Annelerin Güncesi

Amaann manyak bu insanlar ya ne anliyolar huzur bozmaktan
E Esinn10 gelcez diye haber verdiler mi musait degilim hastayim falan filan bi bahane bulsan istemedigini de anlarlar belki bi daha teklif gelmez

E Esinn10 sen bilirsin tabi ama eltin evine gelse ama gelince de fazla muhabbet etmesen istenmediğini bilse nasıl olur?
gorumcem hafta sonu gelebiliriz dedi eltim de bi gelemedik deyince beraber geleceklerini düşündüm zaten genelde öyle beraber geliyorlar normalde ince Düşünürüm ayıp olmasın diye kabul etmemezlik yapmam ama bu olay ve bazı şeyler çok gücüme gidiyor ayıp olursa olsun diye düşündüm bilmiyorum kızlar ya herşey bilerek yapılıyor zayıf noktalarimi bile bile

amaan bosver canim bu seferde sen kotu ol. Zaten cocuklarin hasta. Elimde sikinti var diyosun. Bi de zor gununde yaninda olmayan kapini calmayan insanlar icin kendini hkasma hic

11 bucukta uyudu bu gun. Ogle uykusu tine yok. Sirf kafa dinleyeyum baska biseylerle ugrasmis olayim diye bu saate kadar oturdum. 7 gibi de kalkar. Hic yorulmuyo
Uykusuzluk degilde kendime vakit ayiramamak acaip strese sokuyo beni. Bunye nereye kadar dayanacak acaba

Çocuğa çok üzüldüm yazık ya. Böyleleri anne olmamalı.

Ben olsam ya iki yıl sabreder yada kanepe alırdım. :)

Bence sizin fikinizi almadan bu şekilde davranması hiç hoş değil. Ben olsam ev yaptırma konusunda eşime ısrar ederdim.

ben 3 daire diyince cumbur cemaat gitceniz sandim e madem merkeze yakin kv uzak dusunulebilinir ama sizin birikiminiz gitcek karli olcakmi bu is ona gore artik bakcaniz

simdi anladim. 3 ev diyince birinde siz birinde kv ler digerinde varasa kayinbirader oturacak diye dusundum. Korku filmi gibi resmen :)
Ben becerip anlatamamışım:))gerçekten öbür türlü korku filmi gibi yani şuan ki vaziyet.birikimimiz gidecek ama merkeze yakın evimiz olacak ve arsada var
bende dün oğlanı gündüz uyutamadım amaaan uyumasın akşam erken yatr dedim ama dahada geç yattı.inş düzene girerler kendimizede biraz zaman kalır.Akifcim bide uyanık şimdi sabahın köründe tv izliyim bi dedim yok yok uyku düzen olmadan olmuyo

Bence sizin fikinizi almadan bu şekilde davranması hiç hoş değil. Ben olsam ev yaptırma konusunda eşime ısrar ederdim.
Bu muhabbet yıllardır dönüyodu aslında ama adam satmıyodu.satıncada kp hemen aldı.tabi biz istersek tapuyu üstümüze alıcaz istemezsek ec yaptırcaz.bende ev yapturmak çokzor diyorum ama eşim kararsız bakalım hayırlısı

ben de şuan kiradayım kendi evime geçmek için biraz daha zamana ihtiyacımız var ama mobilyalarım eskidi yine de zarar görür taşıma da diye almıyorum sıkıyorum dişimi ufak şeyleri değiştiriyorum sadece
eğer hiç idare edecek gibi değilse de ucuz yollu durumunu kurtarabilecek bişeyler tercih ederdim

Ay bi de kimse cevap yazmamış soruma ya
sorunu anlamadım

canım ya sizin çok güzel bi ilişkiniz var maşallah başkaları için huzur bozmaya değmez kimsenin ekmeğine yağ sürme niyet belli işte uyma sen onlara kafa dinlemek için git tabi ama onların faturasını eşine kesme

Tabiki önce ev hayalimiz gerçekleşsin gerisi hallolur Allahın izniyle
Amann canım işine geldiği gibi yap bunların derdi bitmez
simdi anladim. 3 ev diyince birinde siz birinde kv ler digerinde varasa kayinbirader oturacak diye dusundum. Korku filmi gibi resmen :)

İşte sorum :))

Bazı ilaçlar bazı çocuklara yaramıyor. Biz peditusu ne zaman kullansak zararını daha fazla gördük.

Ben ilk evlendiğimde kiradaydık. Kiradaki ev 3+1 Dublex di. Evi bir güzel döşedik. Sonra kendi evimizi aldık taşınırken eşyaların yarısını vermek zorunda kaldık. Yakın zamanda kendi evinize taşınacaksanız yeni eşya almak çok mantıklı değil.

peditus alerji yaptı ben hiç kullanmıyorum
doktorlar daha iyi bilir canım, bir de sen hangi durumda çocukta durumun iyiye gidip gitmediğini bilirsin
bizde mesala burun akıntısı sonrası balgam ve kusmalar akabinde ateşlenmeler başlıyor.

ben havalar soğuyunca arı sütü ve propolise başladım 2 yaşı geçti diye, her gün veriyorum bağışıklık güçlendirsin diye
kullanan var mı başka kızlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…