Annelerin Güncesi

Bu gecemiz de idare ederdi bir kez ağladı emme diye gösterdim sonra ikna oldu kuzum benm ama ben fenayim süt doldu ağrıyor

bende en cok dugunler icin istiyorum biraz. Gunluk hayatta cok sikinti degil ama elbise giyince onden portluyo resmen. Normal korse var ama kayiyo ve biraz kalin olunca belli oluyo. Biraz arastitayim olmadi alicam ondan. Tek cozum o gibi gorunuyo cidden suan icin

Dün oğlumla uyuduk. Gece yataktan aşağı kayıp düştü. Allahtan bişey olmadı, uyandım o panikle yerimden fırlayıp alayım derken dizimde ters hareket yaptım. Sabah uyandığından beri dizim acayip ağırıyor yürürken falan sızlıyor dr a gitsem mi acaba. Bi de anneme geldik bi süre buradayız eşim de yok

gecmis olsun. Sislik morluk yoksa bisey yoktur muhtemelen. Kas gevsetici falan sursen sabah aksam bidey kalmaz sanki.
Sakarlik gecmisim pek bi parlak oldugu icin sik sik basima gelir boyle seyler

Şişlik ya da morluk var mı? Çok fazla mı ağrın var? İçin rahat etmesi için doktora görün istersen, geçmiş olsun, ben de kovalamaca oynarken oğlumla serçe parmağımı kapıya vurmuştum, günlerce ağrısı geçmedi

gecmis olsun. Sislik morluk yoksa bisey yoktur muhtemelen. Kas gevsetici falan sursen sabah aksam bidey kalmaz sanki.
Sakarlik gecmisim pek bi parlak oldugu icin sik sik basima gelir boyle seyler

Şişlik ağrı yok da sızı var hafif. Kas gevşetici sürdüm bakalım dinlenince geçecek mi. Yoksa yarın giderim dr a

ayyy çok güzeldi beeeee beynimin içi zonkluyor hala kuzumda bizi beklemiş uyumamış
ben pazara tek başıma çıkınca bunalıyorum allah yardımcın olsun o zaman
sukur gittik geldik.guzel oldu kizda yoruldu simdi uyudu bi dunya ev isim calismam gereken derslerim var.geceden uykusuzum bakalim 2 saatte ne kadar yapabilicem

geçmiş olsun canım...

benimde goguslerim cok agrimisti banyoda sicak suyla biraz ova ova sagdim 2 3 gun sonra hep sicak havlu felan koydum o sekilde rahatlamisti.imkanin varsa hamama git.
Yok canımhamama gidemem malesef de sağmak istemiyorum süt salınımı uyarılmasın diye soğuk uygulama yapıyordum evde ama ısteyim suan bişi de yapamıyorum

Yok canımhamama gidemem malesef de sağmak istemiyorum süt salınımı uyarılmasın diye soğuk uygulama yapıyordum evde ama ısteyim suan bişi de yapamıyorum
soguk bana hic fayda etmemisti.sicak dusu dene ben direk giguslere tutmustum dus basligini kolumu kaldiramiyordum agridan.sicak su varsa is yerinde kucuk bi pete koy etrafa caktirmadan koy gogsunun altina faydasi olur

Ben evi kaldırdım temizlik yapıyorum sabahtan beri bir nescafe molası verdim yarın buluşmamız var MIhtar cimle bılusacagız yarına iş kalmasın
Geçmiş olsun canım dra git agrı devam ederse ona göre birşeyler verir
canım kadın doğumcular ilaç veriyormuş süt üretiminin durması için sen hemşiresin daha iyi bilirsin ama

Canım bende senin gibi oldum 10 gün çektim ama hiç sağmadım. Sağmakmantıklı gelmedi bana. Naneyle ilgili bişey okumuştum ama hiç aklıma gelmiyor pişirip soğuyunca göğüse mi koyuyorduk öyle birşeydi bi araştır istersen.

bizde geçen gece öyle bişey yaşıyoduk hafif düştü ayaklarının üstüne doğru ya komidinmi korudu bilmiyorum

Teşekkür ederim bilmukabele hislerimiz karşılıklı. Sizin sayenizde kırmızıdan dönemiycem zannımca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…