Annelerin Güncesi

[QUOTEkresteiminik, post: 48209917, member: 757955"]bizde dün gece 11 de sokakta bulduk kendimizi ben bugün adda gitmedim diye tutturdu hiçbi şekilde sakinleştiremedim konu komşu bişi yapıyoruz sancak diye dedim eşime kalk çıkıyoruz dışarı
o kdr alışmış ki parka bahçeye bir an önce kreşe vermem lazım yoksa evde mümkün değil durmicak[/QUOTE]
Keske kreste de dursalar.

maşallah fıstığa canım benim kızımda r leri tam söyleyemiyor bir de y leri yerine n diyor ha yeni öğreniyorlar konuşmayı geçicidir heralde
maşallah fıstığa canım benim kızımda r leri tam söyleyemiyor bir de y leri yerine n diyor ha yeni öğreniyorlar konuşmayı geçicidir heralde

Genelde gecici oluyomus r isi. Benim kiz da soyleyemiyodu sonradan cikarmaya basladi. Bi iki harf daha vardi hatta.
İyi sevindim r lerin yerine v yi kullanıyor Beyazıt öztürk gibi söylüyor acaba kalıcı mı diye düşünmeye başlamıştım

Boğazım yanıyor, burnum gözüm akıyor, hapşuruyorum galiba galiba ben hastaaa oldum
neler yapabilirim tavsiyeee
Bir yemek kaşığı sirkeyi üç yemek kaşığı su ile gargara yaparsan boğazına iyi gelir. Evinde tarhana varsa çorbasını yap üstüne de elma kabuğunu kaynatıp ıhlamur kat ve demlendirip iç yat. Geçmiş olsun canım

Biz de yatak odasına geçemedik korkudan elektrikli soba yanan oturma odasında yattık doğalgaz merkezi olmasa yakıcaz biz de
Bizimki de merkezi ondan yakamiyoruz
Boğazım yanıyor, burnum gözüm akıyor, hapşuruyorum galiba galiba ben hastaaa oldum
Geçmiş olsun canım. Bence tek ilaç yatıp dinlenmek ama mumkün mü bilemedim.

Biz de yatak odasına geçemedik korkudan elektrikli soba yanan oturma odasında yattık doğalgaz merkezi olmasa yakıcaz biz de
Geçmiş olsun canım. Bence tek ilaç yatıp dinlenmek ama mumkün mü bilemedim.

Maşallah canım r kısmına üzülme benim oğlum liseye gidiyor hâlâ r yi söyleyemiyor ama onunda hoşuna gidiyor espiri yapıyor hep sizinki geçicidir inşallah çoğu çocuk söyleyemiyor geç söyleyebiliyor benim kız kardesimde geç söylemiş r yi
@Esin10 aynen bizdede durumlar aynı bende dişe sayıyorum yaptıklarını.dünden beri yemeyede başladı çok şükür.kendi yerse yiyo ama benim yedirmemi artık hiç istemiyo.
ayy canımm bugün mahvetti beni eşimle çarşıya gittik elimizi tutmuyor arabalar geliyor hep inat evde zaten beni çok yordu

Ortalığı karıştırdin gittin demi

Olsa fena olmaz hani ama spiral ile korunmaya devam :)

Gökçede 92 cm 12.300 gr. Zayıf diyen çok ama bence iyi :)
Yok yaw internetim bitti, meraktan çatladım yoksa

ben seviyorum çekilişi yapılırsa seve seve katılırım ama çok aktif değilken burası eğlencesi olur mu bilemedim

ben mutlu oldum canım şuraya da bırakayım dedim :))
Belki tenceren ben olurum yine

