Annelerin Güncesi

ya bende propolis ari sutu almayi dusunuyodum. Doktora soracaktim unuttum. Danistin mi birine ? Genelde oneriyolar ama emin olamadim. Polen veriyorum duzenli. Hepsi bir den agir gelir mi acaba.
Dogru duzgun beslenmiyo en azindan bagisikligi guclensin istiyorum

Yine az uyusun ama en azindan bi ogle uykusu uyusa ona da raziyim. Bi de soyleigin gibi hem oglen uyumuyo..hemde huysuz huysuz gecenin bi yarisina kadar deli danalar gibi dolaniyo

Yine az uyusun ama en azindan bi ogle uykusu uyusa ona da raziyim. Bi de soyleigin gibi hem oglen uyumuyo..hemde huysuz huysuz gecenin bi yarisina kadar deli danalar gibi dolaniyo
Bir yerde okumuştum çocuk uykusunu yeteri kadar alamazsa uykuya geçişi o kadar zormuş ve 4 yaşından önce öğlen uykusunu bırakmaması gerekirmiş, acaba senin kız da fazla uyarılıyor olabilir mi, yorgunluktan uyuyamıyor olabilir mi?

Doktora danışmadım canım, eşimin tanıdığı bir aktar var ondan aldık, propolis 5 damla veriyorum çok vermiyorum, zaten deneyin ilk başka reaksiyon verirse kesersiniz demişti, direk yemezse her şeye katabalirsiniz sıcak olmayan dedi, ben öyle sade veriyorum.

Bende oyle oldugunu dusunuyorum zaten. Cunku bebekliginden beri uyku saati azicik gecsin cok zor uyur.
Ama su ara hic bir sekilde uyutamiyorum. Oglen uykusu icin sakin sakin soruyorum. Uyanis saatine kiyasla uygun saatlerde uyku ortami hazirliyorum. Uyumak istemiyorum diyo. Uyumamiz lazim falan diye israr da etmiyorum hic. Ama bana misin demiyo. En sonunda da 1-2 saat arasi aglayarak uyuyo.
Kalkalim uyumak istemiyosan diyorum konusma ses cikarma diye bagiriyo. Ne yapacagimi sasirdim.
Yan komsum esimin sik mesaiye kaldigini biliyo. 2 gun once kapiya geldi cocuk hasta mi esin yoksa goturelim istersen doktora diye. Nasil agladiysa artik

Eterle bayilticam o olcak en sonunda

Yatigina lavanta mi sikmadim. Papatya caylari mi icirmedim. Banyo sac tarama masaj. Bana misin demiyo sipa. Bazen sirf inadina yaptigini dusunuyorum

Sormadan yapsan çünkü bu ara inatlaşma döneminde oldukları için sen olur mu desen de hayır demeyi tercih ediyorlar,
ben bazen bir oyuncağını alıyorum ve o oyuncağı ile esneme oyunu oynuyorum, uykusu gelmiş bak nasıl esniyor, esneyen bir hayvan masalı uyduruyorum gün içinde hep huysuz huysuz gezdiği için arkadaşları onu oyuna dahil etmiyormuş gibi veriyorum alt mesajı uyursa şansıma diyorum, çünkü uyumazsa gerçekten çok huzursuz oluyorlar ve hiç bir şeyden memnun olmuyorlar.

Ah canim ya zaten hep boyle uyutuyofum ben onceden. Uyuyalim diye degilde hadi kitap okuyalim diyorum. Mayisiyo falan. Masal dinlemek istemiyo. 10a yakin pelus var yataginda hepsi esniyo uykusu gelmis vs diye konusuyorum. Hepsini tek tek yatagina yatiriyorum. Opuyorum onlarda beni opuyolar falan uzuuunca bi seramoni resmen her gun. Ama sanirim bunlari uyku icin yaptigimi idrak etmis. Mustinin uykusu mu gelmis diyorum. Hayir gelmemis uykusu uyumak yok diye kiziyo ayiya.
Yeni bi taktik gelistirmem lazim ama ne.

Bazı ilaçlar bazı çocuklara yaramıyor. Biz peditusu ne zaman kullansak zararını daha fazla gördük.

Benim hic bi fikrim yok :)
Ama daha once kullandiklarimizda bi faydasi olmuyo gibi geliyodu
Bir dahaki burun akıntısında düzenli bir şekilde alerji şurubunu deniyeceğim.

9 tane uyku ayimiz var biliyo musun ve sayi gittikce artiyo kafasina uzerine koyuyo onlari oyle uyuyo. Nasil rahat ediyosa

A Akaibu yatakta degilde baska yerde yatsaniz mesela cadir yapabilirsiniz icine yastik falan orda masal okursun hafif uzanirsiniz ama uyku lafi etme :) oyun gibi belki sizar

A Akaibu yatakta degilde baska yerde yatsaniz mesela cadir yapabilirsiniz icine yastik falan orda masal okursun hafif uzanirsiniz ama uyku lafi etme :) oyun gibi belki sizar
Bu ara abla oldum lafina yakmis durumda. Yer yatagi yapip.Sana abla yatagi yaptim burda oturabilirsin falan demeyi dusunuyorum bakalim ise yarar insallah.
Adasimiz idolum orumcek ustunde bile uyuyo cocuk yarisi kadar olsa daha ne isterim :))

Bu ara abla oldum lafina yakmis durumda. Yer yatagi yapip.Sana abla yatagi yaptim burda oturabilirsin falan demeyi dusunuyorum bakalim ise yarar insallah.
Adasimiz idolum orumcek ustunde bile uyuyo cocuk yarisi kadar olsa daha ne isterim :))
Yaraticiligini kullan bakalim neler cikacak bidik yicek mi bunlari :)

amaan bosver canim bu seferde sen kotu ol. Zaten cocuklarin hasta. Elimde sikinti var diyosun. Bi de zor gununde yaninda olmayan kapini calmayan insanlar icin kendini hkasma hic

Tabiki önce ev hayalimiz gerçekleşsin gerisi hallolur Allahın izniyle

Amann canım işine geldiği gibi yap bunların derdi bitmez

sagolun kızlar eltim yer bildirimi yapmış İstanbul a gidiyormuş yani o yok gorumcelerle bir sikintim yok o yüzden evde olucam kabul edicem yarın gündüz annem gelecek büyük ihtimalle aksam da onlar gelirler
@Leydiminik maalesef akşam eşime kizdim o da ben miyim suçlu dedi bende senin tarafinla ilgili tabi sensin suçlu dedim ama moralim çok bozuktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…