Annelerin Güncesi

Bizde memeyi bıraktık iki gündür emmiyor ve uyumamak için direniyor ayakta sallama seansı bizde de başladı çabuk uyusun diye salliyorum yoksa sallamadan uyurdu

Esim bi arsa bulmus. Sorusturduk bi 3-4 seneye en az 3 kati kadar degerlenir diyo herkes. Yakininda proje falan olursa daha da artabilirmis hatta.
Suan bizde para yok tabi. Benim mihrim olan altinlari ve kizima dogumda gelen altinlari istiyo esim. Bi o kadar da kp vercek ortak alicaz diyolar. Tapu esimin uzerine olcak. Buyuk ihtimalle o tamamen sizin derler sonunda satmaya kalksakta ilerde yari parasini almazlar eminim.alsalarda sikinti degil haklari zaten.
Her sey iyi hos ev alacak olursak satariz falan diye dusunuyorum.
Ama oraya arsayi satana kadar bi prefabrik koyup hobi bahcesi yapcakmis kp. Eger yaparlarsa her pazar zirt pirt cagiracaklar gitmezsek trip atacaklar. Bana dert olacak orasi. Yesillikmis bahceymis bocekmis hic bana gore degil. Severim ama uzaktan. Balkondaki saksidan falan. Kp kv varsa daha da gicik olabilirim.
Esime istemedigimi soylicem simdi yine ailemi istemiyosuna gelecek konu. Bahce meselesi cikana kadar da iyi olur dedim durdum. Iyi halt ettim cok pismanim. Keske vermem arsa icin deseydim

biz de tatile gizcez guya ama merakla bekliyorum ne olacagini

Hee anlatıyolar anca yaza görüşcez deseydin :)
Aynen ya biz eşimle gezme konusunda farklı frekanslardayiz ben çok seviyorum gezmeyi bakma çocuklardan çıkamiyorum şimdi esimde hiç böyle anı plan yapayım gezelim yoktur Abim mesela aynı benim gibi bir bakıyoruz İstanbulda bir bakıyoruz Bursa da ailesiyle pat diye çıkıp gidiyor ama yok anacim biz daha Marmaristen öteye gidemedik bugün dedim zaten birde biz ilk evlendigimizde tatile gitmek konusunda çok tartisiyorduk o istemiyordu bir kere razı ettim amanın tatil ne güzel birseymis dedi ve her sene kendi rezervasyon yaptırdı:))
Hayırlısı olsun canım ama istemiyorsan ikna et eşini boşver sonuçta ortak karar vereceksiniz
biz de tatile gizcez guya ama merakla bekliyorum ne olacagini
inşallah gidersiniz canim ya bir gecelik tur var Kapadokya için hem değişiklik olur hemde fiyatı uygun bir gece olduğu için ama yok orada gezilecek bir yer yokmuş olsun balona bineriz dedim amaan ne yapayım balonu diyor:)

Minik tenceremin guzel annesine de hediyemi aldimm minige zaten almistim biseyler.
Yapmak istedigim iki sey vardi. Ikisi de yarim suan. Insallah yetistirip onlari da koycam
Zahmet erme kuzum olduğu kadar artık

Bence alın sırf inattan kaçırma bence. Hele Gökçe için süper olur. Çocuk doğayla içiçe olur. Oyuncu anneninki gibi :) biz de seneye falan istiyoruz oğlum az büyüyünce ekip biçmeye küçük bi yer almak istiyoruz.

Kapadokya guzeldir ya. Esinin ilgisini cekmedi heralde. Hele cocuklara daha iyi gelir. Balon cok pahali ama :) ben korkumdan binemedim hic.
almayi bende cok istiyorum. Aslinda sadece bize ait bi yer olsa seve seve de ilgilenebilirim. Kendi capimda. Yatirim olarakta cok iyi olacak. Ama benim kp ve kv usengec insanlar. Gidip orda yiyip icip yatmak onlarin istedigi. Tum isler bize kalacak adim gibi eminim. Ve ben dellenicem kesin. Bi pazarimiz var onunda icine edecekler.
Esime acik acik soylicem eger ilgilenmezlerse zerre dokunmam biseye diye. Sonra kavga edecegimize simdiden edelimde bi dozu olsun en azindan. Ya da simdiden direk onlara ben gelmem derim.

