Annelerin Güncesi

Kizlar icinde benim abim yok benim kardesim yok gibi cumleler gecen bir cizgi film var mi? Babannesinde ne izliyor bilmiyorum. Dun aksam surekli benim abim yok diyip durdu.
cümleler geçmese de mesela bebenin abisi pepe bir de niloyada metenin kardeşi var oda abi diyor onların olduğunu görüp benim yok diyor da olabilir.

Kizlar icinde benim abim yok benim kardesim yok gibi cumleler gecen bir cizgi film var mi? Babannesinde ne izliyor bilmiyorum. Dun aksam surekli benim abim yok diyip durdu.
Cizgi filmleri pek bilmiyorum da. cocuklar senin abin yok mu ablan yok mu gibi sorulari cok soruyolar. Bizim bi komsunun kizi da surekli soyluyodu. Benimki de surekli ablam yok diyodu. Gorumcemin bebegi olunca abla oldun sen dedikte rahatladi.
Sen kucuksun dedigimde hayir ben ablayim diye atarlaniyo artik

Sabahtan beri ağlama mizmizlik herşeye ağlıyor pazar günü balık yapmıştım bir daha balık yapma diyor bu sabah omlet yapmıştım omlet yapma bir daha diye ağlıyor ama salya sümük arada duruyor ben omlet yicem diyor baktım sağ alt azi çıkmış biraz ondan mi bu kadar mızmız acaba ama normal değil bu durum

Abisi de kizima sen bebeksin diyor o da ben bebek değilim ben eceyim diyor

Bizimde ayni. Ne desem hayir diyo. Onu yapma bunu etme. Oyle soyleme. Su istiyorum diyo mesela. Tamam diyorum. Tamam söyleme diye bagirip agliyo bi de. Deli midir nedir sinir ediyo beni

Bizimde ayni. Ne desem hayir diyo. Onu yapma bunu etme. Oyle soyleme. Su istiyorum diyo mesela. Tamam diyorum. Tamam söyleme diye bagirip agliyo bi de. Deli midir nedir sinir ediyo beni
Çok inatçı oldular pazar günü kahvaltı yapiyorduk kızımın tabağına sucuk koydum bizde ortada tavadan yiyiyorduk tabaginda bir sürü sucuk var bitirmedi tavadaki sucuk bitmiş diye bir saat ağladı tabagindaki sucukları inadından yemedi,bugün sadece onunla uğraştım calpol verdim bir kaşık uyuttum simdi yoksa sürekli ağlıyor hicbir şey yaptirmiyor uyurken bile omlet yap dedi oysaki yapıp verdim yemiycem diye dakikalarca ağladı anne olmak çok zor bazen kafam hic kaldirmiyor yine de sabırlı olmaya çalışıyorum

bizde dün gece 11 de sokakta bulduk kendimizi ben bugün adda gitmedim diye tutturdu hiçbi şekilde sakinleştiremedim konu komşu bişi yapıyoruz sancak diye dedim eşime kalk çıkıyoruz dışarı
o kdr alışmış ki parka bahçeye bir an önce kreşe vermem lazım yoksa evde mümkün değil durmicak

Cnm gecmis olsun cok cektm dogum sonrasi ben tirnak batmasindan. Tirnagin dortte birini cektrdim kurtuldum. Keske ilk gun gitseymisim. Eger o durumdaysan doktoru siddetle tavsiye ederm

Cnm gecmis olsun cok cektm dogum sonrasi ben tirnak batmasindan. Tirnagin dortte birini cektrdim kurtuldum. Keske ilk gun gitseymisim. Eger o durumdaysan doktoru siddetle tavsiye ederm
çok sağol canım benim çok şükür o durumla ilgili sorun bitti şuan kol altı enfeksiyonu ile uğraşıyorum müthiş bir kaşıntım var beş gün ağızdan antibiyotik geçmezse damardan ki inşallah geçer de gerek kalmaz

Maşallah.bizim yok bu aralar 2.5 yaşında var olsa çağırırdılar

E Esin10 aynen bizdede durumlar aynı bende dişe sayıyorum yaptıklarını.dünden beri yemeyede başladı çok şükür.kendi yerse yiyo ama benim yedirmemi artık hiç istemiyo.

maşallah fıstığa canım benim kızımda r leri tam söyleyemiyor bir de y leri yerine n diyor ha yeni öğreniyorlar konuşmayı geçicidir heralde

Genelde gecici oluyomus r isi. Benim kiz da soyleyemiyodu sonradan cikarmaya basladi. Bi iki harf daha vardi hatta.

Boğazım yanıyor, burnum gözüm akıyor, hapşuruyorum galiba galiba ben hastaaa oldum
neler yapabilirim tavsiyeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…