Annelerin Güncesi

bu arada dolama olan parmağım geçti ama yanındaki yeniden enfeksiyon oldu kapama tedavi başladı doktor
bir diğer durum da sağ kolumum alt tarafı şişti ve kızardı kaşıntı desen feci bugün itibari ile koltukaltu lenflerime kadar sert ve şiş ve ağrılı doktor sellülit dedi açık yaradan enf olmuş bir tane binlik bir tane beşyüzlük antibiyotik başladı bir de asripin ilave sıcak su masajı ateş ve terleme olursa hemen acile dedi ilerlemiş baya nasıl bu aşamaya geldin bekledin diyo

canm.hayirli olsun tasinmissin. Kolay gelsin bosver yanliz daha rahat daha iyi. Kske ben tasindigimdada yanliz biraksaydilar beni.anca tantana yapiyolar

Canim benim. Yakın olsak gelir bi el atıverirdik biterdi hemencik
Böyle zamanlarda sağolsun annem hep gelir eskişehirden ama benim de kv aynı şehirde olmamiza rağmen gelmezdi.
Allah kolaylik versin sana canım.

Kızlar çok güldüm yaçok yaşayın emi@Esin10 neyaptın canım bayağı yerleşmişsindir inşallah. @lutita benim velette o civarda 12.500 falan.evet zayıf diyen oluyo ama napimmm aç bırakmıyorum ya
slm kızlar internet paketim bitti eve de internet bağlanmadı henüz giremedim sizi de merak ettim ek paket aldım geldim buraya:))
Evi yerleştirdik ufak tefek eksikler var onları tamamliyoruz çok güzel oldu evim,çocuklar burada mutlu özellikle kızım abileriyle sürekli parka gidiyor evdeyken de camdan parka bakıyor sürekli ilk gün gorumcem ve KV geldi gorumcemle biraz yerleştirdik KV hemen annen nerede kardeşin nerede niye gelmediler hic olmamış falan dedi gorumcem kızdı anne sanane dedi ben de annem memlekette kardeşim çalışıyor gelemediler dedim oysaki kardeşim senelik izinde annemde musait tabi eşim biliyor ama o da birşey demedi sakin birşey söyleme Sizinkilere dedim dun annem aradı yerlestinmi diye sordu bende birkaç koli kaldı yerleri silip halilari sercem dedim o da iyi yerlesmissin yerlesmdiysen geleyim diyecektim gelmeyeyim o zaman dedi ben taşımalı 3 gün olmuş yeni arıyor kardeşim de aradı yerlestinmi diye o kadar soyleyebilecegim tek şey Allah kimseye muhtaç etmesin
Bizim evi de çok isteyen oldu tutuldu gibi bugün sözleşme falan yapilacak düşündüğümüz fiyatın üstünde oldu kira buranın kirasını karşılıyor o yönden sıkıntı olmayacak inşallah durum boyle kızlar

Leydim Allah'tan emzirmeyi kestin antibiyotik kullanabiliyosun, çok geçmiş olsun.

Kızlar benim kızım sürekli göbeğini açıp elliyor uyurken de yapıyor neden yapıyor olabilir sizinkilerde varmı böyle bir durum

İyi laf soylemeden durabilmissin canim. Ben soylemesem patlarim.

Gecmis olsun canim ya.

İyi laf soylemeden durabilmissin canim. Ben soylemesem patlarim.
annemin aradığında eşim yanimdaydi kardeşimin aradığında eşimin yigeni yanimdaydi onların yaninda birşey demedim ama soylecegim yalniz olduğumuzda çok yoruldum canım ayak parmaklarim uyuşuk günlerdir ayakta durmaktan, belim o kadar agridi ki oksururken bile acayip sizliyor bu işlerle tek başına uğraşmak çok zor birde çocuk varsa daha da zor yanımda olmalıydılar

L Leydiminik çok geçmiş olsun canım
sağol canım
Leydim Allah'tan emzirmeyi kestin antibiyotik kullanabiliyosun, çok geçmiş olsun.
sağol canım evet üç sene sonra ilaç kullanımı antibiyotikle açtım

Kızlar benim kızım sürekli göbeğini açıp elliyor uyurken de yapıyor neden yapıyor olabilir sizinkilerde varmı böyle bir durum
benimkide diz ve dirseklerimle oynamadan asla uyumaz

Gecmis olsun canim ya.
sağol canım

Allah guc kuvvet versin kimseye muhtac etmesin.

Uuu geçmiş olsun çok bende grip oldum boğazlarım şişti sanırsam ama hala ilaç alamıyorum
geçici bi davranıştır canım ara ara oluyo böyle tuhaf takıntılar.Akifte dirseğimin iç tarafıyla oynuyo orda bi kemik var orayla oynuyo

sağol canım

sağol canım evet üç sene sonra ilaç kullanımı antibiyotikle açtım

benimkide diz ve dirseklerimle oynamadan asla uyumaz

sağol canım
Canim tırnak yiyiyordu arada zar zor unutturdum şimdi bu başladı benim küçük oglumda kaş, sakal,yeni kesilmiş erkek saçı hani kesilince fırça gibi oluyor ya erkeklerin saçı öyle olunca hep babasının saciyla sakalıyla kendi saciyla kasiyla oynuyordu simdi kızımda göbegini elleyince tuhaf oldum
Allah guc kuvvet versin kimseye muhtac etmesin.
Amin canim
geçmiş olsun sana da canım hepsi alem bu yaramazlarin neden yapıyorlar acaba

sağol canım sana da geçmiş olsun ilaç kullanamamak kötü oluyo iileşme süresi uzuyo emzirirken benimde öyleydi çabuk geçer inşallah

ya benim kızım da tırnaklarının kenarıyla oynuyo oradaki derileri soyuyo enf bişi olacak diye ödüp kopuyo sürekli bir huy edinmeler pufff

Ey Türk Annesi!

Birinci vazifen; yeni güne polyanna optimisliğiyle gözlerini açmak, ‘Çok şükür bu gece sadece 5 kere uyandım’, ‘bayağı da uyumuşum saat 7 olmuş’, ‘bugün ütü, bulaşık, süpürge, yemek var yaşasınn’ gibi cümleler kurarak iyimserliğin dibine vurmaktır. Anneliğini sanata dönüştürmenin yegâne temeli budur. Sen pembe gözlüklerinle hayata olumlu yanından bakmaya çalışırken, üzerine çamur sıçratacak, ‘şu gözlükleri çıkar gözünden, hayat aslında çok kötü, sen kendini kandırıyorsun’ deyip enerjini çalacak, gözlüğüne ‘huh’ yapıp olayları buğulu görmene sebep olacak bedhahların olacaktır.

Enerjini emmek isteyen düşmanlar; yan kapı komşusu, arkadaş, parkta oturan teyze, sosyal medya takipçisi, hatta kayınvalide kılığına bürünmüş olabilirler. Evinin her tarafı oyuncaklarla dolmuş, mutfak tezgâhını kirli tabaklar işgal etmiş, ütülenecek çamaşırlar çamaşır sepetinde boy göstermiş, dün sildiğin camları yağmur damlaları ele geçirmiş olabilir. Bütün bu koşuşmanın içinde ‘Anne oyuuunnn, anneee paaarkkk’ diyen evladına yetişmeye çalışıyor da olabilirsin. Böylesi anlarda kendini fakr-ü zaruret içinde, harap ve bîtap düşmüş hissedebilirsin. Lakin bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; günü kurtarmak ve ailenle mutlu anılar biriktirmek için enerjini yüksek tutmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur

Haydi gazamız mübarek olsun
Alıntıdır

ya bu efsane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…