Yani eşinle pazarlığını yap ama vazgeçme bence yazıl çocuklar apartman avm köşelerinde büyüyorlar. Ben de çok sevmememe rağmen oğlumun her sene iki üç hafta köye gitmesini toprağa bulaşmasını istiyorum.

inşallah ikimizde virsn önce sallamaktan kurtuluruzda kendi kendilerine uyurlar canim gerci hic umudum yok ama

Canım kapadokya cok guzeldir canim bizde esimle gitmistik ama balon cok cok pahaliydi hic yaklasmadik bile bizde bekarken gitmistik ama evlenince gezmeler bitti

Kapadokyaya gidilmez mi ya.. Valla aren biraz büyüsün planlarımız içinde. Ayrıca gezilecek harika yerleri var. Ama kızınla zor biraz daha büyüsün öyle gidin derim.
İstedigin kadar pazarlık yap aileler işin içine girince herşey unutuluyor malesef. Ben kv ile çok yakın oturuyorum ve buraya taşındığıma çok pişmanım. Tabi sizde durum çok farklı. Eğer mantıgına yatıyorsa bencede kaçırma. Sonuç da güzel bi yatırım.

A Akaibu işin içinde aileler varsa bencede uzak dur
Altınlarını bozcaksanda eve gir yani napcan arsayı daha çok masraf

Kapadokyaya bende istiyorum ama biraz daha büyüsün bebe :) seneye kısmetse karadeniz istiyorum

Anneme geldim bugün saçsız uyutmaya çalışıyorum ya mızırdanıyo falan annem ver diyo bi tutam saç
Kızdım artık anneme
5 dk sonra uyudu kaldı

Ucaktanmi gormus :))) bu iyiymis cok guldm bnm esmde cani istemeyince kendince bahaneler buluyo

Canım kapadokya cok guzeldir canim bizde esimle gitmistik ama balon cok cok pahaliydi hic yaklasmadik bile bizde bekarken gitmistik ama evlenince gezmeler bitti

eşime beğendiğinizi ve güzel olduğunu aynen iletecegim kızlar en son tamam dedi ama şimdi değil 2-3 sene sonra dedi bakalim inşallah balon pahaliysa bende istemem gerçi cesaret edermiydim bilmiyorum

Ondan korkuyorum bende iste ama yatirim olarakta cok iyi olacak. Bilemedim hayirlisi dusundugum gibi olmaz insallah
A Akaibu işin içinde aileler varsa bencede uzak dur
Altınlarını bozcaksanda eve gir yani napcan arsayı daha çok masraf
ya altin dediysem oyle buyuk bi mebla degil. 25 bin civari falan tutar o paraya da burda evin pesinati bile mumkun degil. Yukseginde gozum yok az biraz duzgun bi muhitte olsun dersen en az 200 bini gozden cikarcan. Yarin gidip bakcakmisiz bakalim hayirlisi olsun insallah

Hayirlisi olsunn cnm gokce icn iyi olur arkadaslarn dedigi gbi. Insallah sorunn yasamazsinz.

Kapadokyaya bende istiyorum ama biraz daha büyüsün bebe :) seneye kısmetse karadeniz istiyorum
Karadenizi ilerde bizde dusunuyoruz,kızlar büyüyünce gel biz kocaları bırakıp birlikte gidelim Kapadokya ya:))
Anneme geldim bugün saçsız uyutmaya çalışıyorum ya mızırdanıyo falan annem ver diyo bi tutam saç
Kızdım artık anneme
5 dk sonra uyudu kaldı
Karar vermişken pes etme canim zamanla alışır inşallah
Ucaktanmi gormus :))) bu iyiymis cok guldm bnm esmde cani istemeyince kendince bahaneler buluyo
ayy evet uçaktan tabi nasıl gorduyse artık:)))

BeNce arsa cok iyi bi yatirim biz bundan uc yil once aldik 50bin tlye su an 150 bin tl eder o yuzden kcirma bence .Biz benim veesimin tayin durumuna gore mustakil ev yaptirip oturacaz.Ben biktim apartman koselerinden.

valla bilmiyorum kendi kendinize olsanız güzel olurda ama dediğin gibi yaparlarsa

gidelim vallahi benim çok gitmek istediğim yer var da bakalım inş valla 2-3 kişi olsa kafa dengi çok güzel uygun turlar var gitcen gezcen dur biz bunu bi düşünelim :)

Valla alışcak artık saç diplerim çok acıyo burda bi bebeği vardı
Hani şoka gelmişti kiraz bebek ondan ona sarıldı uyudu hala bırakmamış inş alışırda bebek taşımaya razıyım valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…