Annelerin Güncesi

Geçmiş olsun canım nasıl çalışıyorsun o şekilde. Allah yardımcın olsun şifa versin

Ah bir benzerlik daha benim kızda aynı şeyi yapıyor ben sinir oluyorum takıntı yaptı özellikle uyumadan önce abartıyor

Geçmiş olsun canım nasıl çalışıyorsun o şekilde. Allah yardımcın olsun şifa versin
sağol canım vallahi burdaki çalışmayı geçtim evde kızımla daha zor oluyo bir de gelip gelip öpüyo beni geçti diyo dayanamıyorum

Ah bir benzerlik daha benim kızda aynı şeyi yapıyor ben sinir oluyorum takıntı yaptı özellikle uyumadan önce abartıyor
bunlara ayna diye birbirlerini göstermek gerek inşallah geçici bi dönemdir bu da

Benimki de bisey yemediginden ve dolayisiyla vitaminsizlikten parmaklarinin tirnak kisminda kalkan yerleri elleriyle cekip cekip koyariyo. Yara oluyo haliyle. Bi cozum bulabilmis degilim

gecmis olsun canim. O dolamadan ben kucukken cok cekerdim. Bi de annem sogani kozleyip parmagimi icine sokardi sicakken. O kadar canim yanardi ki. Bi de aslinda sicak degdirmemek gerekiyomus iltihabi arttiriyomus. Tabi ben bunu ogrenince cok ge olmustu. Cektigim acilarla kaldim..

cok gecmis olsun canim sanada

sağol canım soğanı duydum bende ama benim durumum farklı ve üst bir boyuta taşındı

Bende ozlemisim ders calismayi. Kendime defter kalem falan aldim gidip esim sanki ilk defa defter aliyosun bu ne heves diye dalga geciyo.
Bakalim yapabilecek miyim istedigimi

inşallah yaparsın ben geçen dönem hevesliydim hatta derse katılırken heyecandan saçmalıyodum bu dönemse fenalardayım o deil projeyi yazarken ne yapıcam hiç bilmiyorum

Bizimkide kulaklarini ceke ceke kepce yapti. Bir donem unutmustu yine basladi.

Benimki de bisey yemediginden ve dolayisiyla vitaminsizlikten parmaklarinin tirnak kisminda kalkan yerleri elleriyle cekip cekip koyariyo. Yara oluyo haliyle. Bi cozum bulabilmis degilim
hepsinde farklı davranışlar vallahi tuhaf bu çocuklar:)

Kızlar birazda eşimin zoruyla katarin içtim bayağı gribim ağırlaşıyodu.neler neler yaptık içtim 2 gündür.ilaç içmem gerekiyodu.evde katarin vardı içtim.tabiki sorum şu:akif emiyo ya hala özellikle gece çok dokunurmu.eşim ben bakarım ona gece dedi sen başka odada yat dedi.ağlar ağlar susar dedi ve böylelikle bıraktırırsın dedi.ağlamasına nasıl dayanırım bilmiyorum.çok ağlarsa emzirirsem bişe olurmu ki

1 kere katarin ictim oluyorum sandim, sutten gecebilir belki canim ya riske atmamak lazim.

Kızlar biraz kafa dağıtmak için yılbaşı çekilişini mi yapsak?
Eeeeevvvvtttt yapalımmmm
Geçmiş olsn cnm. Çabucak geçer inş.

1 kere katarin ictim oluyorum sandim, sutten gecebilir belki canim ya riske atmamak lazim.
Bayağı tesirliymiş gerçekten geçmeyen başımın ağrısınıda geçirdi ama bi tuhaf yaptı beni.Akifide babası yarımsaattir ayağında sallıyo umarım başarır

Gercekten acaip sogudu birden bire. Benim cadi yine uzerine hic bisey ortturmuyo uyurken. Biran once uyku tulumu alsam cok iyi olacak. Yoksa hasta olucak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…