Annelerin Güncesi

2. Dozdan sonra sağlık ocağına gidip diğer dozları sordum gerek yok onlara dedi. Nasıl iş yapıyorlar anlamadım. Vurulsaydım bir daha gerek olmazdı.

bende aşı kartımı bulamadım nereye koydum acaba sağlık ocağına gidip sorayım olmadı

fayika fayika gecmis olsun canim.

Gözumde arpacik cikti ya:kızgın:
Acimaya basladigi an kremini surdugum halde suan sag gozum tamamen sisti ve kapandi :işsiz:
Bi de evde ki cadi parmadigi gozume sokup sokup nolmus anne nolmus diyo. Oyuna cevirdi iyice. Elini tutamasam sokacak parmagini gozume:işsiz:
gecmis olsun canim

Bu aksam gorunceme gittik orada herseye agladi susmadi sakinlesmedi eve geldik arabadan inmiyor babasiyla birlikte ikna etmeye calistik yok dakikalar sonra indirdik arabadan eve geldik uyumayacagim diye inat etti zorla uyuttum huyu degisti cok zorlaniyorum oglanlarla hic ilgilenemiyorum insallah gecicidir ev degisikligindenmi acaba distenmi yoksa ikisi bir aradami bazen cok bunaliyorum

sezeryan yaptgin halde yaptrmadin. Ben normal yaptm hala yaptiriyorm. Son doz yaptirmasammi diye dusunuyorm
benim doktorum gerek görmedi donanımlı bi hastanede doğum yapıyorsun ve uzun yıllardır hiç böyle bi vaka gerçekleşmedi çalışıyorsun kolunda ağrı sızı olmasın bi sürü şey dedi benimde zaten aşı işime gelmiyodu yaptırmadım

Bu aksam gorunceme gittik orada herseye agladi susmadi sakinlesmedi eve geldik arabadan inmiyor babasiyla birlikte ikna etmeye calistik yok dakikalar sonra indirdik arabadan eve geldik uyumayacagim diye inat etti zorla uyuttum huyu degisti cok zorlaniyorum oglanlarla hic ilgilenemiyorum insallah gecicidir ev degisikligindenmi acaba distenmi yoksa ikisi bir aradami bazen cok bunaliyorum
canım ev değişikliği de diş de etkiler dönem olarak da zaten tam bu söylediklerini yapar halledeler inşallah çabuk geçsin

benim doktorum gerek görmedi donanımlı bi hastanede doğum yapıyorsun ve uzun yıllardır hiç böyle bi vaka gerçekleşmedi çalışıyorsun kolunda ağrı sızı olmasın bi sürü şey dedi benimde zaten aşı işime gelmiyodu yaptırmadım

canım ev değişikliği de diş de etkiler dönem olarak da zaten tam bu söylediklerini yapar halledeler inşallah çabuk geçsin

Herkese Günaydın :)
E Esin10 canım bence değişikliklerden dolayıdır birde diş falan iyice huysuz olmuştur. Geçer yakında
sagolun kızlar inşallah gece de uyanıp bayağı ağladı

Bugun kizdirdi beni birazcik cok yaramazlik yapti bende kizdim otururmusun diye sert biraz ckti agzmdan. Tamam annecm sen uzulme sen benm canmsin demedimi zilli Allahimmm dedim sana geliyorumm :KK200: :anne: sarildim buseferde ama ben seni cok seviyorum dedi bittimm eridim. Birkez daha sukrettim ve Allah isteyene nasip etsin evlat sevgsini dedim :dua:

Bende dün gökçeye, küstüm ben sana beni üzüyorsun dedim. Saka yaptım anne sana dio :KK66:
Banyo yaptırıyorum sarılıyor bana. Canım. Annem benim dio. Eriyip bitiyorum :KK66:
Ya bebek olduğundan beri ben de oğlana kızmaya başladım çok kötü hissediyorum sonra özellikle bebeğe zarar vermeye teşebbüş edince kendimi tutamıyorum babasıyla daha çok muhattap olmaya başladı eskiye nazaran o da azarlıyo çok çocuk uykusunda ağladı bikaçkez içine atıyo sanırım içim sızlıyo

Ya bebek olduğundan beri ben de oğlana kızmaya başladım çok kötü hissediyorum sonra özellikle bebeğe zarar vermeye teşebbüş edince kendimi tutamıyorum babasıyla daha çok muhattap olmaya başladı eskiye nazaran o da azarlıyo çok çocuk uykusunda ağladı bikaçkez içine atıyo sanırım içim sızlıyo
En cok korktugum seylerden birisi.

Ben de bugünlerde kızmaya başladım kii kızım beni bu yıla kadar neredeyse suratimi asik bile görmedi hep gulumsemeye çalıştım ama son zamanlarda dayanamıyorum sonrada kendime kızıyorum sakin olmalisin diyorum. İçim sizliyor.

Canim senin içinde zor bir durum daha lohusasin biri bebek diğeri de daha küçük ama mümkün olduğunca sakin olmaya çalış oğlunun da öyle davranması normal o da küçük bir de kardeş geldi kardeşini senin kontrolünde ellemesine sevmesine izin ver uzak tutmaya çalışmak daha ters tepiyor ona küçük görevler ver aferin sen artik abi oldun kardeşin seni çok seviyor falan diyebilirsin ben de yaşadım benzer şeyleri benim oglanlarin arası 4,5 yas büyük oğlum çok kiskandi kardeşini

Ya kızlar ben son günlerde çok unutkanim herşeyi unutuyorum ama herşeyi bugün superonline bağladılar çocuk odasındaki TV ye baglanacakmis ben salona baglattim eşim ben sana söyledim diyor ben soylemedin diyorum atistik biraz sonra telefondaki mesajı gösterdi bana şifre bu mu o değil diyorum o bana alttaki mesaj demiş ben üsttekine bakıyorum bana sen ne kadar dalginsin alttaki alttaki diyorum duymuyorsun beni sen iyi değilsin dedi omega falan mi alsam acaba yorgunluk beynime vurdu sanki

Kizlar dun d r dan eslestirme kartlariyla, dikkat guclendirme siparis ettim. Bugun herkes Osman Abalinin dikkat gelistirme setini tavsiye etti dun aldiklarim icin pisman oldum. Osman Abalininkine baktim icerigi guzelmis, sizinde aklinizda bulunsun.

Ya kızlar ben son günlerde çok unutkanim herşeyi unutuyorum ama herşeyi bugün superonline bağladılar çocuk odasındaki TV ye baglanacakmis ben salona baglattim eşim ben sana söyledim diyor ben soylemedin diyorum atistik biraz sonra telefondaki mesajı gösterdi bana şifre bu mu o değil diyorum o bana alttaki mesaj demiş ben üsttekine bakıyorum bana sen ne kadar dalginsin alttaki alttaki diyorum duymuyorsun beni sen iyi değilsin dedi omega falan mi alsam acaba yorgunluk beynime vurdu sanki
Canim kafan surekli birseylerle mesgulse cok normal. Ev telasi bitti Ece ile ilgileniyorsun oglanlarin okulu var, cok normal bence. Hafta sonu mumkunse dinlenmeye calis. Keske annen gelse eceyi annanesine birakip biraz hava alsan. İyi gelecek seyler yapsan kendine.

X