Annelerin Güncesi

ben eşime söylüyorum zaten hep sen geldin geldin gelmezsen ben arkadaşlarla tura katilirim diye o da yok olurmu beraber gezcez diyor da laf var icraat yok:))
Olsun bebeğe sarilsin benim kizimda çoğunlukla niloya bebeğine sarılıp uyuyor sende tıpkı meme gibi bir daha tutturma saçı unutur inşallah canim

Bdv de bir konu okudum takibe aldım merak ediyorum bir anne ve 3 yaşındaki kız çocuğu adlı konu çocuğa çok üzüldüm

Benm kizim sac unutmuyo uc gun oglenleri uyumuyo zaten aksmlari esim uyuttu. Aksam bn uyututrken yne yapisti saclarma

kocam bana 3 senedir gezdiriyor heryeri diliyle is ciddiye binince evim evim guzel evim

Gece beraber yatmamıza rağmen gelmedi hiç bakalım inş bu sefer olcak
Benm kizim sac unutmuyo uc gun oglenleri uyumuyo zaten aksmlari esim uyuttu. Aksam bn uyututrken yne yapisti saclarma
valla bul bi çaresini uzun sürüyo uyuması ama alışcak hergün baş ağrısı saç diplerim çekiliyodu artık

bende sonra görüntüleri izledim her yerde ayrı ayrı çok güzel kutlanmış yahu
bizde maç bitince çok takılmadık bastık gaza kızçemize

E eatmeat oğlun çok güzel bir ipucu vermiş sana, kaçırma bence de,
A Akaibu Allah gönlüne göre verir inşallah, güzel bir yatırım olur
L Leydiminik tebrikler şampiyonluğunuz
MIhtar kızın unutur senin saçları inşallah
S sailormoon123 sen ne kadar tatlı biriymişsin, kendin gibi sohbetin de öyle kırmızı sana çoook yakışıyor
E Esinn10 kapadokya biz de istiyoruz güzel yer öyle havadan göründüğü gibi olmaz

Ben ne yesem gobege gidiyo sanki sinir olmaya basladim. Yanlarim falan hic yo ama gobek sanki 6 aylik hamileyim. Mayo gibi olan korseler nasil kullanan var mi?

teşekkürler

Ben ne yesem gobege gidiyo sanki sinir olmaya basladim. Yanlarim falan hic yo ama gobek sanki 6 aylik hamileyim. Mayo gibi olan korseler nasil kullanan var mi?
benimde sorunum aynı kollar bacaklar incecik ama göbek ben kullanmadım ama sanki diğerinden daha rahat olur gibi hissediyorum göbekten olan mideme baskı yapıyo benim şu eltimin oğlunun sünneti için kıyafet bulamadım hala ama korse paklıcak beni sanıyorum belki bu kez mayo gibi olandn alabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…