Annelerin Güncesi

sasirdim suan baya bodrum turkbuku voyage gittik gecen sene harikaydi hersey bitek havuz deniz msafesi uzundu. Busene gittgmz hotele ikinci gidisimis hala ayni cok eglendi hira. 14 havuz her havuz kenarinda park var surekli parkta sallanmak istedi bu kotu oldu :) her aksam dans etti anfityatroda. Guzeldi hersy tekrar gitmeyi dusunuyoruz hatta. Ama seneye sueno ya dusunuyoruz bakalim cornelia yida merak ediyorm

Yemekler kötüydü odalar hiç temizlenmiyordu. Kötüydü yani. Cornellaya bende bidaha gitmek istiyorum. Seneye nasipse ya cornella ya rixosı istiyorum.

Bizim gibi 12.300 gr kiloda olan varmi?? Cok zayif diyolar canm iyice sklmaya basladi
biz 11 bucuguz. Senin fistigin boyu uzundu sanirim di mi. Ondan mi daha zayif gorunuyo acaba.Benim kiz bana normal gorunuyo ama herkes zayif diyo. Zaten yemediginden ekstra bi soylem beklemiyorum :)

Yazliklari kaldirdiniz mi?
brn ne yapicagimi sasirdim. Bi kac kislik bisey aldim bu gun. Gecen sene ki kisliklarin hepsi kisa kalmis. 12-18 ay arasiydi zaten tum kisliklari.
Ev sicak oldugu icin evde giydiriyorum hala kaldirmadim. Disari cikarken uzerine swet giydiriyorum.

Yazliklari kaldirdiniz mi?
istanbul donuyo resmen dun gece donduk eve resmen yazdan kisa gectik bir gunde. Kisliklari cikartTcam bn buhafta ici suan hiranin ayaginda corap ustunde uzun pijamalar var annem yelekte gydir diyo :)

boyu uzun ama kilosu az gibi geldi bana bide cevrem zayif diyo. Ama ortalama 12 civari kilolar sanirm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…