Kızlar benim kızım sürekli göbeğini açıp elliyor uyurken de yapıyor neden yapıyor olabilir sizinkilerde varmı böyle bir durum
Benimkide pipisiyle oynayıp duruyordu bezden açınca Şükür bu aralar fazla yapmıyor
Benimkide iki gündür önce ayakkabımı giymeyecem diye ağlıyor bir müddet sonra da giyecem diye ağlıyor kafayı yiyeceğim bütün komşular seyrimize geliyor o derece
Geçicidir canım genelde bütün çocuklar r harfini çıkarmakta zorlanıyorlar

Aynen canım aynı davranışlar yemiycem diyor ağlıyor tamam yeme diyorum bu defa yicem diye ağlıyor ne diyeceğimi şaşırdım

Merkezi ısıtmayla ısınan arkadaşlar ısıtma yetiyormu burası da merkezî ısıtma gece 12 de kapatiyorlarmis sabaha kadar soğuk olmaz mi acaba

Merkezi ısıtmayla ısınan arkadaşlar ısıtma yetiyormu burası da merkezî ısıtma gece 12 de kapatiyorlarmis sabaha kadar soğuk olmaz mi acaba
bizimki de merkezi belirli araliklarla kapaniyomus bizde de. Ev guney cephe fazlasiyla sicak oluyo. Biz hep kisyoruz vanadan. Evde tshirtle geziyorum. Kuzeyler de isinamadiklarindan sikayetci ama..

Ahh ah kronik kış sorunumuz sırf bu yüzden eşim yönetici olcak bu yıl yoksa bi yak bi söndür hem ısonmıor ev hem de kallavi faturalar ödüyoruz

Ahh ah kronik kış sorunumuz sırf bu yüzden eşim yönetici olcak bu yıl yoksa bi yak bi söndür hem ısonmıor ev hem de kallavi faturalar ödüyoruz
Mecburi degil mi ki o sondurme isi? Daha dogrusu bize kombinin kendinden oyle ayarli oldugu. Bi sure calistiktan sonra belirli bir sure kendini durdurdugunu soylemisti yoneticimiz.

Yok yaw internetim bitti, meraktan çatladım yoksa
Dün doktora gittim. Çok kasintim vardı. Gitmişken Smear testi de yaptırdım. Smear alırken doktor ödümü kopardı. Spiralin ipı nerde göremiyorum falan dedi. Nasıl yani kaymış mı ne olmuş derken. Ultrason ile baktı gördü gayet güzel yerli yerindeymis yumurtalarım gelişmiş çocuk yapmak için İdeal günmüş ama spiralin ipi çok. Geride ise cerrahi müdahale ile çıkarmak zorunda kalabilirmiş. O canımı sıktı.

bizimki de merkezi belirli araliklarla kapaniyomus bizde de. Ev guney cephe fazlasiyla sicak oluyo. Biz hep kisyoruz vanadan. Evde tshirtle geziyorum. Kuzeyler de isinamadiklarindan sikayetci ama..

Bizim kömür kalorifer gayet iyi ısınıyoruz ama 12 den sonra kapanirsa bence de gece soğuk olur.
Aynı sitede eşimin yigeni oturuyor o ben çok usuyen biriyim sıcak oluyor tsortle geziyorum evde ama sabaha karşı soğuk oluyor dedi olmadı sabaha karşı klima açarız

Bugün eski eve bakmaya geleceklerdi eşimle gittik komşularla gorusememistim onlarla görüştüm alt komşum o kadar üzüldük ki senin gitmene çok etkiledi bizi varlığın bile yetiyormus hakkını helal et kusurum olduysa özür dilerim dedi ben de ben herşeyi unuttum
helal olsun dedim komsularim çok üzülmüş:)
Bugün de evi tuttular inşallah hayırlı olur
Birde kızlar eve girince çok duygulandim bomboş boyacılar vardi evin her yerinde bir ani Yemek yedigimiz yer tv nin yeri esime bakarmisin evimize dedim o da duygulandi

Bu spiralin iyi yönleri olduğu kadar kötü yönleride var. Bi çıkartıcam bi kalsın derken iki yıl oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…