Annelerin Güncesi

Git gide anneme benziyorum afitap sarkisinikendime armagan ediyorum.
Bi kase corbayla doyan. Gunde tek ogun yemekle beslenebilen. Fazlasan 1 kasik yese kusacak olan. 50 kilonun ustunu hamilelik haric gorememis ben. 1 tencere corbayi dokulmesin diye tek basima bitirdim dun aksamdan beri. 55 kiloyu da gordum. Kendime hakim olmam lazim.

sagolun kızlar tasindik yeni evimizdeyiz simdi her yer arapsaçı nereden basliyacagim bilmiyorum kızımı uyutuyorum ondan sonra baslayacagim yerleştirmeye çocuğum sabahtan beri ortada perişan oldu ağladı ac uykusuz kaldı annem kız kardeşim hic ilgilenmedi az önce annem aradı acmadim telefonu sabahtan beri hic merak etmedi simdi araması saçma zaten kendimi çok yalniz hissettim ben boyle zamanlarında en çok onlara yardımcı olmuş kisiyim ama ayni şeyi bulamadım karşılık beklemiyorum ama gerçekten çok zor durumdayım nasıl insanin en yakınları düşünmez diye saskinim sadece neyse bir şekilde yerlescem artik evim çok güzel bayağı aydınlık esyalrim bile farklı göründü burada kızım elimi tutup hadi evimize gidelim dedi defalarca:)alışmak zaman alacak sanırım
L Leydiminik Dr bana da ilaç vermişti bir bakayım bulabilirsem evde iceyim
stanki stanki birkaç gün sonra herkes meraktan evi görmeye gelir eminim zaten KV taşında oturmaya gelelim demişti zaten:))
Canim benim. Yakın olsak gelir bi el atıverirdik biterdi hemencik:KK66:
Böyle zamanlarda sağolsun annem hep gelir eskişehirden ama benim de kv aynı şehirde olmamiza rağmen gelmezdi.
Allah kolaylik versin sana canım.

Kızlar iki haftadır falan bi tuaf oldum. Bugüne kadar ağzıma sigara sürmeyen ben. Sigara kokusundan dahi midesi bulanan ben. Tuaf bi şekilde sigara içmek istiyorum hatta içmek ne kelime yemek istiyorum resmen. Rüyalarıma giriyor. Kendimi tutuyorum içmemek için. Birde işyerinde les gibi rutubet kokan havasız tozlu arşivin kokusunu ciğerlerime oyle bir çekiyorum ki bayılıyorum o kokuya. Nasıl güzel bi koku :KK70: gökçe toprakla oynuyor ama ben o toprağı avuçlayıp yemek istiyorum. Butün bunlar kansızlıktan mı. İlaçta kullanıyorum
Noluyo bana..Şuan da canım sigara istiyor :KK43:

Kızlar iki haftadır falan bi tuaf oldum. Bugüne kadar ağzıma sigara sürmeyen ben. Sigara kokusundan dahi midesi bulanan ben. Tuaf bi şekilde sigara içmek istiyorum hatta içmek ne kelime yemek istiyorum resmen. Rüyalarıma giriyor. Kendimi tutuyorum içmemek için. Birde işyerinde les gibi rutubet kokan havasız tozlu arşivin kokusunu ciğerlerime oyle bir çekiyorum ki bayılıyorum o kokuya. Nasıl güzel bi koku :KK70: gökçe toprakla oynuyor ama ben o toprağı avuçlayıp yemek istiyorum. Butün bunlar kansızlıktan mı. İlaçta kullanıyorum
Bisey eksikliginden olur diyorlar. Komur, kirec, toprak yiyenler var :KK70:

Canm demir eksikliğinden olabilir

Kızlar ölüyorum yorgunluktan sabah tasiniyoruz inşallah 3 çocukla taşınmak daha bir zor sanki ben hep benim esyam çok yok derdim meğer cokmus evin her yeri koli doldu esim ve ben tek başımıza ugrasiyoruz is var ya kimse arayip sormuyor yardıma o kadar ihtiyacım var ki stres oldum ve bugün yine vucudumda kasintilar başladı ilerlemez inşallah
Kolay gelsin cnm. Hiç kendini üzme eninde sonunda yerleşeceksin. Ablamda dün taşındı çok ısrar ettim gelicem diye ama arenle daha zor olur diye istemedi beni. Ben yinede yrn gidicem. Sizinkilerin gelmemesi kötü olmuş ama bence sen yinede eşine yansıtma. İşleri varmış hastalarmış falan de. Ben ailemle ilgili hiç bi açığı eşim dahi olsa vermem.
sabrına hayran oldum bi yerden sonra beni çok hırpalamıştı

