Annelerin Güncesi

Dün oğlumla uyuduk. Gece yataktan aşağı kayıp düştü. Allahtan bişey olmadı, uyandım o panikle yerimden fırlayıp alayım derken dizimde ters hareket yaptım. Sabah uyandığından beri dizim acayip ağırıyor yürürken falan sızlıyor :KK43: dr a gitsem mi acaba. Bi de anneme geldik bi süre buradayız eşim de yok :KK43:
gecmis olsun canim.. bebeye bisey olmadi demi.. ben cok korkarim bebeklerin dusmesinden..benim kiz da benle yatar. benim yatak odasinda ebeveyn banyosu odaya dogru çıkık. tam bir yataklik boşluk vardi odads. yatağı oraya soktum. 3 taraf duvarla cevrildi yatagin. acikta kalan yerede besigi dayadim. ben de yatagin bi kenarina sıkışıyorum. koca yatakta cirit atiyor. insallah ciddi birseyin yoktur.

Yok canımhamama gidemem malesef de sağmak istemiyorum süt salınımı uyarılmasın diye soğuk uygulama yapıyordum evde ama ısteyim suan bişi de yapamıyorum
canim birsey sorabilir miyim.. sen bebeğin ne kadarlikken calismaya basladin. ben ayliksiz izindeyim. ise donecegim gün aklima geldikce cok üzülüyorum. sen ve çocuğun zorlandiniz mi

Ben evi kaldırdım temizlik yapıyorum sabahtan beri bir nescafe molası verdim yarın buluşmamız var MIhtar MIhtar cimle bılusacagız yarına iş kalmasın

Geçmiş olsun canım dra git agrı devam ederse ona göre birşeyler verir
canım kadın doğumcular ilaç veriyormuş süt üretiminin durması için sen hemşiresin daha iyi bilirsin ama
ne guzel.. bulusuyorsunuz konusuyorsunuz.. imreniyorum size.. ben sık sık memleket degistirmekten kalici dostluklar edinemiyorum. arkadaslarim hep ankarada kaldi. sizler hangi ildesiniz

Parkta bi cocuk var.biz nereye gitsek dibinde. Kayacak arkasindan itiyo. Sallanacak ben sallicam diye tutturuyo. Kuma gidiyo kafasindan asagi kum dokuyo. Donen seylere goturuyorum hizli hizli dondurcem diye tutturuyo. Fenalik geldi kizamiyorumda o da cocuk. Canim dur okucuk yapma o kucuk diyip duruyorum cocuk zerre tinlamiyi. Burnumuzdan getirdi resmen. Anadi da kenarda oya yapiyo. Yuksek sesle soyledim cocuga yapma canim diye onaduyurmak icin.. kadin oynuyo iste bosver diyo. Tepem atti.
Oglunuza oyuncak olsun diye dogurmadim ben bu cocugu dedim. Cocugu da sertce azarladim. Yakinimiza gelme bir daha diye.
Bi de kadin gel oglum bulasmayalim bunlara diyo. Deli midir nedir. Bi de suclu ciktik

Arkadaslar yaptığım tüm calismalar boşa gitti sanki.
Bilgisayarda kisayol olarak kaydedilmiş dosyayi açamıyorum napcam bunun çıkar yolu yok mu?

geçmiş olsun canım...
Sağol canım

Ben evi kaldırdım temizlik yapıyorum sabahtan beri bir nescafe molası verdim yarın buluşmamız var MIhtar MIhtar cimle bılusacagız yarına iş kalmasın

Geçmiş olsun canım dra git agrı devam ederse ona göre birşeyler verir
canım kadın doğumcular ilaç veriyormuş süt üretiminin durması için sen hemşiresin daha iyi bilirsin ama
Yarın gidicem öyle görünüyor. Dılardan bi sıkıntı yok gibi ama içten içe sızlıyor

gecmis olsun canim.. bebeye bisey olmadi demi.. ben cok korkarim bebeklerin dusmesinden..benim kiz da benle yatar. benim yatak odasinda ebeveyn banyosu odaya dogru çıkık. tam bir yataklik boşluk vardi odads. yatağı oraya soktum. 3 taraf duvarla cevrildi yatagin. acikta kalan yerede besigi dayadim. ben de yatagin bi kenarina sıkışıyorum. koca yatakta cirit atiyor. insallah ciddi birseyin yoktur.
Yok bebeğe bişey olmadı da be sakatladım kendimi :KK43:

@özser35 canım sen kaç gibi gelirsin mesafe var bayağı sen kaç gibi gelebilirsen o saatte buluşalım yalnız ögleden önce olmasın çocuklar okuldan gelince çıkarım evden 13.15 te geliyorlar o saatten sonra kaç olursa olsun

@özser35 canım sen kaç gibi gelirsin mesafe var bayağı sen kaç gibi gelebilirsen o saatte buluşalım yalnız ögleden önce olmasın çocuklar okuldan gelince çıkarım evden 13.15 te geliyorlar o saatten sonra kaç olursa olsun
tamam 2 gibi olur ay zaten oğlanlarda gelsin koştururlar bebelerin peşinde biz otururuz ben dondurma ısmarlarım onlara anlaşırız :)

Kizim 6 da uyudu hala uyanmadi gecemiz nasil gececek korkuyorum simdiden kalksa yandım.
Bu arada kisayol dosyayi nasil acabilirim bilgisayardan anlayan arkadaşlar yardim lutfen

Kızlar acayip yorgunum, iki küçük çocuk birden çok zooorrr bir yandanda yığınla iş birikiyor yap yap bitmiyor :mad:

canim birsey sorabilir miyim.. sen bebeğin ne kadarlikken calismaya basladin. ben ayliksiz izindeyim. ise donecegim gün aklima geldikce cok üzülüyorum. sen ve çocuğun zorlandiniz mi
Ben dört buçuk aylıkken döndüm işe ilk aylar çok zordu hele ilk haftalar ne çok ağladım sonra ii geldiği zamanlarda oldu kızım küçüktü bişi anlamadı ama şimdi camda bekliyo beni eve gelince özledim diyo bgn o kdr özlemişki elimi ayağımı göbeğimi boynumu öp öp bitiremedi bende çok özlüyorum aklım fikrim evde haftasonunu iple çekiyoruz beraber

Kızlar acayip yorgunum, iki küçük çocuk birden çok zooorrr bir yandanda yığınla iş birikiyor yap yap bitmiyor :mad:
ay tek çocukla yeteri kdr zor ikiyle tabi daha zordur ama ben biraz salıyorum galiba iş kısmını :olamaz:

6 aylık ti canım o zaman yarım gün çalışıyordum zaten çok sıkıntı olmadı ama tüm güne çıkınca çok zorlandik ve tekrar ücretsiz izne ayrildim

Ben dört buçuk aylıkken döndüm işe ilk aylar çok zordu hele ilk haftalar ne çok ağladım sonra ii geldiği zamanlarda oldu kızım küçüktü bişi anlamadı ama şimdi camda bekliyo beni eve gelince özledim diyo bgn o kdr özlemişki elimi ayağımı göbeğimi boynumu öp öp bitiremedi bende çok özlüyorum aklım fikrim evde haftasonunu iple çekiyoruz beraber

ay tek çocukla yeteri kdr zor ikiyle tabi daha zordur ama ben biraz salıyorum galiba iş kısmını :olamaz:
Annen olduğu için iş kısmını sallayabildiğini düşünüyorum. Yani çamaşır mak bulaşık makinasi elektrikli süpürge ve ocağın çalışmadığı gün yok bende e bide iki çocugun peşinden koşunca pert olmamak imkansız :KK43:

