Annelerin Güncesi

S Simyada çok kötü durumda ise şu an kullandıkların 2 kanepe al sonra ev alırsanız 2 berjer alırsın odan musait olursa
Sağolun kizlar cevaplariniz icin. Esyalarim cok kotu degil sizlerin fikrini aldiktan sonra biraz daha ertelemeye karar verdim şimdilik almayacam kanepe. Cunku kanepe alirsam tül falanda degisecek. Dediginiz gibi Allah nasib ederse evi alinca eve gore esya almalıyım. Simdilik idare edecem ufak tefek şeyleri degistireyim bende

Kızlar biz gece bezini bıraktık Her gece saat ikiye alarm kuruyorum çişe kaldırıyorum, arada bi kaçırıyor yine ama olur o kadar
Maşallah canım benim kızım gündüz 5-6 saat tutuyor yapmıyor ama tuvalete de yapmıyor ne yapacağımi şaşırdım birde akşam bir tane bezi kalmıştı onu bagladim altına yatar ayak kakasini yapmış saatte geç olmuştu her yer kapalı evde bez aradım bazen cantalarima koyuyorum dışarı çıkarken unuturum yanımda bulunsun diye baktım hic bez yok mecbur bezsiz yatirdim gece boyu baktım altı kuru hic yapmamış ama sabah erken saatte altına yapmış yani gece boyu yapmadı sabah bir kere yaptı bir alissa zor olmayacak sanırım

Canim tasinacagin eve uygun birşeyler alırsın bir de taşınırken eşyalar yipraniyor gerçekten benim mobilyalarimda tek çizik bile yoktu ama taşınırken birkaç darbe almış çekmece ve kapaklı kısımların ayarları bozulmuş

Gökçede pepe ve kukulisi ile uyuyor :) bakıcıya giderken götürüp gelirken getiriyor

olsun moralinin bozukluğuyla olduğunu anlar eşin sen telafi et hem bak ne güzel eltin de gelmiyo boşyere huzursuzlandığınızla kalmayın

Canım sen üstüne gittikçe o da bilerek yapıyor olabilir dediğin gibi. Birazda o ön hazırlıkları yapmadan ve uyku lafı etmeden bir süre takip etsen belki uykudan yana odak noktası olmadığını görünce yelkenlerini suya indirir.

Arda boğazlarım ağrıyor demiş doktora götürmüşler. Babası grip di ondan grip geçmiş boğazlarıda kızarmıs doktor ates olabilir demiş.

Hafta sonu dinlenmek gibi bir hayalim vardı. Hayal oldu Allah saglik versinde yapacak birsey yok.

Geçmiş olsun canım

Kızlar bdv de bir konuyu takip ediyorum film gibi valla KV bizim yanımıza yerleşmek istiyor adli konu ama kapanmış niye ki

Kızlar bdv de bir konuyu takip ediyorum film gibi valla KV bizim yanımıza yerleşmek istiyor adli konu ama kapanmış niye ki
Bende mügehatun adlı kullanıcıyı takip ediyorum bikaç gündür, çok üzülüyorum kıza ya film gibi hayatı var.

Bende mügehatun adlı kullanıcıyı takip ediyorum bikaç gündür, çok üzülüyorum kıza ya film gibi hayatı var.
Onun konusunu da okumuştum eşinden ayrılmıştı eşi nişanlanmıştı falan demi yanlış hatirlamiyorsam

Geçmiş olsun canım çabuk atlatır inşallah
Benim kız da sabah çok hastayım işe gitme anne dedi uyku hali gitmiyim diye dedi sandım
Öğlen baya bi kötülemiş gözler kısılmış fln akşm üzeri doktora götürdü eşimle annem kulağında sıvı toplanmış antibiyotik vermiş 2 ilaç daha bir hafta kullanacak kontrol sonra

Bu arada pütürlü yememe ile ilgili konuşmuşlar eğer bir yaşına kadr çiğnemediyse dört yaşına kadar bu işi öğretemezsiniz demiş

Gecmis olsun canim. Antibiyotigi cok duzenli kullaninca geciyor kulaktaki sivi.

1 haftadir ilk defa bugun kan gelmemisti. Eve gelince evi topliyim dedim yine kan geldi.

Burda bu durumu yasayanlar vardi, bu ne zaman gecer kizlar?

Kiyamam ya cabuk iyilessin inşallah pütürlü konusunu da Kafana takma canım elbette yiyecek birgün herşey geçiyor ve buyuyorlar Allah başka dert vermesin
1 haftadir ilk defa bugun kan gelmemisti. Eve gelince evi topliyim dedim yine kan geldi.

Burda bu durumu yasayanlar vardi, bu ne zaman gecer kizlar?
canım benim 12 haftalıkken plesanta yukarı çıkmıştı öncesinde asgidaydi ve kanamam geliyordu Dr 12. Haftaya kadar büyük ihtimalle yukarı çıkar ama dinlen bol bol demişti biraz zor belki ama 12. Haftaya kadar sen dikkat et normale döner inşallah

Onun konusunu da okumuştum eşinden ayrılmıştı eşi nişanlanmıştı falan demi yanlış hatirlamiyorsam
Evet canım evlendi kocası kadın hamileymiş herşey o kadar hızlı ilerliyorki çok üzülüyorum kadıncağızın durumuna

Geçmiş olsun canım benim kızda da olmuştu sıvı toplaması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…