayaktayim.

bende hamileyken hem gece hareket ederdi kızım uyutmazdı bu çocuk gece hiç uyumicak sanırım diyodum öylede oldu dün gece kaç kez kalktı hatırlamıyorum bir sürü bahaneyle hem de

Gunaydinnn bugun emzik biraktirma operasyonuna start vermis bulunuyorum :)))
başarıları dileyelim o zmn sancısız bi süreç olsun

Gunes gozlukleriyle oturdugumu farkettigimde bende kendime cok guldum
bak ya pazartesi pazartesi çok ii geldi bu

Aldik emzigi cope attik beraber. Kendi elleriyle atti. Sonra ben gdip aldm hemen copten sakladm. Sonra gel bakalim copten kuslar almismi dedim gittik baktk aaa yok almislar dedi sonra dudagini buktu gozleri doldu. Unutturdum suan aklinda degil. Ama uyurken yandik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…