Annelerin Güncesi

Boğazım yanıyor, burnum gözüm akıyor, hapşuruyorum galiba galiba ben hastaaa oldum
neler yapabilirim tavsiyeee

geçmiş olsun canım ıhlamur tarçın zenfecil bal ve limon karışımı artı ilaç

Keske kreste de dursalar.
benim düşüncem bir kaç saat zaman geçermesi o şekilde yapabileceğini düşünüyorum ama bakalım daha denemedik

yok anam ben bu kez altıncı hissi kuvvetli olmayan birini tercih edicim

bende kontrole gittiğimde ideal günümdeymişim ama ideal gün ideal yumurta ideal regl oldu sonuç :))
umarım spiralle ilgili de öyle bir sorun oluşmamıştır

bende ilk evimin önünden geçtiğimde çok duygulanıyorum ya hatta bazen yolumuz değilken ordan geçirtiyorum eşimi çok gülüyo bana :)

fayika gecmis olsun canim.

Gözumde arpacik cikti ya
Acimaya basladigi an kremini surdugum halde suan sag gozum tamamen sisti ve kapandi
Bi de evde ki cadi parmadigi gozume sokup sokup nolmus anne nolmus diyo. Oyuna cevirdi iyice. Elini tutamasam sokacak parmagini gozume

geçmiş olsun canım valla arpacığa çay pansumanından daha iyi geleni ne duydum ne gördüm :))

Mecburi degil mi ki o sondurme isi? Daha dogrusu bize kombinin kendinden oyle ayarli oldugu. Bi sure calistiktan sonra belirli bir sure kendini durdurdugunu soylemisti yoneticimiz.
Senin söylediğin termostat ayarıdır ev ısınınca sönüyor soğuyunca otomatik devreye giriyordur bizimkilerinki keyfi gece söndür bugün güneşli söndür fatura bu ay fazla geldi söndür...
Eve hiç girmeyen yöneticimiz kendine göre ayarlıyor çocuklu aileleri hiçe sayıyor

geçmiş olsun canım valla arpacığa çay pansumanından daha iyi geleni ne duydum ne gördüm :))
Sagol canim. Onu da yaptim umutsuzca. Vok fena gorunuyorum suan ya. Gozum fena sisti bi de bu gun kina vardi. Hayatta gidemem boyle
anladim canim. Bende hepsi oyle saniyodum. Cocuklu birine vermek en iyisi o zaman yazik gunah bebeginizde kucuk daha

ay ben tam bir ilaç içme özürlüyüm hangisini içtim hangisi içmedim içdim mi içmedim mi saati geldi mi geçti mi kafayı sıyırcam
Ya leydi bizim abuk subukluklarimiz acaip benziyo senle ne zaman ilac alsam tlfnun not kismina yaziyorum su saatte su bu saatte bu diye. Bi de hatirlatma yaziyorum. Yoksa unutuyorum

ay gitme tabi enfeksiyona açıktır şuan malum günlerdir enf ile uğraşıyorum
Ya leydi bizim abuk subukluklarimiz acaip benziyo senle ne zaman ilac alsam tlfnun not kismina yaziyorum su saatte su bu saatte bu diye. Bi de hatirlatma yaziyorum. Yoksa unutuyorum
ya bende bazen bunu ben yazdım heralde diye okuyorum seni
alacağım saati kaydettim ama yine de karıştırıyorum içtikten sonra içtim diye yazmaya karar verdim

L Leydiminik canum seninki senden ayrilmaya aliskin bwnimki oyle degil acaip bana duskun yedi yirmidort birlikteyiz nerdeyse yarfim edecek kimse de yok annem kanser hastasi arti seker var k.valide uzakta esim yogun kardeslerim calisiyor bekar gorumcem var inatci evlendigimden beri bize hic gelmedi hatta dugune doguma bile gelmedi tum gun evde disari cikmadan evde oturuyor.Cocugun tum yuku bakimi bende o yuzden kimseyi istemiyor.

Bide kizlar bi lojmanda oturuyruz burada benim kiDan dort ayli buyuk bi ki cocugu var arada annesini gorup konusup selamlasiyoru dun aksam uzeri kadina dedimki cocuklari bir araya getirip oynatalim oyun grubu olusturalim diye kadincagiz bugun beni aradi ve kocasi olaya sicak bakmamis yok sinava haxirlaniyormus yok bunkar cocukmus bugun oyi olir yarin kotu olur mus yok illada gelecek yil krese vermek zorunda degillermis anneanne vaya babane bakarmis ki su an evde bakicisi var cocugunBir yil sonrasini su an dusunmek icin erkenmis ve kadina kizmis.Ne tuhaf insanlar var ya sinir oldum halbuki ben iyi niyetli olarak cocujlar krese alissin ve yasitlariyla vakit gecirsin diye dusunmustum

bilmem ne kdr alışkın evet dört buçuk ayından beri çalışıyorum ben ama uyanık olduğu her sabah ağlamadan evden çıkamıyorum ne yazık ki arada güniçi anne krizleride geçiriyo ama biraz öğrenilmiş çaresizlik var sanırım bi şekilde ikna ediyo kendini ama haftasonu ve iş çıkışları biz de yapışık yaşıyoruz tabi bende özlem çok olduğu için çok şikayetçi olmuyorum durumdan

Benimki sikayet degilde ne bileyim arada nefes almak istiyorum azindan bi kuafore gitmek bi arkadasimla bir iki saat kahve icmek gibi b.Anne olmak zor zanaat vesselam lutita ben yaptirdim p.tesi ama hemsire bana gelecek yil eylulde bir dozun daha var dedi bu son doz degilmi kiTE="Leydiminik, post: 48226193, member: 757955"]bilmem ne kdr alışkın evet dört buçuk ayından beri çalışıyorum ben ama uyanık olduğu her sabah ağlamadan evden çıkamıyorum ne yazık ki arada güniçi anne krizleride geçiriyo ama biraz öğrenilmiş çaresizlik var sanırım bi şekilde ikna ediyo kendini ama haftasonu ve iş çıkışları biz de yapışık yaşıyoruz tabi bende özlem çok olduğu için çok şikayetçi olmuyorum durumdan[/QUOTE]
Beni

ben de bugün facetime dan aradım beni görünce ağladı annemi istiyorum diye normalde konuşurduk oysa
bir de dün biraz yorgundum sanırım yüzüme yansıdı yanıma gelmiş bana üzülme anne sen mutlu ol dedi allahım nası tarifsiz bir duygu bu ya çok şükür

ben hiç yaptırmadım
sezeryan yaptgin halde yaptrmadin. Ben normal yaptm hala yaptiriyorm. Son doz yaptirmasammi diye dusunuyorm

Beni[/QUOTE]evt bu yil son doz eylul

Bugun kizdirdi beni birazcik cok yaramazlik yapti bende kizdim otururmusun diye sert biraz ckti agzmdan. Tamam annecm sen uzulme sen benm canmsin demedimi zilli Allahimmm dedim sana geliyorumm sarildim buseferde ama ben seni cok seviyorum dedi bittimm eridim. Birkez daha sukrettim ve Allah isteyene nasip etsin evlat sevgsini dedim

Bende dün gökçeye, küstüm ben sana beni üzüyorsun dedim. Saka yaptım anne sana dio
Banyo yaptırıyorum sarılıyor bana. Canım. Annem benim dio. Eriyip bitiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…