Annelerin Güncesi

aman maşallah diyelim kocaman inşallah devamı da gelsin

Belli ki senin kız burdaki sitemine çok içerlemiş

Hadi gözün aydın.
Benim kizimda uyumak istemiyor. Gece 1 de uyudu buna ragmen gündüz uyumuyor. Dun zorla uyuttum 4 saat gunduz uykusu uyudu ne cok uykusu varmış da inat ediyormus.

Dün dışarı çıktık kızımın arabasını almayı unutmusuz eşime nasıl arabasiz duracak Yandık dedim ama bizim kız çok mutluydu koca çarşıyı dolandik iki saat boyunca hiç sesi çıkmadı çok mutluydu en son o kadar yoruldu ki baba beni kucağına al dedi arabaya bindik baba benim çok uykum var dedi ve uyuyakaldi:)

Maşallah inşallah boyle devam eder canım ama sanki uyku problemi genel olarak hepimiz de var sanki son zamanlarda

Cumartesi günü KV Ler gelmişti gelir gelmez kizima sakız vermiş kaç tane verdiyse artik ağzında top gibiydi sakız ve yutuyor çiğnemiyor verme dedim bir baktım yine veriyor verme dedim yine ama ağlıyor dedi olsun verme dedim dün ishal gibiydi ve her kakasinda kocaman sakız vardı eşime gösterdim bundan sonra annen eve girmeden üstünü arayacagim dedim vallahi pes verme dedikce kadın sakız vermiş çocuğa ve bir ay sonra bana gelecek bir ay kalacak ben nasıl baş edeceğim bu kadınla laf dinlemiyor

Ah bu kadınların alışveriş merakı yok mu erken başlamış fıstık:)

Ne iyi geliyor onlardan güzel bir söz duymak benim de kolum agriyor ya bazen bak kolum agriyor üzme beni diyorum anne kiyamam ben sana deyip kolumu opuyor içim eriyor resmen
Ah bu kadınların alışveriş merakı yok mu erken başlamış fıstık:)
ona çorap tayt falan aldım durmadan poseti açtırıp baktı eve gelir gelmez de giydir dedi:)

Kizlar tursu yapan var mi aranizda? Bi heves lahana aldim tursusunu cok severim diye.
anneme soruyorum goz karari koy sirkeyi tuzunun tadina bak diyo. Kv de de goz karari yapiyomus. Dedim kapatin sizden hayir yok ben basimin caresine bakarim
Simdi ben bunlari 1 litrelik kavanoza yapcam. Ne kadar sirke ne kadar tuz konulur. 1 litrelik siseye bileniniz varmi?
Internettekilere de guvenemedim birde sizle deniyirum sansimi :)

Göz kararı koyuyorum canım dermişim
Şaka şaka hiç turşu yapmadım

Ben yaptım hem karışık hem lahana.gözkararı yapıyorum ama yaparkende farkındayım ve yarı yarıya koyuyorum herzaman.hatta sirkesini daha az koyabilirsin yoksa çok ekşi oluyor.bol sarımsak koy canım 1 litreye bence 1 yemek kaşığı tam dolu deil iri salamura tuz yeterli.

Aranan kan bulundu :)
1 cay bardagi su bi cay bardagi sirke sirayla koyup az kalinca da su eklesem uzerine olur mu? Tuzunu da normal tursu sularinin tuzu gibi mi olcak canim. Olmus hali gibi.
Doldurcam sarimsagi cok severim. Birazda havuc eklicem.
Beceremezsem kahrolurum cok heveslendim

Bende ilk defa gecen sene salatalik biber yapmıştım göz kararı:)) nasıl olacak acaba diye düşünmüştüm ama çok güzel olmuştu bizimkiler çok beğenmişti eminim güzel olur canım ama kalın tuzla yap ince tuzla erir demişlerdi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…