hiç duymadım desem
of zaten çok sıkıldım saçlarımdan kendimi bildim bileli uzun ve aynı boyatmaya cesaret edemedim hiç bir ara ombre diyodum kendimce ama onu bile yaptıramadım beyazlarda ben buradayım diyor artık

bizimkini ağzına bişi götürme huyu yok bilindiği üzere oyun hamuruylada çok oynamıyo ama oynarsa da mutlaka ya benle ya da babasıyla beraber oynamak istiyo

kolay gelsin canım insanlar böyleler gerçekten abimin acil ameliyat olacağı gün bir allahın kulu arayıp kızını napcan hastaneye gitcen mi bakalım mı diye aramamıştı ben o gün kestim beklenti işini
bir de bana hafif kaşıntılar da ilerlemesin diye ilaç vermişti doktorum yoksa iğnelik oluyorum bi sorsan ilerleyince geri dönüş daha zor çünkü
İnternete yaz bak istersen saçı harika yapıyor. Pazar günü gidip yaptırcam. Gerçi geçici bi süre ama olsun uçlarım çok yıpranmıştı.
Demir eksikligi mi var acaba sende.

Bu sene tatile voyage belek e gittik. Ets den yaptırdık rezv. kız anlata anlata bitiremedi. 1 hafta resmen aç kaldık. Otel çok eski. Odalar hiç temizlenmedi bile. Üstelik odayı temizleyin yazısı koyduğumuz halde. Yemekler aynı yemekhane yemekleri gibiydi. Bide o kadar para verdik. Yani şiddetle tavsiye etmiyorum aklınızda bulunsun dedim.

Bu sene tatile voyage belek e gittik. Ets den yaptırdık rezv. kız anlata anlata bitiremedi. 1 hafta resmen aç kaldık. Otel çok eski. Odalar hiç temizlenmedi bile. Üstelik odayı temizleyin yazısı koyduğumuz halde. Yemekler aynı yemekhane yemekleri gibiydi. Bide o kadar para verdik. Yani şiddetle tavsiye etmiyorum aklınızda bulunsun dedim.
Öyle mi bende hep methini duydum düşünüyordum gelecek yaz için
Bir de aklımda Hilton Sarıgerme var ona yoğunlaşayım olmadı turuncubikız tavsiye etmişti benim bi arkadaşım gitti sonra öve öve bitiremedi
Gerçi benim için esas kriter çocuklara sağladıkları yemek imkanları burası o anlamda da çok iimiş tabi gitmeden bilemiyor insan benim seneye alternatiflerimin başını çekiyor

Canm demir eksikliğinden olabilir

Kolay gelsin cnm. Hiç kendini üzme eninde sonunda yerleşeceksin. Ablamda dün taşındı çok ısrar ettim gelicem diye ama arenle daha zor olur diye istemedi beni. Ben yinede yrn gidicem. Sizinkilerin gelmemesi kötü olmuş ama bence sen yinede eşine yansıtma. İşleri varmış hastalarmış falan de. Ben ailemle ilgili hiç bi açığı eşim dahi olsa vermem.

İnternete yaz bak istersen saçı harika yapıyor. Pazar günü gidip yaptırcam. Gerçi geçici bi süre ama olsun uçlarım çok yıpranmıştı.

Demir eksikligi mi var acaba sende.
Demir ilaci kullanıyorum düzenlide iciyorum 1 2 aydır. Ama bilemedim.

Öyle mi bende hep methini duydum düşünüyordum gelecek yaz için
Bir de aklımda Hilton Sarıgerme var ona yoğunlaşayım olmadı turuncubikız tavsiye etmişti benim bi arkadaşım gitti sonra öve öve bitiremedi
Gerçi benim için esas kriter çocuklara sağladıkları yemek imkanları burası o anlamda da çok iimiş tabi gitmeden bilemiyor insan benim seneye alternatiflerimin başını çekiyor
Bu sene hiç rus gelmedi ya sanırım ondan böyleydi. Hilton sarıgermeyi hiç bilmiyorum. Ben bidaha cornella yada rixosu tercih edicem. İkiside harikaydı.

hamileyken sitelerde gezerken gormustum. Kimisi sigara kulu toprak kil falan yemek istiyomus senin ki de oyle demek :) belki demir disinda baska bisey eksikliginden oluyodur

bosver canim biz bize yeteriz. Yavas yavas hallolur hersey cok yorma kendini. Orda olsaydim en azindan kizini alirdim. Bizim cadiyla kudururlardi :)

lutita lutita canim dugun fotolarinizla ayni yerde kizinla da cekinmissiniz ya fotolar cok hosuma gitti. Nice senelere. Buyuyunce de ayni pozlardan verirsiniz insallah :)
Sagol cnm evt ayni yere gidip cekildik cok guzel anilar insallah

X