Annelerin Güncesi

Kızlar oglumun okulunda bir sürü çocuk su çiçeği çıkarmış inşallah bize bulaşmaz

Kızlar oglumun okulunda bir sürü çocuk su çiçeği çıkarmış inşallah bize bulaşmaz
Bgn eşimde söyledi onun ofis de bir iki kişinin çocuğuda çıkarmış bende geçen bir yazı okumuştum aşısız gelen çocuklarla su çiçeği hortladı diye
İnşallah bulaşmaz

Bgn eşimde söyledi onun ofis de bir iki kişinin çocuğuda çıkarmış bende geçen bir yazı okumuştum aşısız gelen çocuklarla su çiçeği hortladı diye
İnşallah bulaşmaz
İnşallah canım ya biriside komşunun kızı serviste oglumun yanına oturmuş oğlumda kızmış madem su çiçeği cikardin niye yanıma oturuyorsun diye neden okula gönderiyorlar anlamıyorum

Yumurtlama dönemi falan oluyo ya ondan dedim
Acayip bu iinsanlar niye gönderirler yani
Aynen canım ya ama benim büyük oğlum su çiceği olmuştu çok fazla çıkmıştı ondan hemen sonra küçükte çıkardı ama onunki çok azdı belli bile değildi su çiceği cıkardıgı ikinci kez olurmu acaba kızım çıkarmadı korkuyorum

Olmaz bi daha sanırım öyle biliyorum

Google dedi ki çok nadirmiş ikinci defa görülmesi
Bi doktor demiş ki ikinci defa geçirilmez

Biyerde yazıyo geçirmiş kişi taşıyıcı olabilir
Bi doktor demiş ki eğer geçirdiğiinden eminse o kişi taşımaz

Anla sen ne kadar yardımcı oldu E Esinn10

Kizlar samsundaki kres dehsetini gordunuz mu canim cok sikildi bwn de kizimi eylulde krese vermeyi dusunuyordum.@aysegul canim benimde daha once prolactin hormonum yusekti ve gebelige engel oluyordu dr bana d.... ile baslayan bi ilac vermisti prolactini dusurup sut uretimini dur duruyor.

Olmaz bi daha sanırım öyle biliyorum
Inşallah canım ben çocukken iki defa kabakulak geçirmişim ikincisini hatırlıyorum çok kötüydüm anormal bir şekilde şişmişti günlerce su bile içememiştim bir yudumu ağlaya ağlaya içiyordum ve dr iki taraflı çıkarmışsın demişti

demekki zayıf bir ihtimal tekrar çıkarması

Ben bundan bes yl once sucicegi gecirmistim dusunun koca kadin sucicegi geciriyor cok kotuydu bir hafta atesler icinde yattim.Dr rapor vermisti mudurum cok mu kotusunuz dedi ben de isterdeniz okula geleyim de gorun dedim:))

Geçmiş olsun canım. İnşallah azalmıştır ağrısı dizinin.

Ben bundan bes yl once sucicegi gecirmistim dusunun koca kadin sucicegi geciriyor cok kotuydu bir hafta atesler icinde yattim.Dr rapor vermisti mudurum cok mu kotusunuz dedi ben de isterdeniz okula geleyim de gorun dedim:))
Yok tatile gittim deseydin keşke allahım ya kötü değilsen gel dicek mantık yok bu insanlarda

Şimdi baktım bende düşünüyodum kışın bi oyun grubu olur en azından diye ama hem bu olaylar hen uyku yemek konusu yüzünden iyice konuşana kendini ifade edene kadar erteledim
Boşuna demiyoruz allah iyi insanlarla karşılaştırsın diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…