E eatmeat oğlun çok güzel bir ipucu vermiş sana, kaçırma bence de,
A Akaibu Allah gönlüne göre verir inşallah, güzel bir yatırım olur
L Leydiminik tebrikler şampiyonluğunuz :KK70:
MIhtar MIhtar kızın unutur senin saçları inşallah:KK70:
@sailormoon123 sen ne kadar tatlı biriymişsin, kendin gibi sohbetin de öyle :KK70: kırmızı sana çoook yakışıyor:KK70:
E Esinn10 kapadokya biz de istiyoruz güzel yer öyle havadan göründüğü gibi olmaz:KK70:
Bugün sordum uçaktan nasıl gördün diye yolcu uçağı değil askeri uçakla gordum biz yakın mesafeden geciyorduk dedi:)))
ne guzel.. bulusuyorsunuz konusuyorsunuz.. imreniyorum size.. ben sık sık memleket degistirmekten kalici dostluklar edinemiyorum. arkadaslarim hep ankarada kaldi. sizler hangi ildesiniz
Sağol canım İzmirdeyim ben sen neredesin
Parkta bi cocuk var.biz nereye gitsek dibinde. Kayacak arkasindan itiyo. Sallanacak ben sallicam diye tutturuyo. Kuma gidiyo kafasindan asagi kum dokuyo. Donen seylere goturuyorum hizli hizli dondurcem diye tutturuyo. Fenalik geldi kizamiyorumda o da cocuk. Canim dur okucuk yapma o kucuk diyip duruyorum cocuk zerre tinlamiyi. Burnumuzdan getirdi resmen. Anadi da kenarda oya yapiyo. Yuksek sesle soyledim cocuga yapma canim diye onaduyurmak icin.. kadin oynuyo iste bosver diyo. Tepem atti.
Oglunuza oyuncak olsun diye dogurmadim ben bu cocugu dedim. Cocugu da sertce azarladim. Yakinimiza gelme bir daha diye.
Bi de kadin gel oglum bulasmayalim bunlara diyo. Deli midir nedir. Bi de suclu ciktik
iyi yapmissin canim tabiki o da çocuk ama yanlış davrandiginda annesinin uyarması gerek rahatlığa bak ya
Bana da öyle denk geldi bir kere iki tane kız çocuğu ama birisi çok fena kızım kumla oynamak istedi topumu alma diye bağırdı ben zaten onun topu var almaz dedim annne topumu al alacak diye bagirdi annesine verdi topu bizimki kumla oynayinca ters ters bizimkine baktı yanındaki kıza hadi gel biz gidelim buradan dedi sonra kızım salıncağa binecekti yine o kız salıncağa kum dolu bardak koymuş tabi kızım dokunce yaa ne yaptın sen diye bağırdı dediğin gibi annesi bankta oturuyor birşey demiyor bende sesli şekilde salıncak sallanmak içindir kum koymak için değil git kumunu orada oyna dedim anneside duydu yine tepki vermedi ama ben cikisinca çocuk durdu birşey demedi bir daha

Annen olduğu için iş kısmını sallayabildiğini düşünüyorum. Yani çamaşır mak bulaşık makinasi elektrikli süpürge ve ocağın çalışmadığı gün yok bende e bide iki çocugun peşinden koşunca pert olmamak imkansız :KK43:
yok yahu annem de insan kadıncağız kızımla pert zaten onun başka bişiyle ilgilenmesini istemiyoruz zaten ilgilenecek durumunda da olmuyo ben kapıdan girerim annem odasındadır he evet yemek yapıyo sağolsun misafirim gelecekse de ikram hazırlar ama dahasına üzülürüm istemem
Ben salıyorum diyorum zaten anneme paslıyorum değil
Videolarda da görürsünüz dağınıktır ev ki bir iki topla yılıyorum haftasonu temizlik yapmaya çalışıyorum şimdi yaz geldi Akşm temizliği faslına da geçtim bakalım
Çamaşırım da ütümde temizliğimde bende yani :KK66:

Arkadaslar yaptığım tüm calismalar boşa gitti sanki.
Bilgisayarda kisayol olarak kaydedilmiş dosyayi açamıyorum napcam bunun çıkar yolu yok mu?
Normal kaydettin mi dosyayi eger cd disk ile yaptiysan kisayol cozum yok virus yapti ise cozum var

X