Annelerin Güncesi

Kizlar esimin yakin bi arkadasinin dugunu vardi. Esim bana takiyi yanima almam soylemis. Ama ben sanirim gokceyle ilgilenirken duymadim. Btaki toreni baslayana kadar da sormak aklina gelmedigi icin takimizi takamadik. Ev yakin da degildi. Cok ayip oldu yani. Gelen tanidiklardan da bulamadik.

Baska sehirde yasayacaklar bi de. Burda olsalar evlerine oturmaya gider oyle verirdik. Ama simdi gitmemiz imkansiz gibi bisey. Bizde evlerine bi hediyeyle birlikte icine takimizi da koyup hayirli dileklerimizi yazip gonderelim dedik.

Ama neyle gondericez emin olamadim. Burdan cikolata lokum guzel bi paket yaptirip icine guzel bi notla takiyi da koyalim diye dusundum. Olur mu sizce de ya da baska cikolata yerine baska ne olabilir bi fikriniz var mi

2 saat önce kızım annesiz kalıyordu... yıprandım...suan biraz sakinim ama bu kadar yakın olmamistim

Yazliklari kaldirdiniz mi?
Ben kaldırmadım bazı kışlıkları çıkardım.kısa kol üzeri ince hırka falan giyer terlerse çıkarırım diye düşündüm şimdilik
nçok yakınınızsa hediye yollamanız güzel olur ama samimiyetinize göre değişir bence şık bir çiçek içindede olabilir hediye yada çikolatada iyi fikir.bilemedim şimdi

Allah korusun
Bi kaza falan mi gecirdiniz
hayır büyük bir kavga sonucu kızıma onu sevdiğimi söyleyip eşim icerdeyken pencereye kostüm açtım tek bacağının ucuna ve parmak uclarim kavramasini bıraktığında pislik yakaladı ben yokken yap ugrastirma dedi. Ugrasamazmis.

Ne yasadiniz bilmiyorum ama degmez de sanki boyle diyen adam icin. Insallah kizinizlaa birlikte olabileceginiz bi cikar yol bulursunuz

Bizim gibi 12.300 gr kiloda olan varmi?? Cok zayif diyolar canm iyice sklmaya basladi
Tatile gitmeden önce 12 kiloyduk şimdi 11.7 kiloyuz. Bana da çoğu aren için zayıf diyor. Bende sağlıklı olsun da umrumda değil kilosu diyorum.
Yazliklari kaldirdiniz mi?
Evt kaldırdım bi iki yazlık bişey bıraktım o kadar.
Hiç karşılaşma gibi bi durumunuz yok mu. Yani yüzyüzeyken verebileceginiz. Yada dedigin gibi güzel bi çikolatayla gönderebilirsiniz. Geçenlerde de ben eskişehire gittim kuzenimin düğününe aren ağlama krizine girdi üstüme işedi falan apar topar amcamlara geçtik eve döndügümde aklıma geldi takıyı takmadığımız. Artık eskişehire gittigim bi ara evine gidip vercem bende.
Tartışma konunuz ne bilmiyorum ama değer mi bi cana kıymaya ? Arkanızda kızınızı bırakmaya? Kusura bakmayın ama intihar bana göre acizlerin işi. Hayatta kalıp savaşmak yerine ölümü tercihi ediyorsunuz. Allah katındaki günah kısmına hiç girmiyorum bile. Bence elinizi yüzünüzü yıkayıp sakince düşünebileceginiz bi yere gidin. Eşinizle de anlaşamıyorsanız boşanın ama lütfen intiharı aklınızın ucuna bile getirmeyin.

Kizi tanisam belki ona gore biseyler alirdim ama sadece 3 kez gordum. Cicek ilk aklima gelendi ama o zaman takiyi nasil eklicem bilemedim. Kargoyla gonderilebilecek bi cikolata geliyo aklima

Ne yasadiniz bilmiyorum ama degmez de sanki boyle diyen adam icin. Insallah kizinizlaa birlikte olabileceginiz bi cikar yol bulursunuz
onun için değil zaten ondan nefret ediyorum.. ben artık dayanamıyorum.. bıktım ..tutunamiyorum hayata

Pastirma sicaklari gelirse diye bende kararsiz kalmistim yavastan kaldirayim bende yazliklari.

Intihara hemen acizlik diyebilen insanları hiç anlamamisimdir.. yaşadıklarımı yasasaydiniz acizlik mi tek kurtuluş mu anlarsınız.. dini olarak hiç birşey umrumda değil... hah gelir buna yanılırsınız şimdi.. ben son cirpinislarimi yaşıyorum çıkış yolu arıyorum biri gelip o kadar berbat iğrenç yaşantımda bana acizligi yakistiriyor

onun için değil zaten ondan nefret ediyorum.. ben artık dayanamıyorum.. bıktım ..tutunamiyorum hayata
Bi doktora gorunme sansiniz var mi? Zor bir donemden geciyosunuz belli ki. Bazen insan kendi cozemez.
Bir de dusunun kiziniz caniniz sizin. Sizin dayanamadiginiz hayata o annesiz nasil dayansin

Gorusuruz mutlaka ama hani gec olur mu ki dye dusundum. dugune de gittik bi de takmadan cikmak cok ayip oldu. Bi kac aydan once pek mumkun olmaz gorusmemiz. En iyisi cikolatayla gondermek sanki. Kargoda bozulmayacak guzel bi paketleme yaptirmam lazim

Bir sorumlusu varsa eşim..ve hamileligimde de emzirirkende çok aç yattım yalnız kaldim... tam bir hayal kirikligiydi. Parakazanip iyiyken o da iyiydi yaşlanmış dolanmış.. yani birakin doktoru onun umrunda degilim ailemin hic umrunda olmadim..yillarca eziyet iskence...

Neler yasadiginizi en iyi siz bilirsiniz ama kendi caniniza kiymak bencillik degilmi. Sizden sonra minicik yavrunuz sizsiz nasil bir hayat gecirecek. En gucsuz oldugunuzda onun bir gulumsemesini akliniza getirin ilk okula basladigi gunu dusunun butun cocuklarin annesi orda olacak, yavrunuz hep eksik olacak. Anneler gununu dusunun her anneler gununde o gunu hic yasamamayi isteyecek. İlk askini anlatacagi bir annesi olmayacak, gelin olup evden cikarken gozleri dolu dolu askla onu izleyen biri olmayacak. Hamile oldugunda en cok size ihtiyaci olacak dogumda sizi yaninda isteyecek. Her basi sikistiginda ilk siz aklina geleceksiniz, ama telefonun ucunda olmayacaksiniz. Esinizle sorununuz varsa bosanirsiniz esinizi gormeZsiniz ama kizinizi bir daha goremeyecek olmayi asla dusunmeyin. Silkelenin siz annesiniz.

Insaniz hayatta ki iyi kotu hersey bizim icin. Caresiz de kalabiliriz aciz de. Ama bi cikar yol illa ki vardir. Zor olur belki tasinmasi gereken baska seyler ekler omzuna ama ortada masum bi cocuk varken. Baska hangi yol dogru olabilir ki... kimse umursamasin gerekirse. Bazen belki oylesi daha iyidir

Bencil ve aciz bir anneyim. Siz öyle olmazsınız.
Herkesin hayatı dört dörtlük mü sanki. Şuan sağlıklı düşünemiyorsunuz. Ne diyelim atlayın o camdan hayatınıza son verin mi. Ölmek kaçış bende hayatta kalıp savaşmanızı söylüyorum. Çünkü geride bırakacağınız bi kızınız var.. inanın hiçbişey için değmez..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…